Šok na Tour pre cyklistov Lotto-Soudal: Zlodeji im ukradli z izieb veci za 50-tisíc eur

Toulouse 18. júla - Iba niekoľko hodín po radosti z etapového triumfu Caleba Ewana v stredajšej 11. etape Tour de France čakalo na belgický tím Lotto-Soudal nepríjemné prekvapenie. Z izieb im zmizli veci za desaťtisíce eur.

Historická fotografia cyklistu na Tour de France
Tour de France včera 20:30

Alkohol, bitky a smrť na Tour de France: Aj tak vyzerali slávne preteky v minulosti

Od roku 1903, s pár prestávkami, sa snažia najlepší cyklisti sveta vyhrať jedny z najťažších športových súťaží. Ako vyzerali preteky v minulosti? Čo bolo povolené pred pár rokmi, no teraz je striktne zakázané?

Tour de France včera 19:15

Cyklisti na Tour de France dnes zdolali ďalších 209 kilometrov. Trať z Toulouse až do cieľa v Bagnéres de Biggore bola plná kopcov a nakoniec dopriala víťazstvo Simonovi Yatesovi. Peter Sagan prišiel do cieľa podstatne neskôr, no zato s úsmevom na perách.

Peter Sagan bol po 12. etape Tour de France v dobre nálade
Ostatné včera 18:10

Britský cyklista Simon Yates z tímu Mitchelton-Scott zvíťazil vo štvrtkovej dvanástej etape Tour de France. Vo finiši 209,5 km trate z Toulouse do Bagneres-De-Bigorre zdolal vo finiši trojčlenného úniku druhého Španiela Pella Bilbaa (Astana) a tretieho Rakúšana Gregora Mühlbergera (Bora-Hansgrohe). Slovák Peter Sagan zvýšil na rýchlostnej prémii náskok na čele bodovacej súťaže a potom sa už v úvodnej pyrenejskej etape 106. ročníka nedržal v popredí.

Peter Sagan.
Cyklo včera 17:05

Sagan podľa predpokladov v kopcoch nežiaril: Zvýšil však náskok v bitke o zelený dres

Michael Matthews.
Tour de France včera 14:30

Sagan ho zväzoval. Hlavný súper slovenského cyklistu to vzdal: Je ťažké to prehltnúť

PARÍŽ – Peter Sagan prišiel v boji o zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže o veľkého súpera. Michael Matthews ho už nebude naháňať.

Peter Sagan skončil v roku 2018 na prvom mieste v boji o zelen ýdres. Víťaz tohto dresu inkasuje 25 000 eur.
Cyklo včera 12:35

Sagana môže na Tour aj roztrhať od jedu: Viac peňazí berú aj tí, čo prehrávajú!

Napriek tomu, že cyklistika má stovky miliónov fanúšikov po celom svete, nepatrí medzi športy, ktoré vrámci veľkých podujatí rozdávajú závratné prémie. Najsledovanejšie cyklistické podujatie, Tour de France vyplatí tento rok pretekárom na prémiách 2,3 milióna.

Peter Sagan však francúzsku tlač neotvoril a miesto toho ho zabával kúzelník s kartami.
Tour de France včera 11:40

FOTO So zábavou do horského pekla: Cyklisti čítali noviny a Sagan? Znova musel byť iný

Slovenský cyklista Peter Sagan (29) sa pred náročnou dvanástou etapou, ktorá bude najmä o kopcoch výborne pobavil. Tesne pred štartom si ho vyhliadol kúzelník a skúsil s ním zopár trikov.

Cyklo včera 10:30

Tour de France 2019 profil 12. etapy - kopcovitá: Toulouse - Bagneres de Bigorre

Pyrenejská časť Tour de France sa nezačne zhurta, práve naopak na rovine. Cesta sa zdvihne až po 130 kilometroch trate.

Utieklo to ako voda. Práve dnes uplynul rok od momentu, keď slovenský cyklista Peter Sagan (29) počas Tour de France oznámil rozchod so svojou stále zákonitou manželkou Katarínou (31).
Ostatné včera 0:00

EXKLUZÍVNE Saganova Katka si užíva na Slovensku: Rok po rozchode Marlona kočikuje niekto iný!

Utieklo to ako voda. Práve dnes uplynul rok od momentu, keď slovenský cyklista Peter Sagan (29) počas Tour de France oznámil rozchod so svojou stále zákonitou manželkou Katarínou (31). Táto informácia vtedy šokovala celú verejnosť, dvojica totiž dovtedy navonok pôsobila šťastne a harmonicky, pričom ich vzťah bol požehnaný synom Marlonom (1). Čo sa odvtedy v rodine Saganovcov zmenilo?

Tour de France 17.7. 19:25

Peter Sagan šííce do cieľa nedošprintoval ako víťaz, no po pretekoch to pred autobusom Bory vyzeralo akoby získal ďalší titul majstra sveta. Vo francúzskom Toulouse, kde dnes finišovala jedenásta etapa Tour de France bol zatiaľ o Petra Sagana najväčší záujem divákov.

Peter Sagan reaguje na štvrté miesto v 11. etape: Mal som dobrú pozíciu, ale...
Ostatné 17.7. 18:31

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil štvrté miesto v stredajšej 11. etape 106. ročníka Tour de France. Z triumfu sa tešil Austrálčan Caleb Ewan z tímu Lotto Soudal, ktorý mal najviac síl v hromadnom špurte.

Cyklisti Tour de France
Tour de France 17.7. 18:30

Tour de France: Toto sú najbizarnejšie podvody v histórii prestížnych pretekov!

Tento ročník najznámejších cyklistických pretekov je už 106. v poradí. Od samého začiatku sa snažili súťažiaci ,,pomôcť‘‘ si prekonať dlhé trate rôznymi spôsobmi. Prekonanie vzdialenosti vlakom, či pomoc pri zjazde. Toto sú najvynaliezavejšie podvody Tour de France.

Peter Sagan napriek štvrtému miestu navýšil náskok v bitke o zelené tričko
Cyklo 17.7. 17:38

Peter Sagan v 11. etape opäť v prvej päťke: Navýšil body v bitke o zelený dres

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil štvrté miesto v stredajšej 11. etape 106. ročníka Tour de France. Z triumfu sa tešil Austrálčan Caleb Ewan z tímu Lotto Soudal, ktorý mal najviac síl v hromadnom špurte. Druhý skončil na 167 km trati z Albi do Toulouse Dylan Groenewegen z Holandska (Team Jumbo Visma) a tretí bol Talian Elia Viviani (Deceuninck–Quick-Step). Žltý dres si udržal domáci Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step). Sagan si pripísal na rýchlostnej prémii a v cieli 28 bodov a upevnil si prvé miesto v boji o zelený dres.

Tour de France 17.7. 15:00

Peter Sagan: Z bicyklovania ma bolí zadok. Budúcnosť? Porozmýšľam na konci kariéry

Tour de France mala na programe počas utorka prvý voľný deň. Cyklisti si mohli aspoň trocha odpočinúť a venovať sa tiež otázkam novinárov. Peter Sagan privítal tých slovenských exkluzívne v tímovom autobuse Bora-Hansgrohe.

Výherca prilby
Tour de France 17.7. 14:30

Tour de France: Súťaže o jedinečné ceny pokračujú počas celých pretekov!

Počas celých pretekov vám šport24.sk prináša možnosť vyhrať skvelé ceny. Prilbu sme už odovzdali šťastnému výhercovi, no na vás čakajú ďalšie jedinečné produkty!