Talentovaného lyžiara dotácia od SOŠV nesmierne potešila. Spoločnosť mu robila aj mama Andrea.
28.9. 9:01

Mladého bežca Marka Havrana potešila dotácia aj pre ťažký osud jeho mamy: Bojuje so sklerózou!

BRATISLAVA - Nemá to vôbec ľahké, no verí, že finančná pomoc od Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru mu pomôže. Talentovaný bežec na lyžiach Marko Havran (16) dostal v rámci projektu Ukáž sa! sumu 2 500 eur. Tá má pomôcť jemu a jeho rodine, ktorá sa nachádza v zložitej situácii, keďže spomínaný projekt je zameraný na pomoc talentovaným športovcom zo sociálneho znevýhodneného prostredia.

Alena Procházková.
15.9. 9:02

Procházková drží šancu na krištáľový glóbus: Na 10 km voľne s hrom. štartom skončila druhá

VAL DI FIEMME - Slovenská reprezentantka Alena Procházková obsadila druhé miesto v pretekoch na 10 km voľnou technikou s hromadným štartom vo finále Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v talianskom Val di Fiemme.

Alena Procházková chce obhájiť krištáľový glóbus.
26.8. 14:02

Slovenka Procházková má jasný cieľ: Chceme obhájiť krištáľový glóbus

CHANTY-MANSIJSK - Slovenská reprezentantka Alena Procházková si úspešne počínala na podujatí Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v Chanty-Mansijsku. V ruskom stredisku vyhrala beh na 7,5 km voľnou technikou, dominovala aj v následnej stíhačke na 10 km klasicky a potom aj v šprinte na 200 m voľne. Prvenstvo jej ušlo iba v záverečnej disciplíne - v behu na 14 km voľnou technikou s hromadným štartom, v ktorom skončila tretia.

25.8. 20:31

Procházková sa dostala na čelo celkového poradia SP: V nedeľu ju o víťazstvo obral konár

CHANTY-MANSIJSK - Slovenská reprezentantka Alena Procházková sa prebojovala na čelo celkového poradia Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach.

Alena Procházková
22.8. 17:00

Úspech pre Slovensko: Procházková zvíťazila vo Svetovom pohári v behu na kolieskových lyžiach

CHANTY-MANSIJSK - Slovenská reprezentantka Alena Procházková zvíťazila vo štvrtkovej súťaži na 5 km voľnou technikou na podujatí Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku.