Petra Vlhová

Petra Vlhová

Matej Kalina

Petra Vlhová je úspešná slovenská zjazdová lyžiarka a úradujúca majsterka sveta v obrovskom slalome. Je bývalou členkou LK v Liptovskom Mikuláši, LKS Banská Bystrica (tréner Tomáš Hudec), v sezóne 2011/2012 bola členkou Ski Klub Javorovica Liptovský Ján a Centra olympijskej prípravy Poprad. Od roku 2013 jazdila za športový klub Ski team Vlha Liptovský Mikuláš a jej osobným trénerom bol do 30. apríla 2016 Ivan Iľanovský. V súčasnosti je členkou Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica, trénuje ju Livio Magoni, kondičným trénerom je Šimon Klimčík. Vo februári 2011 sa vo švajčiarskej Crans Montane stala juniorskou majsterkou sveta v obrovskom slalome v kategórii do 18 rokov. V slalome rovnakej vekovej kategórie obsadila 4. miesto.V sezóne 2011 / 2012 vyhrala anketu Lyžiar roka.  Svoje prvé víťazstvo vo Svetovom pohári získala 13. decembra 2015 vo švédskom Åre v slalome. 14. februára 2017 v tímovej súťaži vo švajčiarskom St. Moritz v družstve s Veronikou Velez-Zuzulovou, Andreasom Žampom a Matejom Falatom získala striebornú medailu.Petra Vlhová získala na majstrovstvách sveta 8. februára 2019 prvú individuálnu medailu pre Slovensko, keď vo švédskom Aare skončila druhá v alpskej kombinácii. 14. februára 2019 zvíťazila v obrovskom slalome a stala sa tak prvou slovenskou majsterkou sveta v tejto disciplíne. 16. februára 2019 získala na majstrovstvách sveta bronz v slalome.

Štúdium a šport je veľmi náročné zladiť. Na fotografii zľava: Dominika Cibulková, Petra Vlhová a Peter Sagan.
Ostatné dnes 15:50

Zarábajú milióny, no niektorí z nich sú bez maturity: Pozrite sa, čo vyštudovali naše hviezdy

BRATISLAVA - Úspešní slovenskí športovci si každoročne pripíšu na svoje bankové účty milióny eur. To aj napriek tomu, že vzdelanie obetovali kariére. Koniec koncov sa rozhodli správne a vedeli prečo. Ktorí Slováci zabalili školu už pred maturitou?

Lyžiarky vyrazili k vode a zhodili kombinézy.
Lyžovanie včera 0:05

Horúce FOTO lyžiarok na dovolenkách: Vlhová a spol. zhodili kombinézy

BRATISLAVA - Lyžiarska sezóna sa už dávno skončila a najväčšie hviezdy zo svahov si užívajú zaslúžený oddych. Zatiaľ čo počas zimných mesiacov môžu fanúšikovia vidieť svoje obľúbenkyne len v kombinéze, v lete ukážu lyžiarky rady svoje vyšportované sexi krivky.

Petra Vlhová sa na Majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní v Aare 2019 stala majsterkou sveta v obrovskom slalome.
Lyžovanie 5.8. 9:03

FOTO Petra Vlhová ako bagristka a teraz: Fúha, konečne ukázala telo v plavkách

Slnko, voda a Liptovská Mara. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) si po prvých tréningoch po koronapauze konečne našla aj čas na oddych v spoločnosti priateľa Michala Kyselicu.

Z lyžiarky bagristka. Vlhová je skutočný multitalent: Pozrite, čo predviedla na dvore
Video 3.8. 11:01

Z lyžiarky bagristka. Vlhová je skutočný multitalent: Pozrite, čo predviedla na dvore

Petra Vlhová je skutočný multitalent. Slovenská lyžiarska hviezda by sa okrem zasnežených svahov uplatnila aj na stavbách. Dokonale to potvrdila na videu, ktorým sa pochválila fanúšikom na sociálnej sieti. Vlhová sa z lyžiarky stala bagristkou a predviedla, že aj práce, ktoré by ste pripísali skôr chlapom, zvláda ľavou-zadnou.

Christina Ackermannová má za sebou úspešnú kariéru, ktorú okorenila fotením pre Playboy. Teraz však na Nemku čakajú úplne iné povinnosti!
Lyžovanie 27.7. 0:01

FOTO Vlhovej rivalka neprestáva prekvapovať: Najskôr roztiahla nohy pre Playboy a teraz TOTO!

BRATISLAVA - Na svahoch bojovala s našou Petrou Vlhovou (25), no teraz ju čaká ďalšia etapa života. Nemecká lyžiarka Christina Ackermannová (30) po tejto sezóne prekvapujúco zavesila lyže na klinec a bojom o body do Svetového pohára dala navždy zbohom. Príťažlivá tmavovláska, ktorá pred tromi rokmi ukázala všetko pre Playboy, sa pred pár dňami podelila s fanúšikmi s zásadnou správou.

Federica Brignoneová nepatrí medzi výstredné lyžiarky, no držiteľka veľkého glóbusu sa občas zvykne pochváliť fanúšikom, čo skrýva pod kombinézou. Momentálne dovolenkuje na Sardínii a je sa veru na čo pozerať!
Lyžovanie 14.7. 10:01

Vlhovej rivalka sa odviazala na pláži: FOTO priamo do výstrihu a ten vymakaný zadoček!

BRATISLAVA - Je to divoška, ako sa patrí! Držiteľka veľkého glóbusu za celkové víťazstvo vo Svetovom pohári alpského lyžovania v tejto sezóne Federica Brignoneová (29) sa rozhodne nenudí ani počas leta. Talianska lyžiarka ostala verná svojej krajine a oddychuje na krásnej Sardínii. Radosť z toho pri pohľade na jej telo majú aj priaznivci.

Na snímke uprostred si prevzala cenu Trofej SOŠV bývalá biatlonistka Anastasia Kuzminová, vpravo prezident Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Anton Siekel a vľavo členka Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Danka Barteková počas 57. valného zhromaždenia SOŠV 26. júna 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann
Ostatné 26.6. 15:30

Na valnom zhromaždení SOŠV získali ocenenia Kuzminová, Vlhová aj hokejbalisti

BRATISLAVA - Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) ocenil na svojom piatkovom 57. valnom zhromaždení v Bratislave vyznamenaním alebo výročným ocenením viacero osobností. Dovedna odovzdal jedenásť výročných ocenení SOŠV a niekoľko desiatok vyznamenaní.

Petra Vlhová si už niekoľko mesiacov môže užívať tréning na vode v poriadnom kajaku ušitom na mieru.
Lyžovanie 24.6. 11:01

FOTO Vlhová nezaberá len na lyžiach, ale aj na vode: Špičkový kajak jej vyrobili na Slovensku!

BRATISLAVA - Trénuje so špičkovou kvalitou! Lyžiarka Petra Vlhová (25) už momentálne zarezáva na svahoch, no príprava na novú sezónu nezahŕňa len tréning na lyžiach. Slovenská hviezda je známa tým, že si dá rada do tela a okrem bicykla či behu si zlepšuje kondíciu aj v kajaku. Ten jej na mieru vyrobili bratia Vajdovci, ktorí patria medzi svetovú špičku.

Fanúšikovia ich poznajú najmä zo svahov, kde zvádzajú nekompromisné súboje. Lyžiarky však skrývajú aj druhú stránku, pri ktorej idú kombinézy, zábrany a často aj spodná bielizeň bokom.
Lyžovanie 20.6. 4:45

Keď lyžiarky odhodia kombinézu: Divoké zábery v Playboyi, uniknuté FOTO a Slovenky HORE BEZ!

Fanúšikovia ich poznajú najmä zo svahov, kde zvádzajú nekompromisné súboje. Lyžiarky však skrývajú aj druhú stránku, pri ktorej idú kombinézy, zábrany a často aj spodná bielizeň bokom.

Na ľadovci v talianskych Alpách strávi Petra Vlhová takmer celý jún.
Lyžovanie 6.6. 11:00

Petra Vlhová sa aktuálne pripravuje v Taliansku: Namiesto mora si ale užíva sneh na ľadovcoch

Iní túžia po slnku a mori na talianskych plážach, prvý letný mesiac Petry Vlhovej však bude o snehu a zime v talianskych Alpách. Už od začiatku júna totiž zarezáva v príprave na novú sezónu.

Petra Vlhová sa na Majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní v Aare 2019 stala majsterkou sveta v obrovskom slalome.
Lyžovanie 25.5. 12:00

Petra Vlhová bude na tróne dlhšie: Svetovému šampionátu v Cortine hrozí až trojročná pauza

Majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní v Cortine d'Ampezzo by sa mali predbežne konať v marci 2022.

Petra Vlhová aj Dávid Hancko strávili víkend v spoločnosti svojich polovičiek. Čomu sa oddávali naši úspešní športovci?
Ostatné 19.5. 7:30

FOTO Zamilovaní športovci: Vlhová na vrchole a pozrite, čo stváral Hancko so slávnymi sestrami!

BRATISLAVA - Máj, lásky čas! Týmto heslom sa počas uplynulého víkendu riadili naši športovci do bodky. Časť z nich strávila chvíle s tými najbližšími a podelila sa o svoju radosť aj s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Čo robila Petra Vlhová s priateľom Michalom Kyselicom a kto robil spoločnosť futbalistovi Dávidovi Hanckovi?

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zažíva najlepšie momenty kariéry a šťastná je aj v súkromí.
Lyžovanie 14.5. 12:01

FOTO Vlhová si užíva svoju maličkú neter: Poslala jej aj dojímavý odkaz

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Všetko zlé je na niečo dobré! Možno aj to si hovorí slovenská lyžiarka Petra Vlhová (24), ktorej koronavírus predčasne ukončil sezónu, no vďaka pandémii môže byť aspoň doma a konečne tak tráviť viac času so svojimi najbližšími.

Vlhová
Ostatné 11.5. 17:58

FOTO Toto vás dostane: Petra Vlhová skončila počas koronakrízy vo fabrike za pásom

Naša lyžiarka však zamestnanie nemení. Naďalej ostáva lyžiarkou. Dnes (11.5) si len vyskúšala aké to je pracovať za pásom pri výrobe bagiet firmy Pierre Baguette.

Naši hviezdni športovci si na Ďeň matiek spomenuli nas svoje úžasné maminy.
Ostatné 11.5. 0:36

FOTO Športovci ukázali svoje mamy: Pozrite, aké fešandy priviedli na svet slovenské hviezdy

BRATISLAVA – Dnes je jeden z najvzácnejších dní v roku. Sviatok totiž majú naše matky, ktoré nás s láskou priviedli na tento svet. Nezabudli na ne ani naši hviezdni športovci, ktorí s nimi zverejnili najrôznejšie fotografie a pridali aj dojemné odkazy. Treba tiež uznať, že niektoré matky našich športovcov stále vyzerajú veľmi atraktívne.