Ole Einar Björndalen a Darja Domračevová.
12.9. 19:04

Biatlonový manželský pár Björndalen - Domračevová mieri do Číny: Budú trénovať reprezentáciu

OSLO - Legendárny nórsky biatlonista Ole Einar Björndalen sa stal novým trénerom čínskej mužskej reprezentácie. Jeho manželka Darja Domračevová dostala na starosť ženskú reprezentáciu. Ich úlohou je čo najlepšie pripraviť tamojších biatlonistov na ZOH 2022, ktoré bude hostiť Peking.

Biatlonisti Kazachstanu môžu v pokoji súťažiť.
11.9. 21:32

Kazašskí biatlonisti si môžu vydýchnuť: Po raziách v hoteli ich očistili

Berlín - Medzinárodná biatlonová únia (IBU) v stredu zbavila deviatich členov kazašského tímu dopingových obvinení. Podľa vedenia IBU dôkazy poukazujúce na previnenie sa športovcov neboli dostačujúce a nie je možné na ich základe potvrdiť obvinenia.

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.
11.9. 5:00

Sexi leto biatlonistiek: Najväčšie hviezdy zhodili kombinézy, Naše všetkým vyrazili dych!

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.

Anastasia Kuzminová si zaspomínala na mŕtveho kolegu
4.9. 11:31

Nasťa Kuzminová plače za kamarátom: Kvôli nemu som sa zaľúbila

Šokujúca smrť. Vo veku 49 rokov zomrel trojnásobný olympijský víťaz v biatlone Nór Halvard Hanevold. Jeho nečakaný skon zarmútil aj slovenskú biatlonistku Anastasiu Kuzminovú (35) a venovala niekoľko slov.

Trojnásobný olympijský víťaz v biatlone Nór Halvard Hanevold zomrel vo veku 49 rokov.
3.9. 22:33

Smutné správy z Nórska: Svet opustil trojnásobný olympijský víťaz

Trojnásobný olympijský víťaz v biatlone Nór Halvard Hanevold zomrel vo veku 49 rokov. Informovali o tom viaceré nórske médiá a periodikum Budstikka aj s odvolaním sa na rodinu Hanevolda. Príčinu úmrtia nezverejnili.

Nasťa Kuzminová na konci leta zamierila do Chorvátska.
2.9. 13:06

FOTO Kuzminová pobláznila Chorvátsko: Stačila jedná výzva!

Užíva si ďalšiu dovolenku, ale aj maká. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová pred pár dňami oslávila okrúhlych 35 rokov. Stále sa rozhoduje, či bude pokračovať v aktívnej kariére alebo nie. Nech sa rozhodne akokoľvek, tak sa stále drží vo forme.

2019: V poslednom roku svojej individuálnej kariéry získala zlato z MS.
28.8. 9:00

Anastasia Kuzminová vo veľkej otvorenej spovedi: Rodinu som odsúvala na druhé miesto

Jej príbeh je ako z rozprávky o Nastenke. Nechcenú dcéru veľkého Ruska prichýlilo v roku 2008 malé Slovensko, kde si Anastasia Kuzminová (35) splnila nielen športové, ale aj rodinné sny. Po konci individuálnej kariéry zvoľnila tempo a aktuálne si užíva dovolenku v Chorvátsku, kde pred pár dňami oslávila jubilejných 35 rokov. V otvorenej spovedi vyrozprávala nielen o krivde, ktorú zažila zo strany rodákov z Ruska, a tiež nám odkryla nepoznanú tvár „zlatej“ Nastenky.

Martin Otčenáš.
25.8. 17:31

Výborné správy z MS v letnom biatlone: Slovák Otčenáš získal zlatú medailu!

MINSK - Slovenský reprezentant Martin Otčenáš získal zlatú medailu v stíhacích pretekoch na 10 km na majstrovstvách sveta v letnom biatlone v Minsku.

Paulína Fialková.
25.8. 14:04

Najskôr tréning, potom svadba. Fialková bola neprehliadnuteľná: Takto ste ju ešte nevideli

Stíha všetko. Slovenská biatlonistka Paulína Fialková si popri letnom tréningu našla čas aj na svadbu svojej kamarátky a veru takto sexi ste ju ešte nevideli.

Anastasia Kuzminová.
21.8. 7:30

Nenápadná Nasťa. Kuzminová si užívala v oblakoch: S novým imidžom ju Slováci nespoznajú!

Užíva si leto plnými dúškami. Okrem tréningu si slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová nájde čas aj na príjemnejšie aktivity. Fanúšikov prekvapila nielen dovolenkovými zábermi, ale aj zmenou imidžu.

Anastastia Kuzminová sa udržuje v kondičke, no naplno si užíva voľno.
19.8. 10:00

Biatlonistka Nasťa Kuzminová si užíva život po kariére: Takéto leto ešte nemala!

Anastasia Kuzminová (34) sa s individuálnou kariérou rozlúčila v marci. Definitívnu bodku za ňou ešte nedala, pretože je v hre stále štafeta. Nasťa preto pokračuje v tréningu, no jeho tempo sa už zvoľňuje. Má čas si užívať pokojné leto, na aké mohla počas aktívnej kariéry zabudnúť.

Vek nezastavíš, ale na druhej strane vek je len číslo. To väčšinou platí u našich športových legiend, ktoré už sú na športovom dôchodku, ale mohli by sme povedať, že rastú do krásy.
11.8. 13:35

FOTO Šokujúce premeny slovenských športových legiend: Staré, ale jaré!

BTATISLAVA - Vek nezastavíš, ale na druhej strane vek je len číslo. To väčšinou platí u našich športových legiend, ktoré už sú na športovom dôchodku, ale mohli by sme povedať, že rastú do krásy.

Užíva si zaslúžený oddych a konečne si našla čas aj na seba. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) prekvapila poriadnou zmenou imidžu, na ktorú počas kariéry zrejme nemala čas. Fanúšikovia pri pohľade na ňu neverili vlastným očiam.
31.7. 23:50

Kuzminová po konci kariéry šokovala fanúšikov zmenou imidžu: Nasťa, veď sme ťa nespoznali

BRATISLAVA - Užíva si zaslúžený oddych a konečne si našla čas aj na seba. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) prekvapila poriadnou zmenou imidžu, na ktorú počas kariéry zrejme nemala čas. Fanúšikovia pri pohľade na ňu neverili vlastným očiam.

Rakúska triatlonistka Nathalie Birliová (27) prežila hororové chvíle. Psychopat (33) ju zrazil dodávkou počas jej cyklistického tréningu. Zlomil jej ruku, zranil hlavu a uniesol. To však stále nebolo všetko. Najväčšie peklo ešte len nasledovalo!
31.7. 10:30

Mučenie ako z hororu: Triatlonistku uniesol psychopat a nahú ju týral!

Rakúska triatlonistka Nathalie Birliová (27) prežila hororové chvíle. Psychopat (33) ju zrazil dodávkou počas jej cyklistického tréningu. Zlomil jej ruku, zranil hlavu a uniesol. To však stále nebolo všetko. Najväčšie peklo ešte len nasledovalo!

Pád Ivony Fialkovej na tréningu.
25.7. 18:00

Au, to muselo bolieť: Tvrdý pád biatlonistky Fialkovej na tréningu

Nie každý deň sa človeku darí. Svoje by o tom vedela hovoriť slovenská biatlonistka Ivona Fialková. Tá na tréningu zaberala naplno spolu so svojou sestrou Paulínou na kolieskových lyžiach. Ivone sa však stala nehoda, keď sa potkla a spadla rovno na betón. „Vyzerá to tak, že som dnes nemala svoj deň ,“ napísala biatlonistka na facebooku.

Zaslúžený oddych. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) si zvyká na „život po kariére“. Má napríklad viac času na dovolenku. Tesne po sezóne vyrazil do Ruska, kde si užila sneh a teraz prišlo na rad niečo horúcejšie.
10.7. 7:00

Kuzminová vyrazila na dovolenku do Portugalska: Takto oddychuje Nasťa s rodinou

Zaslúžený oddych. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) si zvyká na „život po kariére“. Má napríklad viac času na dovolenku. Tesne po sezóne vyrazil do Ruska, kde si užila sneh a teraz prišlo na rad niečo horúcejšie.