Holandský cyklista Tom Dumoulin potvrdil, že po ôsmich sezónach opustí na konci roka nemecký tím Sunweb.
19.8. 22:00

Hviezdny Dumoulin po ôsmych rokoch odchádza zo Sunwebu: Jeho novým tímom bude Jumbo-Visma

Berlín 19. augusta (TASR) - Holandský cyklista Tom Dumoulin potvrdil, že po ôsmich sezónach opustí na konci roka nemecký tím Sunweb. V jeho drese triumfoval v roku 2017 na Giro d'Italia a o rok neskôr skončil druhý na Gire i Tour de France.

Froome prvýkrát prehovoril po ťažkom zranení. Slová plné bolesti naháňajú strach.
3.8. 16:30

Froome prvýkrát prehovoril po ťažkom zranení: Slová plné bolesti naháňajú strach

Londýn 3. augusta (TASR) - Britský cyklista Christopher Froome plánuje štartovať na Tour de France 2020. Štvornásobný víťaz prestížnych pretekov prišiel o ročník 2019 vinou pádu počas kontroly trate časovky na Critérium du Dauphiné.

Dylan Teuns má po domácich prácach 15 stehov na hlave.
2.8. 17:08

Na Tour nemal na neho ani Sagan: Doma Teunsa takmer prizabila kosačka

Tri týždne na Tour de France ho tak nezničili ako záhradná kosačka. Víťaz 6. etapy tohtoročnej „starej dámy“ belgický cyklista Dylan Teuns má po domácich prácach 15 stehov na hlave.

Zabel vyhral na Tour de France zelený dres šesťkrát po sebe.FILE - In this Sept. 26, 2008 file photo Germany's cyclist Erik Zabel answers reporters' questions a press conference, at the road World cycling Championships, in Varese, Italy. Retired rider Zabel
2.8. 15:06

Legendárny cyklista Erik Zabel poslal Saganovi odkaz po prekonaní jeho rekordu

V nedeľu si Peter Sagan (29) priviezol do Paríža siedmy zelený dres na Tour de France. Prekonal tak šesť zápisov legendárneho Erika Zabela. Legendárny Nemec sa cíti poctený, že sa to podarilo práve Tourminátorovi.

Peter Sagan si párty v Paríži užíval.
2.8. 9:00

VIDEO: Saganova zelená párty v Paríži. Tourminátor si vystrelil zo šéfa tímu!

Párty nemeckej stajne Bora Hansgrohe po Tour de France nemala konca kraja. Celý tím a všetci pozvaní ľudia sa stretli ešte v Paríži a poriadne oslávili zisk siedmeho zeleného dresu Petra Sagana.

Kto by čakal, že tesne po trojtýždňovom šialenstve s názvom Tour de France si Peter Sagan odíde oddýchnuť si domov do Monaka, bol na omyle. Pozrite, kam odišiel rovno z Paríža.
1.8. 23:00

Návrat domov po Tour de France? Omyl. Pozrite, kde a s kým si užíva Peter Sagan

Kto by čakal, že tesne po trojtýždňovom šialenstve s názvom Tour de France si Peter Sagan odíde oddýchnuť si domov do Monaka, bol na omyle. Pozrite, kam odišiel rovno z Paríža.

Peter Sagan je jednoznačne najväčšou hviezdou Bory.
31.7. 18:30

Bora Hansgrohe je druhá na svete. Tvrdá práca priniesla svoje ovocie!

Bora Hansgrohe je aj vďaka výsledkom Petra Sagana už dlhšiu dobu vo svete poprednou cyklistickou stajňou. Potvrdzuje to aj aktuálny rebríček Medzinárodnej cyklistickej únie. V ňom Bora figuruje na druhom mieste.

VIDEO: Šéf tímu Bora Hansgrohe Ralph Denk. Pred budúcoročnou Tour mám jedno veľké želanie!
31.7. 16:30

VIDEO: Šéf tímu Bora Hansgrohe Ralph Denk. Pred budúcoročnou Tour mám jedno veľké želanie!

Tohtoročná Tour de France je už niekoľko dní minulosťou. Za najúspešnejší tím bol vyhlásený španielsky Movistar. Nemecká Bora skončila v celkovom hodnotení tímov na piatom mieste. Šéf nemeckej stajne aj napriek tomu po Tour žiaril šťastím.

Peter Sagan po zisku rekordného siedmeho zeleného dresu.
31.7. 12:00

Osobnosti cyklistiky prehovorili o 7 zelených dresoch Sagana: Prekoná jeho rekord niekto?

BRATISLAVA - Slovenský cyklista Peter Sagan (29) je rekordérom v počte zelených dresov na Tour de France. Získal ich už sedem, čo je historický rekord najslávnejších pretekov na svete. Šport24.sk zisťoval medzi samotnými jazdcami a osobnosťami tohto športu, či ešte niekto niekedy prekoná rekord nášho Tourminátora.

Andy Schleck kontroluje pred etapou bicykle.
31.7. 9:00

Jeden deň s hviezdami cyklistiky! Etapu sme zažili s bývalým šampiónom Schleckom!

Tour de France bola okrem cyklistov bojujúcich na cestách plná aj bývalých hviezd, ktoré už svoju aktívnu kariéru ukončili, no z kolotoča cyklistiky nevypadli úplne. Svojimi postrehmi a spoločnosťou približovali súboje pretekárov fanúšikom.

Nemá sa veru za čo hanbiť! Sexi modelka Mariam Agredano, ktorá sa počas celej Tour de France až príliš často pohybovala pri našom Petrovi Saganovi (29), sa za svoje dokonalé krivky očividne nehanbí. Španielka vystavuje svoje telo na obdiv často, no pred dvoma rokmi odhodila všetky zábrany a predviedla sa tak, ako ju stvorila príroda.
30.7. 23:30

FOTO Šokujúca minulosť modelky, ktorá sa motala okolo Sagana: Pre pánsky magazín ukázala všetko

BRATISLAVA - Nemá sa veru za čo hanbiť! Sexi modelka Mariam Agredano, ktorá sa počas celej Tour de France až príliš často pohybovala pri našom Petrovi Saganovi (29), sa za svoje dokonalé krivky očividne nehanbí. Španielka vystavuje svoje telo na obdiv často, no pred dvoma rokmi odhodila všetky zábrany a predviedla sa tak, ako ju stvorila príroda.

Tour de France, Peter Sagan
30.7. 18:32

Peter Sagan na Tour de France: 8 štartov, rekordných 7 zelených dresov

Peter Sagan patrí medzi najlepších cyklistov súčasnosti. Zisk zeleného dresu na prestížnych pretekoch sa pre neho stáva samozrejmosťou. Od svojej premiéry sa mu každý ročník, okrem roku 2017 kedy bol diskvalifikovaný, podarilo vyhrať bodovaciu súťaž.

Peter Sagan.
30.7. 12:00

Slovenská politička naložila organizátorom Tour de France: Baví sa na nej celé Slovensko!

Hanba na tri zimy. Záver Tour de France sprevádzal nielen rekordný siedmy zelený dres Petra Sagana, ale aj trapas bývalej slovenskej političky, na ktorom sa baví celé Slovensko.

Najbláznivejšie momenty Petra Sagana na Tour de France: Trojtýždňová šou slovenskej hviezdy
30.7. 10:30

Najbláznivejšie momenty Petra Sagana na Tour de France: Trojtýždňová šou slovenskej hviezdy

Napriek tomu, že Peter Sagan vyhral na Tour de France „len“ jednu etapu, z cyklistov v pelotóne mal najväčšiu pozornosť. Divákov po celom svete zabával kúskami, ktoré stáli za to. Výber najlepších momentov slovenskej cyklistickej hviezdy a rekordného držiteľa siedmich zelených dresov na Tour urobila televízia Eurosport. Pobavte sa s nami.

Najslávnejšie cyklistické preteky Tour de France nie sú len o heroických výkonoch jazdcov. V zákulisí podujatia sa pohybujú ďalšie stovky ľudí, ktorí majú na starosti plynulý chod pretekov. Patria medzi ne aj sexi hostesky, ktoré dennodenne prichádzajú do styku s cyklistami. Jedna z nich sa počas tejto Tour vrtela okolo nášho Petra Sagana akosi častejšie.
30.7. 0:10

Cyklista Peter Sagan si počas Tour de France užíval pozornosť krásnej modelky a hostesky

Najslávnejšie cyklistické preteky Tour de France nie sú len o heroických výkonoch jazdcov. V zákulisí podujatia sa pohybujú ďalšie stovky ľudí, ktorí majú na starosti plynulý chod pretekov. Patria medzi ne aj sexi hostesky, ktoré dennodenne prichádzajú do styku s cyklistami. Jedna z nich sa počas tejto Tour vrtela okolo nášho Petra Sagana akosi častejšie.

Šťastný Egan Bernal.
29.7. 18:04

Tour de France ovládol Egan Bernal: Na slávnych pretekoch prepísal rekord za rekordom

Ešte pred dvoma rokmi ho mohli vidieť fanúšikovia na pretekoch Okolo Slovenska a včera vystúpil na pomyselný Olymp svetovej cyklistiky. Nečakaným víťazom 106. ročníka Tour de France sa totiž stal ešte stále iba 22-ročný Kolumbijčan Egan Bernal z tímu Ineos.