menu
Petra Vlhová prežila poriadne turbulentnú sezónu, v ktorej okúsila chuť víťazstva, ale sa aj trápila. Na zábery, ktoré sme videli v poslednom slalome v Soldeu, si fanúšikovia museli počkať vyše dva mesiace.
18.3. 16:25

Na toto fanúšikovia čakali od januára. Pri pohľade na Vlhovú po víťazstve sa tisnú slzy do očí

Petra Vlhová prežila poriadne turbulentnú sezónu, v ktorej okúsila chuť víťazstva, ale sa aj trápila. Na zábery, ktoré sme videli v poslednom slalome v Soldeu, si fanúšikovia museli počkať vyše dva mesiace.

Vyhrať preteky vo finále Svetového pohára je mimoriadne vzácna vec a Petre Vlhovej sa to v Soldeu podarilo. Slalom v Andorre priniesol poriadne emotívne a vypäté momenty.
18.3. 15:21

Emócie po slalome: Zničená Vlhová ledva dýchala, brat v eufórii a aha na reakciu Shiffrinovej!

Vyhrať preteky vo finále Svetového pohára je mimoriadne vzácna vec a Petre Vlhovej sa to v Soldeu podarilo. Slalom v Andorre priniesol poriadne emotívne a vypäté momenty.

Petra Vlhová si na záver sezóny spravila chuť a vyhrala slalom v Soldeu po výbornom výkone.
18.3. 14:35

Konečne to prišlo! Vlhová po fantastickom výkone v slalome zničila konkurenciu

SOLDEU - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová vyhrala finálový slalom Svetového pohára v andorrskom Soldeu. Dosiahla tak druhé víťazstvo v prebiehajúcej sezóne a 28. triumf v kariére.

KK6 Soldeu - Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová na trati počas 1. kola slalomu na finálovom podujatí Svetového pohára 18. marca 2023 v andorrskom Soldeu. FOTO TASR/AP
Slovakia's Petra Vlhova competes in a women's World Cup slalom race, in Soldeu, Andorra, Saturday, March 18, 2023. (AP Photo/Alessandro Trovati)
18.3. 10:01

Skvelá Vlhová v 1. kole slalomu v Soldeu: Petra je jasne prvá, Shiffrinová zatiaľ až štvrtá

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po elitnej pätnástke 1. kola sobotného finálového slalomu Svetového pohára. V andorrskom Soldeu viedla o 32 stotín sekundy pred Chorvátkou Leonou Popovičovou, tretia bola Švédka Anna Swennová Larssonová s mankom 56 stotín. Držiteľka malého glóbusu a celková víťazka SP, Američanka Mikaela Shiffrinová figurovala priebežne na štvrtom mieste (+0,59).

EBE 22 Soldeu - Na snímke švajčiarska lyžiarka Lara Gutová-Behramiová v cieli super-G žien v rámci finále Svetového pohára v alpskom lyžovaní v andorrskom Soldeu vo štvrtok 16. marca 2023. Gutová-Behramiová získala už štvrtý malý glóbus za super-G Svetového pohára. FOTO TASR/AP

Switzerland's Lara Gut Behrami adjusts her hair at the finish area of an alpine ski, women's World Cup super-g race, in Soldeu, Andorra, Thursday, March 16, 2023. (AP Photo/Alessandro Trovati)
17.3. 9:30

Gutová-Behramiová to natrela Vlhovej: Oblápanie Federera, gaťky v cieli a nahá pred olympiádou

Vďaka triumfu vo štvrtkovom super G je Švajčiarka Lara Gutová Behramiová bližšie k druhému miestu v celkovom poradí lyžiarok svetového pohára. Z druhého miesta vytlačila Petru Vlhovú.

Sofia Goggia má z tejto sezóny malý glóbus za zjazd.
16.3. 16:05

FOTO Tajný románik Vlhovej súperky: Chodiť má s dvakrát starším moderátorom

Talianska lyžiarka Sofia Goggia (30) získala malý krištáľový glóbus za zjazd. Kým ona objímala svoju trofej, tak v Taliansku riešili jej vzťah s televíznym moderátorom Massimom Gilettim (60).

Krásna Anna Veithová roztápala ľad až kým ju nezačali prenasledovať zranenia-
16.3. 14:06

FOTO Legendárna lyžiarka v plavkách: Preboha, toto si dovoliť po kariére?

Kariéru ukončila už ako 29-ročná. Anna Veithová, známejšia pod dievčenským menom Feninngerová, vyhrala všetko, čo sa dalo. V časoch najväčšej slávy patrila aj medzi najšarmantnejšie lyžiarky, čo Rakúšanke zostalo aj doteraz.

Petra Vlhová na 20. priečke (+2,08) v redukovanom finále nebodovala
16.3. 11:19

Vlhová zázrak neurobila. Víťazka Gutová-Behramiová jej odskočila v celkovom poradí

Švajčiarska zjazdárka Lara Gutová-Behramiová získala už štvrtý malý glóbus za super-G Svetového pohára. Poslednú ženskú trofej končiacej sa sezóny si vybojovala vo štvrtok vo finálovej súťaži v andorrskom Soldeu, keď ju vyhrala s náskokom 22 stotín na Talianku Federicu Brignoneovú, tretia bola Nórka Ragnhild Mowinckelová (+0,47 s) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová na 20. priečke (+2,08) v redukovanom finále nebodovala a v celkovom poradí SP klesla priebežne na 4. miesto.

Shiffrinová vytiahla aj smiešny klobúk s logom sponzora.
16.3. 8:17

FOTO Je ona o niečo viac? Pozrite, ako Shiffrinovú rozmaznávajú v luxusnom hoteli

Starajú sa o ňu ako o kráľovnú. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová je už niekoľko dní v stredisku finále svetového pohára alpských lyžiarov v Soldeu. Na sociálnych sieťach sa chváli zábermi, ako sa o ňu stará luxusný hotel.

Na archívnej snímke Petra Vlhová.
15.3. 13:05

Hodili jej rukavicu: V záverečnom zjazde sezóny dostala Vlhová od konkurencie tvrdý odkaz!

Švajčiarka Gutová-Behramiová predstihla našu lyžiarku o 42 bodov, Talianka Brignoneová stráca na ňu už len 36 bodov.

Kedy ide Vlhová preteky vo finále Svetového pohára? Môže mať tri pódia aj nič
14.3. 15:05

Kedy ide Vlhová preteky vo finále Svetového pohára? Môže mať tri pódia aj nič

Soldeu - Azda najmenej dramatické vyvrcholenie za dlhé roky ponúka finálový týždeň Svetového pohára v alpských lyžiarskych disciplínach.

Lindsey Vonnová nahodila na Oskarov oblečenie v telovej farbe. Vyzeralo to, ako by nič pod sakom nemala
14.3. 14:05

FOTO Lyžiarska kráľovná na Oskaroch: Odhalená podprsenka a vytiahnuté gatky

Bola neprehliadnuteľná. Na odovzdávaní Cien Akadémie, ľudovo nazývaných aj Oskary, a následnej after party sa objavila aj lyžiarska legenda Lindsey Vonnová a nezostala nič dlžná svojej povesti provokatérky.

Vlha.
13.3. 20:24

Toto Petra pred záverom sezóny potrebovala: Takto sa v Barcelone bavila, a čo ten Boris?

Petra Vlhová sa po nie príliš vydarených pretekoch vo švédskom Are rozhodla, že pred záverečným podujatím sezóny si odskočí do španielskej Barcelony.

Mikaela Shiffrinová pred dvomi dňami víťazstvom v slalome v Are dosiahla 87. víťazstvo vo svetovom pohári a oslávila 28 rokov.
13.3. 8:09

Najväčšia rivalka Vlhovej Shiffrinová oslavuje: Pozrite si jej 28 najpikantnejších FOTO!

Dala si parádny darček. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová pred dvomi dňami víťazstvom v slalome v Are dosiahla 87. víťazstvo vo svetovom pohári, čím prekonala rekord Ingemara Stenmarka a osamostatnila sa na čele tejto štatistiky. A to všetko ešte pred dovŕšením 28 rokov.

Vlhovej priateľ sa pustil do prerábky rodinného domu
13.3. 6:00

FOTO Z neatraktívnej kocky nový domov Vlhovej? Pozrite, aký dom rekonštruuje priateľ Peti

Petre Vlhovej (27) nevychádza aktuálna sezóna podľa predstáv. Cez víkend neprešla cieľom slalomových pretekov vo švédskom Aare, čo sa jej naposledy stalo v novembri 2019. Naša lyžiarka sa tak musí zmieriť s tým, že tento rok žiadny glóbus nezíska, no pozitívne je, že sa jej darí aspoň v súkromí, pričom nie je vylúčené, že sa v dohľadnom čase bude sťahovať k svojmu priateľovi.

Shiffrinová už má veľký glóbus a Kilde malá za zjazd.
12.3. 11:05

Intímne FOTO Shiffrinovej s priateľom: Fú, to chce odvahu na zverejnenie!

Zaľúbení až po uši. Lyžiarka Mikaela Shiffrinová pravidelne priznáva, že jej najväčšou oporou je priateľ Aleksander Aamodt Kilde. Nórsky lyžiar teraz zverejnil niekoľko záberov s Američankou, ktoré svet ešte nevidel.