POZRITE SA, AKO SA ZMENIL CIBULKOVEJ JAKUBKO A NA KOHO SA PODOBÁ

Naša bývalá tenistka si užíva svojho synčeka plnými dúškami. Pravidelne s Jakubkom zverejňuje dojemné zábery, z ktorých sú na mäkko aj fanúšikovia. Teraz však po menšej odmlke poriadne prekvapila všetkých, keď takmer tri mesiace po pôrode ukázala, že Jakubko už poriadne vyrástol. Pri pohľade na neho je jasné, na koho sa podobá.

Plne si to uvedomuje aj Dominika. „Malý keď sa už narodil, tak som od začiatku hovorila, že je na polovicu môj tatino a z druhej Michal. Absolútne sa v ňom zatiaľ nevidím. Veď sa to aj tak hovorí, že deti sa v prvých mesiacoch podobajú na svojich otcov, aby ich nezavrhli. Čiže si myslím, že sa Jakubko absolútne podobá na Michala a má jeho črty,“ prezradila pre Šport24.sk Dominika Cibulková.

Napriek tomu, že sa šťastná mamička zatiaľ vo svojom synovi nevidí, predsa len našla niečo, čo má po nej. „Dieťatko sa však bude postupne meniť a dúfam, že postupne v ňom už budem vidieť aj seba. Občas, keď sa usmeje a má také jamky v lícach a celkovo líca, tak to má myslím si po mne,“ povedala s úsmevom.

Dominika odhalila aj to, že v názore, na koho sa malý Jakubko podobá, majú jednotný názor aj jej známi. „Všetci, ktorí poznajú Jakubka a sú s ním v kontakte, hovoria, že je celý Michal, alebo môj otec,“ dodala bývalá úspešná slovenská tenistka.

POZRITE SA, AKO SA ZMENIL CIBULKOVEJ JAKUBKO A NA KOHO SA PODOBÁ