Letné mesiace znamenajú pre biatlonistky okrem prípravy a tvrdých tréningov aj čas relaxu a dovoleniek. Najsexi pretekárky sveta si užívajú horúce teploty a vystavili svoje krivky.
6.8. 8:01

Biatlonistky vyrazili na dovolenky: Wiererovej obnažená stojka a pozrite sa na Slovenky

Letné mesiace znamenajú pre biatlonistky okrem prípravy a tvrdých tréningov aj čas relaxu a dovoleniek. Najsexi pretekárky sveta si užívajú horúce teploty a vystavili svoje krivky.

Ilustračná foto.
30.7. 18:31

Kalendár Svetového pohára v biatlone sa meniť nebude: K dispozícii však budú krízové scenáre

VIEDEŇ - Medzinárodná biatlonová únia (IBU) zatiaľ neplánuje meniť kalendár Svetového pohára pre pandémiu koronavírusu. Na štvrtkovom stretnutí rady sa však dohodli na vytvorení krízových scenárov v prípade, že situácia vo svete skomplikuje konanie pretekov.

Na svojom Instagrame Šipulin takisto informoval, že chorí sú aj členovia jeho rodiny manželka Louise a dcéra Mira.
29.7. 11:31

FOTO: Kuzminovej brat sa s rodinou nakazil koronavírusom: Zábery zo sanitky sú doslova mrazivé

MOSKVA - Bývalý ruský biatlonista Anton Šipulin mal pozitívny test na koronavírus. Brat niekdajšej slovenskej reprezentantky Anastasie Kuzminovej to oznámil prostredníctvom instagramu, na ktorom informoval, že chorí sú aj členovia jeho rodiny manželka Louise a dcéra Mira.

Terka Poliaková sa zasnúbila vo švajčiarskych horách.
17.7. 12:04

Slovenská biatlonistka po ukončení kariéry urobil ďalší krok: Zasnúbila sa!

Koniec kariéry a ide sa na rodinu. Bývalá biatlonistka Terézia Poliaková (31) len pred nedávnom ukončila aktívnu kariéru a pripravuje sa na ďalší veľký krok v živote.

Najlepšia biatlonistka sa počas karantény nevyhla ani upratovaniu.
10.7. 8:01

Biatlonová kráľovná privítala leto: Wiererová rozpálila fanúšikov viac ako tropické teploty

Fanúšikov rozpálila ešte viac ako slnečné lúče. Biatlonová kráľovná Dorothea Wiererová sa predviedla v poriadne horúcich pózach.

Dorothea Wiererová.
20.6. 6:30

Biatlonová kráľovná urobila rozruch: Wiererová vyzliekla kombinézu a fanúšikovia šalejú

Predviedla sa v plnej paráde. Talianska biatlonová bohyňa Dorothea Wiererová privítala leto odhalenými krivkami svojho dokonalého tela.

Paulína Fialková zatiaľ na bežky a malokalibrovku môže zabudnúť. Fanúšikov za to potešila zábermi v plavkách.
2.6. 10:01

FOTO Fialková ukázala, čo skrýva pod kombinézou: Dokonalé telo a plavky zarezané do...

BRATISLAVA - Na exotiku teraz musí zabudnúť, tak aspoň objavuje kúty Slovenska. Naša najlepšia biatlonistka Paulína Fialková by si za normálnych okolností odskočila v tomto čase na dovolenku do zahraničia, no koronavírus a zavreté hranice jej vystavili stopku. Jej fanúšikovia napriek tomu nemusia smútiť, o čom ich sama presvedčila.

Laura Dahlmeierová získala na zimných olympiádach dve zlaté medaily a mohla aj ďalšie, ak by sa tie najbližšie nekonali v čínskom Pekingu.
15.5. 14:30

Veľká rivalka Kuzminovej o svojom konci: Pokračovala by som, keby nedali olympiádu do Číny!

BERLÍN - Bývalá nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová (26) prezradila, že by zrejme naďalej pokračovala v profesionálnej kariére, ak by ZOH 2022 pridelili jednému z tradičných alpských stredísk a nie Pekingu.

Lukáš Daubner bude viesť slovenskú reprezentáciu.
15.5. 12:33

Novým trénerom ženskej biatlonovej reprezentácie sa stal Daubner, Kazár povedie mládež

Banská Bystrica - Novým trénerom slovenskej ženskej biatlonovej reprezentácie sa v piatok stal Lukáš Daubner.

Anastasiu Kuzminovu dekorovali zlatou medailou.
12.5. 14:05

Rusi si pripomínajú útek Kuzminovej: Aj po 12 rokoch ju nazývajú zradkyňou

Kým slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (33) brala v pretekoch s hromadným štartom zlato, tak jediná ruská pretekárka Tatiana Akimová skončila v rovnakých pretekoch na poslednej 30. priečke. V Rusoch opäť vzplanuli vášne a pripomínajú kompetentným odchod i okolnosti, za akých dala Nasťa zbohom zbornej.

Aj bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová sa chráni rúškom.
5.5. 17:31

VIDEO Stále to nezabudla: Biatlonová kráska Koukalová má aj po kariére presnú mušku

ZDICE - Očividnej jej chýba adrenalín z pretekov! Bývalá česká biatlonistka Gabriela Koukalová (30) stále nič nestratila zo svojej mušky. Ukázala to na videu zo strelnice, kde si užívala s automatickou puškou, ktorú vymenila za biatlonovú malorážku. Kráska vypálila niekoľko rán a s ľahkosťou pušku prebila.

Dorothea Wiererová (vľavo) a Paulína Fialková museli ísť po predčasnom konci sezóny do povinnej karantény.
28.4. 20:10

FOTO Ako trávia biatlonistky čas v karanténe: Pozrite sa, za čo prsnatá Wiererová vymenila lyže

BRATISLAVA - Ako jeden z mála športov sa snažil odolať koronavírusu až do poslednej chvíle. Biatlonová sezóna sa skončila len pred vyše dvomi týždňami, keď si pretekári v rámci Svetového pohára zmerali sily v Kontiolahti. Z Fínska sa všetci rozpŕchli do svojich krajín a biatlonistky sa v rámci možností snažili dodržiavať karanténu. Každá z nich ju však prežíva po svojom.

Príde zmena v slovenskom biatlone?
28.4. 16:15

Revolúcia v slovenskom biatlone? Posilnenie realizačných tímov aj zodpovední tréneri

Banská Bystrica - Aj keď do novej zimnej sezóny zostáva ešte niekoľko mesiacov a vo svete stále neutícha pandémia nového koronavírusu, vedenie Slovenského zväzu biatlonu naplno pracuje na tom, aby športovcom zabezpečilo všetko potrebné na kvalitnú prípravu aj preteky. Prezident SZB Peter Vozár prezradil, že sa budú rozširovať realizačné tímy reprezentácii a zlepší sa aj podpora mládeže.

Paulína Fialková nezaháľa ani po skončení sezóny. V 14-dňovej karanténe makala na svojej postave a teraz si môže dopriať aj pobyt na čerstvom vzduchu s najbližšími.
28.4. 9:01

FOTO Fialková si užíva aj počas karantény: Aha, kde si SEXI biatlonistka krátila čas!

BRATISLAVA - Po povinnej karanténe si môže konečne užiť po svojom! Slovenská biatlonistka Paulína Fialková (27) zažila turbulentný záver sezóny, ktorý poznačila pandémia koronavírusu, no život našej športovkyne sa už vracia do starých koľají. Voľné dni si spestruje aktivitami, na ktoré počas sezóny nemá čas.

Terézia Poliaková.
24.4. 14:00

TVRDÝ odkaz biatlonistky Poliakovej neprajníkom: Toto si uvedomte, kým začnete kritizovať!

Zabalila to. Slovenská biatlonistka Terézia Poliaková (31) sa rozhodla definitívne ukončiť aktívnu kariéru. Aj o tom, čo ju k tomu viedlo, ako sa vyrovnávala s kritikou, či čo odkazuje svojím neprajníkom, sa dočítate v exkluzívnom rozhovore, ktorý poskytla pre Šport24.sk.

Gabriela Koukalová s manželom Petrom Koukalom, ktorý je bedmintonista.
24.4. 10:31

Potichu a nenápadne. Česká biatlonova hviezda sa rozišla s manželom závislým od sexu

Je koniec? V posledných mesiacoch dostávalo manželstvo bývalej biatlonistky Gabriely Koukalovej (30) a jej manžela bedmintonistu Petra Koukala (34) jednu ranu za druhou. Podľa zdroja blízkeho páru sa už stihli potichu rozísť.