menu
Krásna Veronika ponúka svojim fanúšikom na sociálnych sieťach aj takéto horúce zábery.
dnes 8:05

FOTO To sa mu jazdí: Rekordy najrýchlejšieho Slováka má na svedomí TÁTO neodolateľná ryšavka!

Za všetkým hľadaj ženu. Otrepaná fráza, ktorá sa už neraz potvrdila a platí aj v prípade nášho rýchlostného lyžiara Michala Bekeša (33). Tatranca, ktorý v priebehu uplynulých dní až štyrikrát prekonal slovenský rekord, má už roky pod palcom jeho pôvabná manželka Veronika.

Vlhová si užíva zaslúžený relax s milovanou mamou.
26.3. 0:01

FOTO Vlhová si užíva zaslúžený relax s milovanou mamou: Pozrite, čo vyvádzali na rodnom Liptove

BRATISLAVA – Pre našu lyžiarku Petru Vlhovú (27) sa skončila sezóna 2022/2023. Oproti tej minulej zaznamenala výsledkový pokles, no aj tak môžeme hovoriť o výbornom ročníku. Naša superhviezda si konečne môže naplno užívať relax a pohodu. Začala s tým po boku milovanej mamy.

JB 85 Killington - Víťazná americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová (vpravo) sa objíma v cieli s druhou Slovenkou Petrou Vlhovou po 2. kole slalomu Svetového pohára v alpskom lyžovaní v americkom Killingtone 28. novembra 2021. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila druhé miesto v nedeľňajšom slalome Svetového pohára. V americkom Killingtone nestačila iba na domácu hviezdu Mikaelu Shiffrinovú, za ktorou zaostala o 75 stotín sekundy. FOTO TASR/AP

United State's Mikaela Shiffrin, right, embraces Sl
25.3. 12:09

Šialené čísla! Ak by neexistovala Shiffrinová, Vlhová by mohla byť najlepšia v histórii

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (27) má tak trochu smolu, že preteká v dobe Mikaely Shiffrinovej (28). Bez rekordérky z Ameriky by bol jej zoznam úspechov o niečo dlhší. A možno aj kratší.

Takto to vyzerá v luxusnom dome Mikaely Shiffrinovej, ktorý má v mestečku Edwards.
25.3. 7:32

FOTO Shiffrinová sa po mesiacoch vráti domov: Na TOTO sa ako prvé teší vo svojom LUXUSE

EDWARDS - Konečne si môžu na pár týždňov vydýchnuť! Lyžiarka Mikaela Shiffrinová sa prvýkrát od septembra vrátila do rodných USA, no pred príchodom do jej luxusného sídla v mestečku Edwards suverénku tejto sezóny čakalo ešte niekoľko mediálnych povinností a prezradila aj to, na čo sa najviac teší.

KK68 Soldeu - Na snímke americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová drží veľký glóbus za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári 19. marca 2023 v andorrskom Soldeu. FOTO TASR/AP
United States' Mikaela Shiffrin holds the alpine ski, women's World Cup overall leader trophy, in Soldeu, Andorra, Sunday, March 19, 2023. (AP Photo/Alessandro Trovati)
24.3. 8:07

FOTO Shiffrinová v televízii vytiahla nechutne drahé šaty: Mikaela, pozor na rozkrok

Prvé, čo spravila po sezóne, bola účasť v televízii. Lyžiarka Mikaela Shiffrinová (28) prijala pozvanie do Nočnej šou Jimmyho Fallona. Populárnemu moderátorovi priniesla darček v podobe lyží, ale viac zaujala svojim outfitom a vyjadreniami.

Preteky vo finále Svetového pohára v Andorre boli poslednými pre lyžiarku Mariu Michéle Gagnonovú a jej partnera Travisa Ganonga.
22.3. 10:10

VIDEO Vlhovej súperka originálne ukončila kariéru: V svadobných šatách sa preháňala po kopci

Preteky vo finále Svetového pohára v Andorre boli poslednými pre lyžiarku Mariu Michéle Gagnonovú a jej partnera Travisa Ganonga. Kanaďanka a Američan po nich ukončili kariéru jazdou vo svadobných šatách a obleku. Už 5 rokov tvoria pár.

xy
21.3. 11:01

Shiffrinová sa v závere sezóny odviazala: Američanka hviezdila na snehu aj na parkete

Keď to rozbalí, stojí to za to. A reč nie je len o jej výkonoch na svahu. Mikaela Shiffrinová si záverečný balík pretekov v Andorre v Soldeu dosýta užila a fanúšikom predviedla okrem tradične famóznych výkonov na lyžiach aj svoje tanečné schopnosti na parkete. A išlo jej to taktiež mimoriadne dobre, veď sa presvedčte sami na VIDEU.

Zľava Petra Vlhová, Mikaela Shiffrinová a Marco Odermatt.
21.3. 8:01

Shiffrinová zárobkami zatienila Vlhovú aj frajera. Petra mala najhoršiu sezónu za 5 rokov

Mikaela Shiffrinová má za sebou jednu z najúspešnejších sezón v kariére a tomu zodpovedali aj jej zárobky. Americkej lyžiarke sa na chrbát pozerajú muži a, samozrejme, aj Petra Vlhová s ďalšími súperkami.

Posledný pretekový deň sezóny 2022/2023 priniesol pre Petru Vlhovú rozdielne emócie. Kým doobeda sa začal katastrofou na ľade, poobede sa končil tak, ako chcel našu lyžiarku vidieť každý fanúšik.
19.3. 20:15

Vlhovej emócie: Najskôr katastrofa, potom FOTO zo zákulisia. Takto sme ťa chceli vidieť, Peťa!

Posledný pretekový deň sezóny 2022/2023 priniesol pre Petru Vlhovú rozdielne emócie. Kým doobeda sa začal katastrofou na ľade, poobede sa končil tak, ako chcel našu lyžiarku vidieť každý fanúšik.

KK48 Soldeu - Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa teší na pódiu z víťazstva vo finálovom slalome Svetového pohára 18. marca 2023 v andorrskom Soldeu. FOTO TASR/AP
Slovakia's Petra Vlhova celebrates on the podium after winning an alpine ski, women's World Cup slalom race, in Soldeu, Andorra, Saturday, March 18, 2023. (AP Photo/Alessandro Trovati)
19.3. 16:05

Petra Vlhová zhodnotila sezónu: Nebolo to najlepšie

SOLDEU - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová triumfovala v záverečnom obrovskom slalome sezóny Svetového pohára. V andorrskom stredisku Soldeu vyhrala časom 1:55,88 minúty. Druhá skončila Nórka Thea Louise Stjernesundová s mankom šesť stotín sekundy a tretia finišovala Valerie Grenierová z Kanady (+0,20 s). Slovenská reprezentantka Petra Vlhová nedokončila prvé kolo.

Shiffrinová s partnerom Kildem
19.3. 14:37

FOTO Keď ho zbadala, rozžiarili sa jej oči: AHA, kto prekvapil Shiffrinovú po obráku v Soldeu

SOLDEU - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová triumfovala v záverečnom obrovskom slalome sezóny Svetového pohára.

Mikaela Shiffrinová na trati počas 1. kola obrovského slalomu na finálovom podujatí Svetového pohára 19. marca 2023 v andorrskom Soldeu.
19.3. 13:07

Shiffrinová vyhrala obrák, Vlhová vypadla v 1. kole

Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová triumfovala v záverečnom obrovskom slalome sezóny Svetového pohára. V andorrskom stredisku Soldeu vyhrala časom 1:55,88 minúty.

Chytali sa za hlavu nielen fanúšikovia, ale aj súperky. Petra Vlhová nedokončila obrovský slalom v Soldeu.
19.3. 9:53

Športová tragédia Vlhovej v obráku: Shiffrinová zatínala zuby, Švajčiarka sa chytala za hlavu

Chytali sa za hlavu nielen fanúšikovia, ale aj súperky. Petra Vlhová nedokončila obrovský slalom v Soldeu.

Vlhová 1. kolo obrovského slalomu v Soldeu nedokončila. Fanúšikom sa tak naskytol pohľad, ktorý nechceli vidieť.
19.3. 8:20

Po víťazstve v slalome bolenie brucha. Vlhová vypadla v obráku v Soldeu už v 1. kole

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová nedokončila prvé kolo záverečného obrovského slalomu Svetového pohára. V andorrskom stredisku Soldeu neustála prejazd modrou bránou a spadla po vnútornej lyži. Prvú jazdu nedokončili ani Talianka Federica Brignoneová a Švédka Sara Hectorová.

Víťazný úsmev na tvári Petry Vlhovej. Fanúšikovia naň čakali od januára.
18.3. 20:45

FOTO Vlhová cítila, že to dnes pôjde: Keď vyšlo slnko, vedela som, že je to môj deň

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová vyhrala posledný slalom sezóny. V prvom kole vybojovala prvé miesto a v tom druhom už o vedúcu pozíciu neprišla.

Petra Vlhová predviedla v Soldeu fantastický výkon
18.3. 19:24

FOTO Obrovská radosť Vlhovej: NEUVERÍTE, čo Peťa stvárala s trénerom, keď sa vypli kamery

Petra Vlhová prežila poriadne turbulentnú sezónu, v ktorej okúsila chuť víťazstva, ale sa aj trápila. Na zábery, ktoré sme videli v poslednom slalome v Soldeu, si fanúšikovia museli počkať vyše dva mesiace.