menu
Dorothea Wiererová v minulosti odmietla ponuku známeho pánskeho magazínu Playboy. Napriek tomu fanúšikov viackrát presvedčila, že by v ňom určite zahviezdila,
včera 8:01

Príde biatlon o bohyňu? Fanúšikovia ju milujú: Erotický tanec s prezidentom aj nahá v sprche!

Fanúšikovia by si ju mali vychutnať, kým ešte môžu. Biatlonová bohyňa Dorothea Wiererová nahlas hovorí o konci kariéry.

V júni tohto roka Bátovská Fialková s manželom oznámili, že čakajú dieťa.
9.9. 8:01

Bátovská Fialková so zmenou počas tehotenstva: Nový imidž a reakcia v rodine ju dostala

Počas tehotenstva sa, tak ako každá žena, mení. Paulína Bátovská Fialková pridala k narastajúcemu brušku aj nový imidž.

Kvôli tehotenstvu prerušila biatlonovú kariéru, no nenudí sa. Paulínu Bátovskú Fialkovú zamestnáva stavba domu, ktorý síce ešte nestojí, no fanúšikom ukázala, ako to v ňom bude vyzerať. A stojí to za to.
3.9. 8:20

Hniezdočko dýchajúce luxusom. Bátovská Fialková ukázala vysnívaný dom: Wau, Paja, to je vila!

Kvôli tehotenstvu prerušila biatlonovú kariéru, no nenudí sa. Paulínu Bátovskú Fialkovú zamestnáva stavba domu, ktorý síce ešte nestojí, no fanúšikom ukázala, ako to v ňom bude vyzerať. A stojí to za to.

Modelkou sa pre olympijské oblečenie stala aj bývalá olympionička Anastasia Kuzminová.
30.8. 6:00

FOTO Kuzminová oslávila narodeniny: Vau, môže takto vyzerať pred štyridsiatkou?

Najúspešnejšia olympionička Slovenska Nasťa Kuzminová (39) sa tak trochu vytratila z povedomia slovenských fanúšikov. No stále je aktívna v podpore športu či mladých talentov. V pondelok oslávila narodeniny.

Na snímke slovenská biatlonistka Ema Kapustová počas pretekov vo finále šprintu junioriek na 6 km na majstrovstvách sveta v letnom biatlone v Národnom biatlonovom centre v Osrblí v sobotu 26. augusta 2023. FOTO TASR - Ján Krošlák
27.8. 17:59

Kapustová s cenným kovom: Na MS v letnom biatlone obhájila striebro zo šprintu

Slovenská juniorská reprezentantka Ema Kapustová získala striebornú medailu na MS v letnom biatlone v Osrblí. V nedeľných stíhacích pretekoch obhájila druhé miesto zo šprintu. Tretie zlato na šampionáte získala Lora Christovová z Bulharska.

Na snímke slovenská biatlonistka Ema Kapustová počas pretekov vo finále šprintu junioriek na 6 km na majstrovstvách sveta v letnom biatlone v Národnom biatlonovom centre v Osrblí v sobotu 26. augusta 2023. FOTO TASR - Ján Krošlák
26.8. 13:30

Skvelá Kapustová strieborná v šprinte junioriek: Som rada, že to dnes klaplo

Osrblie - Slovenská reprezentantka Ema Kapustová vybojovala striebornú medailu v šprinte junioriek na majstrovstvách sveta v letnom biatlone v Osrblí. V sobotňajších pretekoch na 6 km urobila jednu chybu na ležke a do cieľa prišla s mankom 26,2 sekundy na víťazku Loru Christovovú z Bulharska.

Teraz si už vychutnáva tehotenstvo, ktoré jej veľmi pristane.
19.8. 11:04

FOTO V plavkách aj obtiahnutých šatách: Biatlonistke Fialkovej tehotenstvo náramne pristane

Materstvo jej pristane. Slovenská biatlonistka zavesila Paulína Bátovská Fialková si dáva od športu. Na konci júna spoločne s manželom Milošom Bátovským oznámili, že čakajú prvý prírastok do rodiny.

Šarmantná biatlonistka štartovala na dvoch zimných olympiádach, v Pjongčangu 2018 obsadila so slovenskou štafetou piate miesto. Na MS 2020 v Anterselve skončila šiesta v stíhacích pretekoch, šiesta bola aj v štafete na MS 2019 v Östersunde.
16.8. 10:00

ROZHOVOR Ivona Fialková otvorene o konci kariéry: Telo mi dalo najavo, že stačilo

Mladšia zo sestier Fialkových, Ivona, sa po minulej sezóne rozhodla ukončiť kariéru. Pre mnohých to bolo veľké prekvapenie, veď rodáčka z Brezna má len 28 rokov a stále mala veľa pred sebou. Zmes zranení a náročnosť robiť biatlon v slovenských podmienkach však prevážili odhodlanie pokračovať a tak sa Ivona teraz už teší na novú životnú kapitolu bez vrcholového športu.

Mladšia zo sesterského dua Fialkových sa rozhodla zavesiť bežky i flintu na klinec z osobných a zdravotných dôvodov.
16.7. 7:51

Božské telo Slovenky už na trati neuvidíte: NAJHORÚCEJŠIE snímky Fialkovej sú pastvou pre oči!

Svet biatlonu prichádza o jednu z najkrajších pretekárok. Vo veku 28 rokov sa rozhodla ukončiť aktívnu kariéru Slovenka Ivona Fialková, ktorá už pravidelne patrila k ozdobách Svetového pohára.

KK23 Kontiolahti - Na snímke slovenská biatlonistka Ivona Fialková na trati počas vytrvalostných pretekov žien na 15 km v rámci 1. kola Svetového pohára v biatlone 30. novembra 2022 vo fínskom Kontiolahti. FOTO TASR/AP
Paulina Batovska Fialkova of Slovakia competes during the women's individual 15 km event of the IBU World Cup Biathlon in Kontiolahti, Eastern Finland on Wednesday, Nov. 30, 2022. (Vesa Moilanen/Lehtikuva via AP)
14.7. 23:50

Emotívna rozlúčka Fialkovej, kariéru ukončila tak mladá: Športovať na Slovensku nie je ľahké

Slovenská biatloniskta Ivona Fialková ukončila profesionálnu kariéru vo veku 28 rokov. Rodáčka z Brezna dosiahla viaceré medzinárodné úspechy, medzi ktoré predovšetkým patrí 6. miesto na MS 2020 v stíhacích pretekoch a 5. priečka na ZOH 2018 v Pchjongčchangu v ženskej štafete.

Jelisejovi Kuzminovi gratuluje jeho hrdá mama Anastasia.
12.7. 20:01

FOTO V rodine Kuzminových sa rodí nová hviezda! Syn Jelisej prerástol úplne všetkých

Našla Anastasia svojho nástupcu? Syn Jelisej rastie ako z vody a disponuje skvelými fyzickými parametrami na úspech v disciplíne beh na lyžiach. Jelisej iba nedávno oslávil 16. narodeniny, no rodičia chcú iba to, nech je z neho dobrý človek!

Dorothea Wiererová v minulosti odmietla ponuku známeho pánskeho magazínu Playboy. Napriek tomu fanúšikov viackrát presvedčila, že by v ňom určite zahviezdila,
24.5. 11:02

Keď sa vyzlečie, fanúšikovia šalejú. Biatlonová bohyňa prehovorila o nahej ponuke z Playboya

Pod kombinézou skrýva božské krivky. Keď sa vyzlečie, fanúšikovia sa z nej potia a tečú im slinky. Talianska biatlonistka Dorothea Wiererová vyšla s poriadne pikantným priznaním.

Víťazka Paulína Bátovská Fialková nahodila na galavečer čierne šaty s hlbokým výstrihom a odhalenými ramenami.
19.5. 11:08

Bátovská Fialková je opäť biatlonová kráľovná: Ale pozrite, ako sa nahodila a jej sestra...

Banská Bystrica – Kráľovná biatlonovej stopy za sezónu 2022/2023 je Paulína Bátovská Fialková. Ocenenie pre najlepšieho slovenského biatlonistu získala aj vlani. Slovenský zväz biatlonu (SZB) slávnostne ukončil uplynulý ročník vo štvrtok večer v aule Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici vyhlásením najúspešnejších vo všetkých vekových kategóriách.

VIDEO Bátovská Fialková biatlonovou kráľovnou: Toto mi v sezóne chýbalo
18.5. 20:10

VIDEO Bátovská Fialková biatlonovou kráľovnou: Toto mi v sezóne chýbalo

Kráľovná biatlonovej stopy za sezónu 2022/2023 je Paulína Bátovská Fialková. Ocenenie pre najlepšieho slovenského biatlonistu získala aj vlani.

Na snímke bývalá bývalá biatlonistka Martina Halinárová a jej kabelka.
22.4. 19:00

FOTO Slovenská legenda oslavuje päťdesiatku: Môže takto vyzerať? Dokonalá postava!

Už má 50 rokov. Jedna z najúspešnejších slovenských biatlonistiek Martina Halinárová-Jašicová oslávila presne v sobotu 22. apríla okrúhle narodeniny. Tento vek by ste jej však vôbec netipovali.

WA 22 Pokljuka - Slovenská biatlonistka Paulína Bátovská Fialková sa teší po zisku štvrtého miesta v šprinte žien na 7,5 km v rámci 4. kola Svetového pohára v slovinskej Pokljuke vo štvrtok 5. januára 2023. FOTO TASR/AP  

Fourth placed Slovakia's Paulina Batovska Fialkova smiles after the women 7.5 kms sprint competition at the Biathlon World Cup event in Pokljuka, Slovenia, Thursday, Jan. 5, 2023. (AP Photo/Darko Bandic)
20.4. 11:43

FOTO Bátovská Fialková pozdravuje z raja: Dokonalá postava a POZRITE na ten luxus!

Náročná biatlonová sezóna je na konci, blížia sa teplejšie mesiace. Zimné športy idú na druhú koľaj a športovci, ktorí v nich súťažia, sa rozlietali po dovolenkách.