menu

Tenis

WA 30 Dubaj - Srbský tenista Novak Djokovič reaguje v zápase 1. kola mužskej dvojhry proti Tomášovi Macháčovi z Českej republiky na tenisovom turnaji ATP v Dubaji v utorok 28. februára 2023. FOTO TASR/AP

Serbia's Novak Djokovic reacts against Czech Republic's Tomas Machac during a match of the Dubai Duty Free Tennis Championships in Dubai, United Arab Emirates, Tuesday, Feb 28, 2023. (AP Photo/Kamran Jebreili)
Ostatné včera 15:00

Odmietol vakcínu, prišiel o milióny aj o prvenstvo: Djokovič neľutuje, že sa nedal zaočkovať

Utiekli mu milióny eur, stratil post svetovej jednotky, no aj tak by sa s odstupom času nerozhodol inak. Novak Djokovič poskytol stanici CNN rozhovor, v ktorom všetko vysvetľuje.

Dominika rozdávala pred nemocnicou široké úsmevy a žiarila šťastím.
Ostatné 24.3. 0:01

Otvorili sa dvere pôrodnice a pozrite, aká Cibulková z nich vyšla: Ubrala jej dcérka z krásy?

VIEDEŇ – Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Novopečená dvojnásobná matka je známa tým, že si potrpí na luxus. Posvietili sme si preto na to, čo mala na sebe, keď opúšťala nemocnicu.

Cibulkovej mama EXKLUZÍVNE prehovorila o zaťovi Navarovi.
Ostatné 23.3. 18:01

Cibulkovej mama EXKLUZÍVNE prehovorila o zaťovi: Z toľkej chvály sa musí Michal červenať

Bývalá slovenská tenistka a dvojnásobná matka Dominika Navara Cibulková (33) je už po pôrode dcérky Niny v pohodlí domova. Najväčšiu pozornosť pri odchode z nemocnice vzbudil hrdý otec Michal Navara (37), ktorý sa o všetko postaral ako profík. Neušlo to ani jeho svokre Kataríne Cibulkovej (61).

WA 37 Dubaj - Srbský tenista Novak Djokovič
Ostatné 23.3. 16:00

FOTO Možno bude ľutovať, že sa nezaočkoval: Djokovič odmieta vakcínu a prichádza o milióny!

Nič ho nepresvedčilo. Srbský tenista Novak Djokovič vzdoroval a naďalej vzdoruje vakcíne proti ochoreniu COVID-19. Jeho myslenie nezmenil ani fakt, že mu doslova utejakú milióny eur.

Aryna Sabalenková.
Ostatné 23.3. 12:01

Prečo ma bezdôvodne nenávidia? Bieloruská tenistka čelí kvôli vojne útokom v šatni

V šatniach si za posledný rok užila svoje. Bieloruská tenistka Aryna Sabalenková priznala, že od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu čelí nenávistným prejavom.

Odvážne zelené plavky tenistke sekli.
Ostatné 23.3. 11:04

FOTO Keby radšej začala poriadne hrať: Slávna tenistka na sviatok provokuje, ako sa dá

Tomu sa povie oslava. Tenistka Eugenie Bouchardová oslavovala Deň svätého Patrika poriadne divoko, keď sa fanúšikom ukázala v dráždivých plavkách.

Takto si svoj poklad odnášal hrdý otec Michal Navara do auta.
Tenis 23.3. 6:00

Prvé FOTO Cibulkovej rozkošnej dcérky Niny: Pozrite, ako si ju hýčkal hrdý otec Michal Navara

VIEDEŇ - Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Boli sme pri tom, keď si ju hrdí rodičia odniesli z nemocnice. Najväčšiu pozornosť upútal hrdý otec Michal Navara.

Dominika rozdávala pred nemocnicou široké úsmevy a žiarila šťastím.
Tenis 22.3. 20:45

Cibulkovej prvé slová po odchode z pôrodnice: Nečakane odhalila, kto prestrihoval pupočnú šnúru

Viedeň - Konečne sú už všetci doma. Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková (33) v nedeľu porodila dcérku Ninu a už dnes opustila špičkovú rakúsku kliniku vo Viedni, kde v roku 2020 prišiel na svet aj jej prvorodený syn Jakubko.

Prvé zábery Cibulkovej po pôrode na verejnosti: Takto si Dominika odniesla Ninku z pôrodnice
Video 22.3. 18:34

Prvé zábery Cibulkovej po pôrode na verejnosti: Takto si Dominika odniesla Ninku z pôrodnice

Už je hrdou dvojnásobnou mamou! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) v noci na nedeľu porodila dcérku Ninu. V stredu poobede si ju odniesla z nemocnice domov.

Dominika Navara Cibulková a Michal Navara opúšťajú viedeňskú kliniku po narodení dcéry Niny.
Ostatné 22.3. 18:30

FOTO Prvé zábery Cibulkovej po pôrode na verejnosti: Plač pred nemocnicou a Jakubko ….

BRATISLAVA – Boli to veľké emócie. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Boli sme pri tom, keď si ju spoločne s manželom Michalom a synom Jakubkom odniesli domov z nemocnice.

KK47 Belehrad - Srbský tenista Novak Djokovič hovorí počas svojho otvoreného tréningu 22. februára 2023 v Belehrade. Srbský tenista Novak Djokovič dúfa, že bude štartovať na turnajoch ATP v Indian Wells a v Miami. Zároveň však uviedol, že svoju účasť nemá pod kontrolou. Dvadsaťdvanásobný grandslamový šampión nemohol v minulej sezóne súťažiť v USA, keďže nie je zaočkovaný proti koronavírusu, no požiadal o špeciálnu výnimku a organizátori oboch turnajov mu udelili povolenie štartovať. Teraz čaká n
Ostatné 22.3. 14:35

Nepustili ho na turnaje do USA: Djokovič má pre nich odkaz

Belehrad - Srbský tenista Novak Djokovič neľutuje svoju neúčasť na prestížnych turnajoch ATP v Indian Wells a na Miami Open. Povedal to v rozhovore pre CNN. Americké úrady mu neudelili víza, keďže nie je zaočkovaný proti koronavírusu a aj v dôsledku absencie na kalifornskom podujatí prišiel o prvé miesto v rebríčku ATP.

Dnes v roku 2022
Ostatné 21.3. 13:33

FOTO Navrátilová porazila druhýkrát rakovinu: Pozrite, ako sa pri boji zmenila

Ešte dva týždne ožiarení a za sebou má ďalší boj s rakovinou. Bývalá tenistka Martina Navrátilová (66) si po 12 rokoch opäť prešla tvrdým zápasom o život. Po rakovine prsníka sa musela vysporiadať s rakovinou v krku. S chorobou dokázala zatočiť veľmi rýchlo.

Šťastní rodičia takto zapózovali v pondelok na súkromnej klinike vo Viedni, kde Dominika Cibulková priviedla na svet dcérku Ninu.
Ostatné 21.3. 6:01

Cibulková EXKLUZÍVNE po pôrode: Prvé FOTO z Viedne a kto vybral meno pre dcérku

VIEDEŇ - Už je hrdou dvojnásobnou mamou! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) v noci na nedeľu porodila dcérku Ninu a nezaskočil ju ani fakt, že na jej príchod na svet ešte nebola pripravená. Pre Šport24.sk opísala, ako sa cíti, čo na sestričku hovorí syn Jakubko, ale aj to, kto rozhodol o mene.

Dominika Cibulková je už dvojnásobnou mamou, jej mama Katarína o pôrode prezradila pre Šport24.sk viac.
Ostatné 20.3. 0:01

EXKLUZÍVNE Cibulkovej mama prehovorila o pôrode: Dominika zažila nečakanú drámu

VIEDEŇ – Už sú štyria! Dominika Cibulková (33) sa v nedeľu v noci stala  druhýkrát mamou, keď na súkromnej klinike vo Viedni priviedla po synovi Jakubkovi (2) na svet dcérku Ninu. Bývalú slovenskú tenistku náhly pôrod zaskočil, pretože termín mala mať až o niekoľko dní, no dievčatko sa vypýtalo na svet skôr.

Dominika venuje veci po Jakubkovi niekomu z fanúšikov
Ostatné 19.3. 11:42

Cibulková porodila druhé dieťa: Prvé FOTO z nemocnice a Domča odhalila meno dcérky

Už sú štyria. Dominika Cibulková porodila druhé dieťa a pochválila sa záberom rovno z pôrodnice.

Novak Djokovič.
Ostatné 18.3. 12:01

Nezaočkovaný Djokovič má smolu. Výnimku nedostal a v Miami si definitívne nezahrá

Srbský tenista Novak Djokovič definitívne nebude štartovať na turnaji ATP Masters 1000 v Miami, ktorý sa začne 22. marca. Nemá totiž stále povolený vstup do USA, keďže nie je zaočkovaný proti ochoreniu COVID-19. Organizátorom sa nepodarilo zabezpečiť pre neho výnimku.