Alexander Zverev skritizoval US Open.
včera 10:04

Alexander Zverev skritizoval US Open: Kyrgios sa nezúčastní z úcty k obetiam

New York - Nemecký tenista Alexander Zverev skritizoval organizátorov grandslamu US Open za tvrdohlavú snahu uskutočniť podujatie za každú cenu. Svetovej sedmičke sa nepáči, že napriek neustálemu šíreniu koronavírusu v USA je turnaj stále v kalendári sezóny.

Ashleigh Bartyová.
30.7. 9:30

Svetová tenisová jednotka dala košom grandslamu: Bojí sa koronavírusu, nepocestuje na US Open

NEW YORK - Svetová tenisová jednotka Ashleigh Bartyová sa nezúčastní na tohtoročnom grandslamovom turnaji US Open.

Tenisový US Open v New Yorku sa môže uskutočniť v pôvodnom termíne (31. augusta - 13. septembra). Newyorský guvernér Andrew Cuomo dal grandslamovému turnaju zelenú. V stredu by mali organizátori definitívne potvrdiť konanie podujatia bez prítomnosti fanúšikov.
16.6. 19:31

Skvelé správy zo USA: Newyorský guvernér súhlasí s konaním US Open v pôvodnom termíne

New York - Tenisový US Open v New Yorku sa môže uskutočniť v pôvodnom termíne (31. augusta - 13. septembra). Newyorský guvernér Andrew Cuomo dal grandslamovému turnaju zelenú. V stredu by mali organizátori definitívne potvrdiť konanie podujatia bez prítomnosti fanúšikov.

Simona Halepová bude dlho premýšľať nad účasťou na US Open.
12.6. 17:04

Už aj Halepová sa bojí US Open: Viem, že niektorí tenisti nemajú prácu, ale...

New York - Rumunská tenistka Simona Halepová má obavy z účasti na grandslamovom turnaji US Open.

Nick Kyrgios, ktorý je  je známy svojou výbušnou povahou v týchto dňoch kritizuje ATP kvôli US Open
11.6. 12:31

Známy tenista kritizuje ATP: US Open plánujete predčasne!

NEW YORK - Obul sa do nich! Austrálsky tenista Nick Kyrgios skritizoval riadiacu organizáciu ATP za snahu zorganizovať US Open napriek pandémii koronavírusu a nepokojom v USA. Grandslamový turnaj má v New Yorku odštartovať 31. augusta, aj keď mesto je epicentrum ochorenia v krajine, ktorá má najviac nakazených aj mŕtvych na COVID-19 na svete.

Stacey Allasterová
11.6. 8:10

US Open bude mať riaditeľku: Prvou ženou na tomto poste bude Kanaďanka

NEW YORK - Časy sa menia! Kanaďanka Stacey Allasterová sa stala prvou ženou na poste riaditeľa tenisového grandslamu US Open. Vo funkcii nahradila Davida Brewera.

Djokovič nad štartom na US Open zatiaľ ohŕňa nosom.
10.6. 13:30

Djokovičovu kritiku US Open zotrel britský tenista: Novak, aj s týmto si v pohode vystačíš!

BRATISLAVA - Štart tenisovej sezóny je stále v nedohľadne. Do 31. júla sú zrušené všetky turnaje ATP, WTA a ITF, a to, či v tomto roku ešte uvidíme na kurtoch tie najväčšie hviezdy, je otázne. Svetovej jednotke Novakovi Djokovičovi (33) sa napríklad nepáčia kritéria, ktoré vyžadujú organizátori grandslamového US Open v New Yorku. Proti jeho slovám sa ohradil Brit Dan Evans (30).

Novak Djokovič si US Open s avízovanými opatreniami nevie predstaviť.
7.6. 11:04

Djokovičovi sa nepáčia opatrenia US Open: Nechcem ísť do detailov, ale zdá sa mi to nereálne

Belehrad 7. júna (TASR) - Srbskému tenistovi Novakovi Djokovičovi sa nepozdávajú plánované hygienické opatrenia na grandslemovom US Open. Hoci ešte nie je isté, či sa pre pandémiu koronavírusu turnaj v New Yorku uskutoční, organizátori avizovali prísny bezpečnostný protokol.

US Open.
2.5. 14:01

Zmeny v US Open: Odklad nechcú. Grandslam zrejme bude bez divákov, hrozí presun z New Yorku

NEW YORK - Organizátori US Open momentálne neuvažujú nad preložením grandslamového tenisového turnaja na iný dátum. Veria, že napriek pandémii koronavírusu podujatie odštartuje v pôvodnom termíne 31. augusta a najnovšie počítajú s verziou, že sa bude hrať bez divákov. Definitívne sa o osude turnaja rozhodne do polovice júna, informovali v sobotu organizátori.

Národné tenisové centrum Billie Jean Kingovej bude poľnou nemocnicou.
31.3. 9:05

Miesto tenistov prídu zdravotníci: Dejisko US Open premenia na poľnú nemocnicu

New York - Národné tenisové centrum Billie Jean Kingovej v New Yorku budú dočasne využívať na pomoc počas pandémie nového koronavírusu. V dejisku grandslamového turnaja US Open vznikne od utorka 350 dočasných nemocničných lôžok a budú sa v ňom pripravovať balíčky potravín.

Organizátori US Open uvažujú nad odložením grandslamového turnaja
18.3. 7:16

Koronavírus ešte v septembri? Organizátori US Open uvažujú nad odložením grandslamového turnaja

New York - Vedenie Americkej tenisovej asociácie (USTA) uvažuje nad odložením grandslamového US Open pre pandémiu koronavírusu. Turnaj sa má v New Yorku hrať od 31. augusta do 13. septembra.

Roger Federer je tenisový gentleman.
24.9. 2019 13:30

Tenisový miláčik Roger Federer priznal, kedy sa opil: V New Yorku blúdil tri a pol dňa

Milujú ho takmer všetci. Roger Federer (38) je symbolom gentlemana a idola. Tak ho vníma aj legendárna lyžiarska princezná Mikaela Shiffrinová. Tá mu počas jednej reklamnej akcie veľkovýroby cestovín, ako priniesol blesk, položila jasnú otázku – opil si sa niekedy?

Japonka Osaková sa zaľúbila do rapera.
18.9. 2019 18:30

Japonka Naomi Osaková sa zaľúbila do rapera: Milujem ťa!

Kto by to na ňu povedal? Japonská tenistka Naomi Osaková (21) sa poriadne zaľúbila. Dvojnásobná grandslamová víťazka zbalila rapera, ktorý sa volá YBN Cordae. Je známy tým, že v jeho slovníku strieda jedno neslušné slovo druhé.

Jozef Golonka otvorene o tenisovom US Open: Dnes vládne sila
11.9. 2019 18:00

Jozef Golonka otvorene o tenisovom US Open: Dnes vládne sila

Hokejová legenda Jozef Golonka (81) pozorne sledovala uplynulý víkend výsledky US Open. Príjemne ho prekvapila mladučká Kanaďanka Bianca Andreescuová, ktorá zdolala vo finále Serenu Williamsovú. Ako to legenda vnímala, nájdete vo videu.

Mužskému tenisu naďalej dominuje trojica z generácie nad tridsať rokov.
10.9. 2019 9:00

Grand slamy sezóny vyhrali tridsiatnici. Hrbatý: Mladí zaspali dobu

Roger Federer (38), Rafael Nadal (33) a Novak Djokovič (32). Mužskému tenisu naďalej dominuje trojica z generácie nad tridsať rokov. Nič sa nezmenilo ani po US Open, kde Španiel zdolal Rusa Medvedeva a získal 19. grandslamový titul. Prirodzený vývoj, keď mladí vytláčajú starších, v tomto prípade mešká. Prečo sa najväčšie turnaje nesú v znamení „oldies“?

Na nespoznanie! Vo svete tenisu stále rezonuje senzačný triumf mladej Kanaďanky Biancy Andreescuovej (19) na poslednom grandslame sezóny US Open. Na kurtoch pri tom pôsobí ako šedá myška, ale keď prišlo na oficiálne fotenie s trofejou, ani by ste ju nespoznali.
9.9. 2019 18:05

FOTO Fú, to je ale kočka! Mladá víťazka US Open sa nahodila do gala, ale keď sa vyzlečie...

Na nespoznanie! Vo svete tenisu stále rezonuje senzačný triumf mladej Kanaďanky Biancy Andreescuovej (19) na poslednom grandslame sezóny US Open. Na kurtoch pri tom pôsobí ako šedá myška, ale keď prišlo na oficiálne fotenie s trofejou, ani by ste ju nespoznali.