Sestry Fialkové majú svetu čo ukázať.
včera 5:57

FOTO Horúčavy ich vyzliekajú: Sexi sestry Fialkové dráždia fantázie Slovákov hneď na úvod leta!

Biatlonové sestry Fialkové Paulína (28) a Ivona (26) sú sexi počas celej sezóny, no v lete sa už pravidelne menia na ozajstné dračice. A výnimkou nie je ani tento rok.

Daria Sidorovová sa snaží preraziť v biatlone. Na sociálnych sieťach však ukazuje aj odvážnejšie zábery.
31.5. 7:40

FOTO Rusko v slzách. Uteká im ďalší biatlonový talent. Mladá Daria sa nebojí ani nahoty

Ďalší talent chce utiecť z Ruska. Daria Sidorovová má 21 rokov a láka ju Ukrajina. Sexi blondínka by mala po novom obliekať kombinézu Ukrajiny. V Rusku síce z aňou plačú, ale až tak čierno to nevidia.

Paulina Fialková propaguje na sociálnych sieťach hlavne svojich sponzorov.
20.5. 10:21

FOTO Zatienila aj Plačkovú. Slovenská biatlonistka na galavečere sexi ako nikdy

Cenu si síce neodniesla, ale určite zanechala dobrý dojem. Biatlonistka Paulína Fialková sa taktiež ukázala na odovzdávaní cien Social Awards. S priateľom jej to náramne pristálo.

Tomáš Kos bude okrem mužov trénovať aj sestry Fialkové.
18.5. 15:04

Budú trénovať s mužmi. Sestry Fialkové povedia Tomáš Kos

Banská Bystrica - Biatlonový tím sestier Fialkových má nového trénera. Stal sa ním Tomáš Kos, ktorý zároveň povedie aj mužskú reprezentáciu Slovenska.

EBE 45 Pokljuka - Na snímke slovenská reprezentantka Paulína Fialková na trati vytrvalostných pretekov žien na 15 km majstrovstiev sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke 16. februára 2021. FOTO TASR/AP 
Slovakia's Paulina Fialkova competes during the women's 15 km individual competition at the World Championships Biathlon event in Pokljuka, Slovenia, Tuesday, Feb. 16, 2021. (AP Photo/Darko Bandic)
21.3. 17:05

Biatlon: Tandrevoldová vyhrala preteky s hromadným štartom a získala malý glóbus

Nórska biatlonistka Ingrid Landmark Tandrevoldová triumfovala v záverečnej ženskej súťaži Svetového pohára 2020/2021. V nedeľných hromadných pretekoch na 12,5 km vo finále SP vo švédskom Östersunde prekvapujúco zvíťazila s náskokom 6,9 sekundy pred Bieloruskou Dzinarou Alimbekavovou a slávila premiérový triumf v kariére. Zároveň si zabezpečila malý krištáľový glóbus za mass preteky. Tretia skončila Nemka Franziska Preussová (+11,1).

EBE 10 Pokljuka - Na snímke nórska reprezentantka Tiril Eckhoffová počas streľby v súťaži mix štafiet na 4x7,5 km na MS v biatlone v slovinskej Pokljuke 10. februára 2021. FOTO TASR/AP
Norway's Tiril Eckhoff prepares before the mixed 4x7.5 km relay competition at the World Championships Biathlon event in Pokljuka, Slovenia, Wednesday, Feb. 10, 2021. (AP Photo/Darko Bandic)
21.3. 11:28

Hromadný štart žien svetového pohára odložili: Dôvodom je silný vietor!

Nedeľný program záverečného 10. kola Svetového pohára poznačilo počasie.

Slovenská biatlonistka Ivona Fialková zaznamenala druhý najlepší výsledok v kariére, keď obsadila siedmu priečku v záverečných stíhacích pretekoch sezóny v 10. kole Svetového pohára vo švédskom Östersunde.
20.3. 13:13

Skvelý výsledok Ivony Fialkovej: V Östersunde siahala na medailu

Östersund  - Slovenská biatlonistka Ivona Fialková zaznamenala druhý najlepší výsledok v kariére, keď obsadila siedmu priečku v záverečných stíhacích pretekoch sezóny v 10. kole Svetového pohára vo švédskom Östersunde.

Paulína Fialková.
19.3. 14:15

Fialková v Östersunde v TOP 10, Eckhoffová vyhrala aj siedmy šprint v sérii

ÖSTERSUND - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová potvrdila svoju dominanciu v rýchlostných pretekoch aj v záverečnom 10. kole Svetového pohára. Vo švédskom Östersunde triumfovala aj s jednou chybou na stojke a zaznamenala siedme víťazstvo v sérii v tejto disciplíne a zároveň trináste celkovo v sezóne.

KK30 Hochfilzen - Na snímke slovenská biatlonistka Ivona Fialková na trati v piatkovom šprinte 3. kola Svetového pohára žien na 7,5 km v rakúskom Hochfilzene 11. decembra 2020. FOTO TASR/AP
Ivona Fialkova of Slovakia races in the women's 7.5 sprint race at the Biathlon World Cup in Hochfilzen, Austria, Friday, Dec.11, 2020. (AP Photo/Andreas Schaad)
14.3. 12:01

Biatlon: Mix štafety pre Nórov, Slovákov stiahli z trate!

Nové Město na Moravě 14. marca (TASR) - Nórski biatlonisti triumfovali v nedeľných mix štafetách v rámci podujatia Svetového pohára v Novom Měste na Moravě.

KK11 Oberhof - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila v šprinte na 7,5 km v rámci 6. kola Svetového pohára v biatlone 14. januára 2021 v nemeckom Oberhofe. FOTO TASR/AP
Tiril Eckhoff of Norway celebrates after winning the women's 7.5km sprint race at the Biathlon World Cup in Oberhof, Germany, Thursday, Jan. 14, 2021. (AP Photo/Matthias Schrader)
13.3. 18:42

Biatlonistka Eckhoffová obhájila veľký glóbus: Pozrite, ako sa darilo Fialkovej!

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová získala veľký krištáľový glóbus za triumf vo Svetovom pohári. Konkurenciu nenašla ani v sobotňajších stíhacích pretekoch v Novom Město na Moravě a zaznamenala dvanáste prvenstvo v sezóne. Jediná slovenská reprezentantka v pretekoch Paulína Fialková obsadila 38. pozíciu s mankom 3:27,7 min, keď minula celkovo štyri terče.

Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet
13.3. 16:15

Biatlon: Fillon Maillet valí! Po šprinte vyhral i stíhacie preteky v Novom Měste

Nové Město na Moravě 13. marca (TASR) - Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet zvíťazil v sobotňajších stíhacích pretekoch v rámci Svetového pohára v Novom Měste na Moravě. V cieli mal náskok ôsmich sekúnd pred lídrom celkového poradia Nórom Johannesom Thingnesom Böom. Tretí skončil ďalší Francúz Emilien Jacquelin s mankom 14,6 sekundy.

EBE 45 Pokljuka - Na snímke slovenská reprezentantka Paulína Fialková na trati vytrvalostných pretekov žien na 15 km majstrovstiev sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke 16. februára 2021. FOTO TASR/AP 
Slovakia's Paulina Fialkova competes during the women's 15 km individual competition at the World Championships Biathlon event in Pokljuka, Slovenia, Tuesday, Feb. 16, 2021. (AP Photo/Darko Bandic)
12.3. 20:15

Nórska biatlonistka opäť hviezdila: Sestry Fialkové pokazili stojku!

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila aj v šiestych rýchlostných pretekoch za sebou v prebiehajúcej sezóne Svetového pohára. V rámci 9. kola v českom Novom Měste na Moravě síce minula jeden terč na stojke, no aj tak bola v cieli najrýchlejšia v čase 18:11,1 min. Na druhom mieste finišovala Nemka Denise Herrmannová s mankom 6,1 sekundy, tretia bola Talianka Dorothea Wiererová (+10,5 s). Obe strieľali bez chyby. Z trojice Sloveniek skončila najlepšie Paulína Fialková na 52. mieste.

Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet triumfoval vo štvrtkovom šprinte na 10 km v rámci 9. kola Svetového pohára.
11.3. 20:15

Biatlon: Maillet po triumfe v Novom Měste: Dal som do toho všetko! Ako dopadli Slováci?

Nové Město na Moravě 11. marca (TASR) - Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet triumfoval vo štvrtkovom šprinte na 10 km v rámci 9. kola Svetového pohára.

Na snímke slovenská reprezentantka Ivona Fialková 

FOTO TASR/AP 
Slovakia's Ivona Fialkova competes during the women's 15 km individual competition at the World Championships Biathlon event in Pokljuka, Slovenia, Tuesday, Feb. 16, 2021. (AP Photo/Darko Bandic)
7.3. 12:51

Paulina Fialková si v stíhačke výrazne polepšila. Body nakoniec berie aj jej sestra

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková dosiahla najlepší výsledok v tejto sezóne Svetového pohára. V nedeľných stíhacích pretekoch na 10 km v Novom Měste na Moravě obsadila 9. miesto, za víťazkou Tiril Eckhoffovou zaostala o 1:26,9 minúty. Jej sestra Ivona obsadila 40. priečku s mankom 3:18,5. Druhá bola Nemka Denise Hermannová (+24 s) a tretia ďalšia Nemka Frederika Preussová (+41,2).

Na snímke slovenský biatlonista Šimon Bartko
6.3. 18:15

Biatlon-SP: Desthieux slávil premiérový triumf, Bartko s prvým bodom v kariére!

Nové Město na Moravě 6. marca (TASR) - Francúzsky biatlonista Simon Desthieux triumfoval v sobotnom šprinte na 10 km v rámci 8. kola Svetového pohára. V českom Novom Měste na Moravě predviedol čistú streľbu a zvíťazil s náskokom 2,4 sekundy pred Švédom Sebastianom Samuelssonom. Tretí skončil Nemec Arnd Peiffer (+4,4). Z trojice slovenských reprezentantov dosiahol najlepšie umiestenie Šimon Bartko, ktorý minul jediný terč a obsadil 40. priečku so stratou 1:30,9 minúty na víťaza. Pripísal si tak prvý bod do hodnotenia SP a predstaví sa v nedeľnej stíhačke. Michal Šima skončil na 70. mieste (+2:20,9), Tomáš Hasilla bol 85. (+2:47,5).

WA 67 Pokljuka - Slovenka Paulína Fialková počas stíhačky na 10 km na 52. majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke v nedeľu 14. februára 2021. FOTO TASR/AP
 
Slovakia's Paulina Fialkova competes during the women's 10 km pursuit competition at the World Championships Biathlon event in Pokljuka, Slovenia, Sunday, Feb. 14, 2021. (AP Photo/Darko Bandic)
6.3. 12:17

Eckhoffová ovládla šprint v Novom Měste na Moravě. Fialkovú nakoniec zradila stojka

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila v sobotnom šprinte na podujatí Svetového pohára v českom Novom Měste na Moravě.