Petra Vlhová

Petra Vlhová

Matej Kalina

Petra Vlhová je úspešná slovenská zjazdová lyžiarka a úradujúca majsterka sveta v obrovskom slalome. Je bývalou členkou LK v Liptovskom Mikuláši, LKS Banská Bystrica (tréner Tomáš Hudec), v sezóne 2011/2012 bola členkou Ski Klub Javorovica Liptovský Ján a Centra olympijskej prípravy Poprad. Od roku 2013 jazdila za športový klub Ski team Vlha Liptovský Mikuláš a jej osobným trénerom bol do 30. apríla 2016 Ivan Iľanovský. V súčasnosti je členkou Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica, trénuje ju Livio Magoni, kondičným trénerom je Šimon Klimčík. Vo februári 2011 sa vo švajčiarskej Crans Montane stala juniorskou majsterkou sveta v obrovskom slalome v kategórii do 18 rokov. V slalome rovnakej vekovej kategórie obsadila 4. miesto.V sezóne 2011 / 2012 vyhrala anketu Lyžiar roka.  Svoje prvé víťazstvo vo Svetovom pohári získala 13. decembra 2015 vo švédskom Åre v slalome. 14. februára 2017 v tímovej súťaži vo švajčiarskom St. Moritz v družstve s Veronikou Velez-Zuzulovou, Andreasom Žampom a Matejom Falatom získala striebornú medailu.Petra Vlhová získala na majstrovstvách sveta 8. februára 2019 prvú individuálnu medailu pre Slovensko, keď vo švédskom Aare skončila druhá v alpskej kombinácii. 14. februára 2019 zvíťazila v obrovskom slalome a stala sa tak prvou slovenskou majsterkou sveta v tejto disciplíne. 16. februára 2019 získala na majstrovstvách sveta bronz v slalome.

Petra Vlhová si už neraz užila voľno s priateľom Michalom na Liptovskej Mare.
Lyžovanie dnes 0:03

FOTO Schyľuje sa k svadbe: Vlhová adresovala svojmu priateľovi slová, o akých sníva každý muž!

Stále je zaľúbená až po uši. Slovenská lyžiarska hviezda Petra Vlhová (26) dala pred pár hodinami prostredníctvom sociálnych sietí opäť raz na známosť, že svojho priateľa Michala Kyselicu nadovšetko miluje.

To je ale delo. Petra Vlhová sa vozí na luxusnom aute, ktoré skrýva prekvapenie.
Lyžovanie včera 0:05

Luxusné žihadlo za 100-tisíc. Vlhovej auto skrýva prekvapenie, aké nikto iný nemá

To je ale delo. Petra Vlhová sa vozí na luxusnom aute, ktoré skrýva prekvapenie.

Petra Vlhová má po životnej sezóne konečne čas venovať sa aj súkromným aktivitám. S priateľom Michalom vyrazili na svadbu do Talianska. Naša hviezda všetkým vyrazila dych krásnymi šatami, v ktorých bola veľmi sexi.
Ostatné 14.6. 5:30

FOTO Vlhová bola aj s priateľom na svadbe v Taliansku: Neuveríte, ako parádne vyzerá v šatách

BRATISLAVA – Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) má po životnej sezóne konečne čas venovať sa aj súkromným povinnostiam. Tieto sú však veľmi príjemné. S priateľom Michalom Kyselicom vyrazili na svadbu do Talianska. Naša hviezda všetkým vyrazila dych krásnymi šatami, v ktorých bola veľmi sexi.

Na snimke Petra Vlhova a Livio Magoni v cieli druheho kola slalomu Svetoveho pohara v alpskom lyzovani zien v slovinskom Maribore.
Lyžovanie 8.6. 14:18

Sklamaný tréner Magoni nevie, prečo ho Vlhová vyhodila: Toto som si od nej nezaslúžil!

Rany sa ešte nezahojili. Bývalý tréner slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej Livio Magoni už zarezáva pri slovinskom reprezentačnom výbere. Napriek tomu stále cíti krivdu z konca v Ski Teame Vlha.

Švajčiarska lyžiarka sa pochválila novým priateľom.
Lyžovanie 1.6. 16:01

FOTO Po rozchode opäť žiari šťastím: Vlhovej rivalka ukázala nového frajera

BRATISLAVA - Nenudí sa ani mimo sezóny! Švajčiarska lyžiarka Wendy Holdenerová (28) sa na sociálnych sieťach pochválila novinkou. Rivalka našej Petry Vlhovej (26) si užila dovolenku v exotike s novým priateľom.

Mikaela Shiffrinová sa dokáže predať akokoľvek. Nechýbajú ani odvážne zábery.
Ostatné 30.5. 0:10

FOTO Shiffrinová zmenená na nepoznanie: Bikiny, riskovanie a útoky pre Vlhovú

Lyžovanie úplne vypustila z hlavy. Američanka Mikaela Shiffrinová (25) síce už začala s prípravou na novú sezónu, ale neodpustila si ani dovolenku. Počas dní voľna sa zmenila na nepoznanie.

Petra Vlhvová často trénuje na bicykli.
Ostatné 29.5. 8:30

Niektorí jazdia ako idioti. Vlhová reaguje na smrť cyklistu, negatívne skúsenosti majú aj ďalší

Slovensko zasiahla správa o smrti cyklistu Adriána Babiča pri dopravnej nehode. Dvadsaťštyriročný deaflympionik neprežil kolíziu s automobilom počas tréningu. Negatívne skúsenosti s cyklistickým tréningom na cestách majú viacerí športovci.

Petra Vlhová a Mikaela Shiffrinová sú najväčšie rivalky v súčasnom lyžovaní.
Lyžovanie 21.5. 17:01

Vodu káže a víno pije? Shiffrinová ďakovala rivalkám, no Vlhová ju vytočila ako nikdy

BRATISLAVA - Myslí to úprimne alebo to len hrá? Mikaela Shiffrinová (26) je známa tým, že sa snaží tváriť kamarátsky a nekonfliktne, no tím okolo Petry Vlhovej (25) má s americkou hviezdou svoje skúsenosti, čo podčiarkli aj naposledy udalosti v rámci Svetového pohára v Jasnej.

Najlepšie lyžiarky po sezóne rady zhodia kombinézy a pochvália sa fanúšikom tým, čo pod nimi schovávajú.
Lyžovanie 17.5. 5:30

FOTO Najsexi lyžiarky sveta po sezóne odhodili kombinézy. Pozrite na prsia Shiffrinovej

BRATISLAVA - Na svahu rozdávajú fanúšikom svojimi výkonmi radosť, no keď zhodia zo seba napasované kombinézy, mnohí začnú slintať. Najlepšie lyžiarky na svete si momentálne užívajú zaslúžene voľno a na sociálnych sieťach sa rady pochvália svojimi dokonalými krivkami, ktoré skrývajú v overaloch od hlavy po päty.

Vyzliekla lyžiarsku kombinézu a zažiarila v televízii. Petra Vlhová bola hosťom relácie Zlaté časy na RTVS a poriadne sa nahodila. Jej outfit okomentovala aj známa štylistka Andrea Ziegler.
Lyžovanie 16.5. 9:30

Vlhová vyzliekla kombinézu a zažiarila v televízii: Odborníčka si posvietila na jej outfit

Trafila do čierneho. Keď máme povedať podľa jej posledného outfitu, tak do červeného. Petra Vlhová bola hostkou v RTVS v relácii Eleny Vacvalovej Zlaté časy a dokonale zažiarila.

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala víťazku Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní Petru Vlhovú.
Lyžovanie 16.5. 8:12

Prezidentka má problém. Čaputovej hrozí po stretnutí s Vlhovou trest: TOTO jej zavarilo!

Prezidentka Zuzana Čaputová môže mať problém. Zarobila si naň na stretnutí s držiteľkou veľkého krištáľového glóbusu Petrou Vlhovou.

Vlhová v RTVS zažiarila outfitom aj výkonom: Pozrite, čo predviedla v relácii Zlaté časy
Video 14.5. 13:28

Vlhová v RTVS zažiarila outfitom aj výkonom: Pozrite, čo predviedla v relácii Zlaté časy

Bola stredobodom pozornosti, a to nielen vďaka outfitu. Slovenská lyžiarka v relácii RTVS Zlaté časy predviedla šikovné ruky a okrem iného si zahrala na bicie. Nestratila by sa ani v hudobnom priemysle, čo poviete? (Zdroj videa: facebook Zlaté časy)

Petra Vlhová o oslavách po glóbuse: Takto som dopadla
Video 14.5. 10:42

Petra Vlhová o oslavách po glóbuse: Takto som dopadla

Zdroj videa: RTVS Lyžiarka Petra Vlhová si súkromie stráži. Občas sa s niečím podelí na sociálnych sieťach alebo prezradia jej rodičia, no z je života mimo zjazdoviek sa toho veľa nevie. V relácii RTVS Zlaté časy sa rozhovorila a dokonca prezradila pikošku na Shiffrinovú, či jej vzťah k alkoholu.

Vlhová nabonzovala na Shiffrinovú: Takto sa správa v štartovej búdke
Video 14.5. 9:43

Vlhová nabonzovala na Shiffrinovú: Takto sa správa v štartovej búdke

Zdroj videa: RTVS Lyžiarka Petra Vlhová si súkromie stráži. Občas sa s niečím podelí na sociálnych sieťach alebo prezradia jej rodičia, no z je života mimo zjazdoviek sa toho veľa nevie. V relácii RTVS Zlaté časy sa rozhovorila a dokonca prezradila pikošku na Shiffrinovú, či jej vzťah k alkoholu.

Petra Vlhová absolvovala stretnutie s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky Borisom Kollárom a následnú tlačovú konferenciu v priestoroch Bratislavského hradu. Na snímke Petra Vlhová.
Ostatné 13.5. 0:10

FOTO Vlhová už nemôže alkohol ani vidieť. Pozrite, aká prišla do televízie

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) si svoje súkromie stráži. Občas sa s niečím podelí na sociálnych sieťach alebo prezradia jej rodičia, no z je života mimo zjazdoviek sa toho veľa nevie. V relácii RTVS Zlaté časy sa rozhovorila a dokonca prezradila pikošku na Shiffrinovú, či jej vzťah k alkoholu.