Po pretekoch Vuelta a San Juan v Argentíne sa Sagan presunul do Kolumbie. Okrem tréningov v nadmorských výškach si našiel čas aj na mimocyklistické zážitky. Tourminátor navštívil Medellín, druhé najväčšie kolumbijské mesto ležiace v nadmorskej výške 1500 metrov nad morom.
Ostatné včera 8:02

Sagan v Kolumbii šokoval celý svet: Preboha, čo mu to pribudlo na tele?!

MEDDELÍN - Peter Sagan rozšíril zbierku svojich tetovaní a pridal na svoje telo ďalšie. Tourminátor najnovšími prírastkami poriadne šokoval fanúšikov.

Peter Sagan časom dozrel a vyberá si len dôležité preteky.
Ostatné 17.2. 12:05

Sagan časom zisťuje, čo je dôležité: V cyklistike je anarchia. Na olympiáde pôjdem na ceste

Slovenský cyklista Peter Sagan (30) oslávil pred pár dňami 30 rokov. V takomto veku začínajú už profesionálni športovci bilancovať a ich koniec kariéry sa blíži.

Kai Sakakibara.
Ostatné 12.2. 13:01

Hrozivé správy: Talentovaný pretekár je po páde na pretekoch v kóme

CANBERRA - Austrálsky bikrosár a nádejný olympionik Kai Sakakibara skončil s vážnymi zraneniami v nemocnici v komatóznom stave. Dvadsaťtriročný jazdec si vážne poranil hlavu pri páde na pretekoch Svetového pohára v Bathurste.

Andre Greipel.
Ostatné 12.2. 8:30

Saganovi ubudol súper: Hviezdny cyklista si pri páde zranil rameno a vynechá jarné klasiky

KOLÍN - Nemecký cyklista Andre Greipel si pri utorňajšom tréningu neďaleko Kolína zranil rameno a nútene bude pauzovať približne tri mesiace. Vynechá tak tradičné jarné klasiky, informoval jeho tím Israel Start-Up Nation.

Ostatné 9.2. 12:01

Škandál v cyklistike. Moderátorka vytiahla bradavky, bývalý cyklista sa neudržal!

BRATISLAVA - Svet cyklistiky rieši sexistický škandál. Všetko spustila reportérka ESPN Belen Mendigurenová a jej bradavky.

Na snímke slovenský paralympijský reprezentant Jozef Metelka počas tlačovej konferencie po návrate z majstrovstiev sveta 2020 v dráhovej paracyklistike v kanadskom Miltone, kde vybojoval tri zlaté a jednu striebornú medailu.
Ostatné 5.2. 14:01

Získal štyri medaily. Metelka sa po MS sústredí na Tokio 2020: Tento úspech sa nemusí opakovať

BRATISLAVA - Slovenský paralympijský výbor (SPV) oslavuje štvrťstoročie existencie a hneď v úvode roka mu veľkú radosť urobil Jozef Metelka. Na nedávnych majstrovstvách sveta v dráhovej paracyklistike v kanadskom Miltone získal tri zlaté a jednu striebornú medailu.

Jakob Fuglsang.
Ostatné 4.2. 10:30

Známeho cyklistu obvinili zo spolupráce s kontroverzným lekárom: Nemám dôvod niečo vyvracať

PARÍŽ - Dánsky cyklista Jakob Fuglsang dôrazne odmietol, že by mal spolupracovať s talianskym lekárom Michelom Ferrarim.

Jozef Metelka so zlatou medailou.
Ostatné 3.2. 8:20

Fantastické MS v podaní Metelku pokračujú: Slovenský cyklista získal zlato v scratchi aj omniu

MILTON - Slovenský reprezentant Jozef Metelka získal v nedeľu ďalšie dve zlaté medaily na paracyklistických majstrovstvách sveta v kanadskom Miltone.

Peter Sagan skončil v 7. etape Vuelta a San Juan druhý.
Ostatné 3.2. 7:51

Saganovi to vyšlo v poslednej etape Vuelta a San Juan: Slovenský cyklista konečne na pódiu!

SAN JUAN - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obsadil v nedeľnej záverečnej siedmej etape pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne druhú priečku.

Slovenský cestný paracyklista Jozef Metelka
Ostatné 2.2. 8:28

Skvelý úspech! Metelka získal zlato v stíhacích pretekoch na MS v paracyklistike

MILTON - Slovenský reprezentant Jozef Metelka (33) dosiahol skvelý úspech!

Peter Sagan opäť nesiahol na pódium
Ostatné 2.2. 7:48

Sagan opäť nesiahol na pódium: V 6. etape Vuelta a San Juan sa tešil Štybar

Villicum - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obsadil v sobotnej šiestej etape pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne šiestu priečku.

Sagan pracoval v 5. etape pre kolegu.
Ostatné 1.2. 9:23

Sagan pracoval pre kolegu. Najťažšiu etapu na Vuelta a San Juan vyhral Florez

Alto Colorado - Kolumbijský cyklista Miguel Eduardo Florez sa stal víťazom 5. etapy pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne.

Peter Sagan.
Ostatné 30.1. 14:01

Sagan po 4. etape na Tour Down Under otvorene: Moje nohy ale ešte stále nie sú pripravené

VALLE FERTIL - Slovenský cyklista Peter Sagan sa ani vo 4. etape pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne nedostal na pódium. V záverečnom špurte na 185,8 km dlhej trati z Jachalu do Valle Fertil obsadil štvrtú priečku.

Záver 4. etapy Tour Down Under.
Ostatné 30.1. 7:45

Sagan skončil štvrtý v 4. etape Vuelty San Juan, triumf Gaviriu

VALLE FERTIL - Slovenský cyklista Peter Sagan sa ani vo 4. etape pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne nedostal na pódium. V záverečnom špurte na 185,8 km dlhej trati z Jachalu do Valle Fertil obsadil štvrtú priečku. Triumfoval Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu UAE Team Emirates pred Francúzom Rudym Barbierom a krajanom Alvarom Josem Hodegom

Sagan obsadil v druhej etape pretekov Vuelta a San Juan piate miesto.
Ostatné 28.1. 6:58

Peter Sagan piaty v 2. etape Vuelty San Juan: V záverečnom špurte kraľoval Gaviria

Pocito - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v druhej etape pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne piate miesto.

Ostatné 27.1. 7:35

Peter Sagan v 1. etape Vuelty San Juan šiesty, triumf Francúza Barbiera

SAN JUAN - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v úvodnej etape pretekov Vuelta a San Juan v Argentíne 6. miesto. V záverečnom špurte sa z víťazstva prekvapujúco tešil Francúz Rudy Barbier z tímu Israel Start-Up Nation. Víťaz na druhé miesto odsunul Taliana Manuela Bellettiho (Androni-Sidermec), tretí finišoval Argentínčan Tomas Contte (/Municipalidad de Pocito).