Paulína Fialková
17.1. 16:45

Biatlon: Aj 4. štafetu ovládli Nórky, Slovenky so sympatickým výkonom bez trestného okruhu

Nórske biatlonistky zvíťazili aj vo štvrtých štafetových pretekoch Svetového pohára na 4x6 km. Slovenská štvorica v zložení Ivona Fialková, Terezia Poliaková, Paulína Fialková, Veronika Machyniaková obsadila 14. miesto.

BMW IBU World Cup Biathlon Oberhof - Women 12.5 km Mass Start Competition
15.1. 14:02

Paulína Fialková obsadila piate miesto v šprinte v Ruhpoldingu

RUHPOLDING - Slovenská biatlonistka Paulína Fialková obsadila piate miesto v stredajších rýchlostných pretekoch na 7,5 km v rámci 5. kola Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu. Za víťaznou Nórkou Tiril Eckhoffovou zaostala o 51,2 sekúnd, zdolali ju aj druhá Švédka Hanna Öbergová, tretia Dorothea Wiererová z Talianska a prekvapujúco aj Hanna Solová z Bieloruska.

Ivona Fialková vľavo, Paulína vpravo.
13.1. 19:00

Hodinka pravdy slovenských biatlonových sestier: Čo Fialky jedna druhej závidia?

Chvíľka úprimnosti v prípade slovenských biatlonistiek. Paulína a Ivona Fialkové si v Oberhofe čas medzi tréningami a pretekmi krátili aj nakrúcaním videa pre RTVS. Televízia reportáž uverejnila na profile svojej sociálnej siete. Sestry okrem iného "zabrdli" aj do vždy pálčivej témy.

SY 65 Östersund - Na snímke vľavo slovenská biatlonistka Paulína Fialková pred Rakúšankou Katharinou Innerhoperovou na trati pretekov Svetového pohára mix štafety vo švédskom Östersunde 30. novembra 2019. FOTO TASR/AP
Slovakia's Paulina Fialkova followed by Austria's Katharina Innerhoper during the mixed event in the biathlon World Cup in Ostersund on Saturday Nov. 30, 2019. (Anders Wiklund/TT via AP)
12.1. 13:38

Fialková útočila na najlepší výsledok sezóny: V tretej položke netrafila ani jeden terč

Fínka Kaisa Mäkäräinenová triumfovala v nedeľňajších pretekoch s hromadným štartom na 12,5 km v rámci 4. kola Svetového pohára 2019/20 v nemeckom Oberhofe.

SY 44 Östersund - Na snímke slovenská biatlonistka Paulína Fialková na trati pretekov Svetového pohára mix štafety vo švédskom Östersunde 30. novembra 2019. FOTO TASR/AP
Slovakia's Paulina Fialkova in action during the mixed event in the biathlon World Cup in Ostersund on Saturday Nov. 30, 2019. (Anders Wiklund/TT via AP)
11.1. 14:17

Nepríjemnosť v Oberhofe: Slovenské biatlonistky diskvalifikovali!

Nórske biatlonistky zvíťazili v nedeľu v štafetových pretekoch Svetového pohára. Slovenky diskvalifikovali!

Francúzsky biatlonista Martin Fourcade vyhral v Oberhofe šprint.
10.1. 15:55

Na štarte chýbal líder. Francúz Fourcade vyhral šprint v Oberhofe

Oberhof 10. januára (TASR) - Francúzsky biatlonista Martin Fourcade triumfoval v piatkovom šprinte na 10 km v rámci 4. kola Svetového pohára v nemeckom Oberhofe.

Paulína Fialková skončila v Oberhofe šiesta.
9.1. 16:03

Veľká škoda Filakovej v šprinte v Oberhofe: Jeden terč ju odsunul za stupne víťazov

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková obsadila 6. miesto vo štvrtkových rýchlostných pretekoch na 7,5 km v rámci 4. kola pretekov Svetového pohára v nemeckom Oberhofe. Za víťaznou Marte Olsbuovou Röiselandovou z Nórska (22:04,9 min) zaostala o 1:09,1 minúty.

Finišmanka slovenskej štafety Ivona Fialková odchádza zo strelnice na trati štafety žien na 4x6 km v rámci 2. kola Svetového pohára biatlonistiek v rakúskom Hochfilzene 13. decembra 2014. Slovenská štafeta skončila na 15. mieste.
5.1. 12:02

Biatlonistka Fialková ide do tuhého boja: Pozrite, akého má na to sparing partnera!

Slovenská biatlonistka Ivona Fialková (25) sa odhodlala vydať na neľahkú cestu. Ide chudnúť! Sama totiž priznala, že po Vianociach nejaké to kilo pribrala. A sparinga má naozaj zaujímavého.

Ilustračná foto.
29.12. 2019 12:01

Nový šéf slovenského biatlonu otvorene priznal: Na bežnom účte je mínus 140-tisíc eur

OSRBLIE - Slovenský zväz biatlonu (SZB) zvolil na svojom sobotňajšom mimoriadnom Valnom zhromaždení v Osrblí nového prezidenta. Stal sa ním Peter Vozár, ktorý získal z 96 platných hlasov 74. Vozár bol jediný kandidát na uvoľnený post po odchode predchádzajúceho prezidenta Tomáša Fuska, ktorého odvolali delegáti na novembrovom mimoriadnom valnom zhromaždení.

28.12. 2019 12:01

Slovenský biatlon má nového šéfa: Peter Vozár sa stal novým prezidentom SZB

OSRBLIE - Slovenský zväz biatlonu (SZB) zvolil na svojom sobotňajšom mimoriadnom Valnom zhromaždení v Osrblí nového prezidenta. Stal sa ním Peter Vozár, ktorý získal z 96 platných hlasov 74.

Tiril Eckhoffovámá vyhrala v Annecy všetky troje preteky.
22.12. 2019 15:05

Totálna dominancia Eckhoffovej: Paulína Fialková dobehla štrnásta

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová suverénnym spôsobom zvíťazila v pretekoch s hromadným štartom v rámci 3. kola Svetového pohára vo francúzskom Le Grand Bornard.

Johannes Thingnes Bö bol opäť suverénny.
22.12. 2019 12:57

J.T. Bö suverénny aj v pretekoch s hromadným štartom

Le Grand Bornard 22. decembra (TASR) - Najlepší biatlonista prebiehajúcej sezóny Johannes Thingnes Bö z Nórska triumfoval aj v nedeľných pretekoch s hromadným štartom na 15 km v rámci 3. kola Svetového pohára vo francúzskom Le Grand Bornard. Zvíťazil so 42-sekundovým náskokom pred domácim Emilienom Jacquelinom, tretí bol víťazov brat Tarjei Bö (+51,8).

Paulína Fialková v Annecy odbehla jedno trestné kolo navyše.
21.12. 2019 16:16

Fialkovej trapas ju stál lepšie umiestnenie: Veľmi sa ospravedlňujem

Le Grand Bornard 21. decembra (TASR) - Slovenská biatlonistka Paulína Fialková obsadila 10. miesto v sobotňajších stíhacích pretekoch na 10 km v rámci 3. kola pretekov Svetového pohára vo francúzskom Le Grand Bornard. Obsadila tak identickú pozíciu ako v piatkovom šprinte. Za víťaznou Tiril Eckhoffovou z Nórska zaostala o 1:45,8 minúty.

21.12. 2019 15:04

Fialkovej skrat v pretekoch: Po čistej streľbe išla na trestné kolo a skončila desiata

Paulína Fialková.
20.12. 2019 13:30

Paulína Fialková v šprinte na 7,5 km desiata: Triumfovala nórska biatlonistka

LE GRAND BORNARD - Slovenská biatlonistka Paulína Fialková obsadila 10. miesto v rýchlostných pretekoch na 7,5 km v rámci 3. kola pretekov Svetového pohára vo francúzskom Le Grand Bornard. Za víťaznou Tiril Eckhoffovou z Nórska zaostala o 48,8 sekundy.

Na snínke Anastasiya Kuzminová počas galavečera Športovec roka 2019.
19.12. 2019 22:34

Kuzminová po druhom mieste na Športovcovi roka: Na Petru som nemala. Víťazstvá nie sú dôležité

Prehru prijala s pokorou jej vlastnou. Dnes už bývalá biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) skončila v ankete Športovec roka 2019 na druhom mieste.