Na snímke Livo Magoni a Petra Vlhová
včera 20:30

Magoni bude trénovať Petru Vlhovú aj naďalej: Uzavreli novú dohodu!

Bratislava 17. februára (TASR) - Taliansky tréner Livio Magoni povedie slovenskú lyžiarku Petru Vlhovú aj v nasledujúcich dvoch rokoch. Na predĺžení spolupráce sa dohodli po víťazstve v nedeľnom slalome Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová mala z víťazstva napokon veľkú radosť.
16.2. 18:45

Petre Vlhovej chýba Shiffrinová: Slalomovú sériu potiahla aj za rivalku!

Kranjska Gora - Petra Vlhová alebo Mikaela Shiffrinová vyhrali už 26 slalomov Svetového pohára alpských lyžiarok za sebou. Slovenka predĺžila sériu v nedeľu v slovinskej Kranjskej Gore, kde ju potiahla aj za svoju veľkú americkú rivalku, ktorá absentuje po rodinnej tragédii.

Druhé kolo slalomu v slovínskej Kranjskej Gore. Na snímke Petra Vlhová.
16.2. 17:10

Petra Vlhová po vydarenom víkende v Kranjskej Gore: Zmenila som mnoho vecí a vyplatilo sa to

Slovenská Petra Vlhová (24) po titule snežnej kráľovnej v Záhrebe a princeznej vo Flachau je už aj zlatou líškou z Kranjskej Gory. Po sobotňajšom druhom mieste v obrovskom slalome sa v nedeľu po napínavých pretekoch tešila z tretieho slalomového víťazstva v rade. A to na najvyšší stupienok útočila až zo štvrtého miesta.

Na snímke Petra Vlhová v cieli druhého kola pretekov slalomu Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien v Kranjskej Gore.
16.2. 16:50

KRANJSKA GORA – Robí nám obrovskú radosť!. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24) zvíťazila v nedeľňajšom slalome Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore. Jej oslavy neboli však natoľko emotívne, ako by sa dalo čakať. Mala na to výrazný dôvod. Náš tím Šport24.sk bol pri tom a prináša vám exkluzívne zábery, ktoré sú plné rôznorodých emócií.

Otec Petry Vlhovej žiaril po víťazstve šťastím.
16.2. 15:33

Otec Petry Vlhovej po víťazstve v Kranjskej Gore: Fanúšikovia lámu srdcia. Shiffrinová tu chýba

Nervy do posledných metrov. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24) si po sobotňajšom striebre z obrovského slalomu odnáša domov z Kranjskej Gory prvenstvo v slalome. Tretím triumfom v rade sa dostala do čela priebežného poradia slalomárok. Víťazstvo veľmi emotívne prežíval aj jej otec Igor Vlha.

Famózna Petra Vlhová zvíťazila v slalome žien v Kranjskej Gore. Našej pretekárke k tomu dopomohol pád Švédky Anny Swenn-Larssonovej tesne pred cieľom.
16.2. 15:10

Prvé slová Petry Vlhovej po triumfe v Slovinsku: Veľmi sa teším, musela som ísť na maximum!

KRANJSKA GORA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zvíťazila v nedeľňajšom slalome Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore. Druhá skončila Švajčiarka Wendy Holdenerová s odstupom 0,24 sekundy, tretie miesto obsadila Rakúšanka Katharina Truppeová s mankom 0,89 sekundy. Vlhová sa dostala na čelo celkového poradia pred Američanku Shiffrinovú.

Na snímke Petra Vlhová počas prvého kola pretekov slalomu Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien v Kranjskej Gore.
16.2. 14:50

Famózna Vlhová po najrýchlejšom druhom kole zvíťazila: Výrazne jej pomohol pád súperky

Kranjska Gora - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zvíťazila v nedeľňajšom slalome Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore. Pripísala si tak ôsme prvenstvo v slalome v kariére a štrnáste celkovo. Vďaka zisku sto bodov sa dostalo na čelo priebežného hodnotenia disciplíny pred Američanku Mikaelu Shiffrinovú.

Prvé kolo slalomu v lyžovaní v slovínskej Kranjskej Gore. Na snímke Petra Vlhová.
16.2. 11:27

Kritická reakcia Petry Vlhovej po 1. kole slalomu: Urobila som veľmi veľa chýb!

KRANJSKA GORA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová skončila v 1. kole nedeľňajšieho slalomu Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore na štvrtom mieste. Za priebežnou líderkou Annou Swennovou-Larssonovou zo Švédska zaostala o 0,92 sekundy o 0,42 sekundy za Nórkou Ninou Haverovou-Lösethovou a o 0,32 sekundy za Švajčiarkou Wendy Holdenerovou.

Petra Vlhová pri rozhovore pre zahraničnú televíziu nebola zo svojho výkonu nadšená.
16.2. 11:14

FOTO Vlhovej prvé kolo vôbec nevyšlo: Kyslý pohľad a čo to robila pri zahraničnej televízii?

Určite si to predstavovala inak. Petra Vlhová (24) je po prvok kole slalomu Svetového pohára v Alpskom lyžovaní v Kranjskej Gore na prekvapujúcom štvrtom mieste.

16.2. 10:48

Vlhovej vôbec nevyšlo prvé kolo slalomu: Na najlepšiu pretekárku stráca takmer sekundu

Kranjska Gora - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dosiahla v 1. kole nedeľňajšieho slalomu Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore štvrtý najrýchlejší čas. Po jazdách elitnej pätnástky zaostala za priebežnou líderkou Annou Swennovou-Larssonovou zo Švédska o 0,92 sekundy.

Na snímke Petra Vlhová v cieli druhého kola pretekov obrovského slalomu Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien v Kranjskej Gore.
15.2. 19:47

FOTO Petra Vlhová vytrela zrak súperkám s novými lyžami: Ešte sa musí s nimi zžiť

Na súperky vybehla s novou zbraňou. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24) sa nebojí ani v strede sezóny experimentovať. Do Kranjskej Gory si priviezla aj technológiu, ktorá ju nakoniec vyniesla na druhé miesto v sobotňajšom obrovskom slalome.

Petra Vlhová sa tešila tradične veľkej priazni slovenských fanúšikov.
15.2. 18:00

FOTO Slovenskí fanúšikovia ovládli Kranjsku Goru: Pozrite sa, ako podporovali Petru Vlhovú!

Kranjska Gora — Hnali ju vpred! V Slovinsku sa konali ďalšie preteky obrovského slalomu Svetového pohára. Ako zvyčajne, aj teraz mala slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24) obrovskú podporu fanúšikov, ktorých boli doslova plné tribúny.

Druhé kolo zjazdu obrovského slalomu v slovínskej Kranjskej Gore. Na snímke Petra Vlhová.
15.2. 17:02

KRANJSKA HORA – Chcela viac. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24) obsadila v sobotňajšom obrovskom slalome Svetového pohára v Kranjskej Gore skvelé druhé miesto. Napriek tomu cítila v cieli veľké sklamanie, pretože si verila na triumf. Emócie po napínavých pretekoch sledoval náš tím portálu Šport24.sk, ktorý vám prináša exkluzívne zábery z miest, kde sa bežný smrteľník nedostane.

Petra Vlhová po pretekoch bola spokojná aj s druhým miestom.
15.2. 16:09

Pokorná Vlhová je šťastná aj za druhe miesto: Chcela som byť s fanúšikmi, ale...

„Stratila som, keďže som druhá, ale som šťastná aj za to. Samozrejme, že ma to trošku mrzí,“ povedala po pretekoch obrovského slalomu v Kranjskej Gore Petra Vlhová. Na striebornú priečku ju odsunula len 18-ročná Alice Robinsonová z Nového Zélandu.

Petra Vlhová obsadila v obrovskom slalome Kranjskej Gory 2. miesto.
15.2. 14:40

Z Vlhovej sa vytratila dravosť: Novozélandské kamikadze opäť zaúradovalo

Nestačila len na novozélandské kamikadze. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24) obsadila v sobotňajšom obrovskom slalome Svetového pohára v Kranjskej Gore druhé miesto. Predstihla ju len Novozélanďanka Alice Robinsonová (18). Tretie miesto si podelili Švajčiarka Wendy Holdenerová a domáca Meta Hrovatová.

Na snímke vpravo druhá Slovenka Petra Vlhová sa objíma s treťou Slovinkou Metou Hrovatovou v cieli 2.kola obrovského slalomu žien Svetového pohára alpských lyžiarok v slovinskom lyžiarskom stredisku Kranjska Gora 15. februára 2020.  Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila druhé miesto v sobotňajšom obrovskom slalome Svetového pohára v Kranjskej Gore. V Slovinsku ju o 34 stotín sekundy predbehla víťazná Novozélanďanka Alice Robinsonová, tretie skončili s odstupom 1,59 sekundy spoločne domáca Met
15.2. 14:40

Prvé slová Vlhovej po 2.kole: Menšie sklamanie, urobila som chyby, no zajtra naplno!

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila druhé miesto v sobotňajšom obrovskom slalome Svetového pohára v Kranjskej Gore. V Slovinsku ju o 34 stotín sekundy predbehla víťazná Novozélanďanka Alice Robinsonová, tretie skončili s odstupom 1,59 sekundy spoločne domáca Meta Hrovatová a Švajčiarka Wendy Holdenerová.