menu
20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

FOTO Paláce tenistov na Slovensku: Pozrite, čo skrývajú honosné sídla milionárov
Ostatné 18.9. 6:00

FOTO Paláce tenistov na Slovensku: Pozrite, čo skrývajú honosné sídla milionárov

Po kariére nezostali všetci vo svete, ale zainvestovali aj doma. Najlepší tenisti Slovenska za svoju kariéru zarobili milióny, ktoré si teraz právom užívajú a dávajú ich aj do nehnuteľností.

Dominika Cibulková na krste svojej dcérky žiarila aj so svojim synčekom Jakubkom.
Ostatné 11.9. 9:00

FOTO Cibulková ukázala nové dojemné zábery z dcérkinho krstu: Môže byť Ninka taká rozkošná?

BRATISLAVA - Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková a jej manžel Michal pred dvoma týždňami v Dóme sv. Martina v Bratislave pokrstili dcérku Ninku. Po obrade to slávnostne oslávili v Barokovej záhrade Bratislavského hradu. Naša bývalá tenistka zverejnila najnovšie zábery, ktoré vás chytia za srdce.

Cez víkend bol na jej tvári úsmev, ten však o pár dní vystriedali slzy smútku. Reč je o Dominike Cibulkovej.
Ostatné 2.9. 9:01

Úsmev na krste, slzy na pohrebe: Zábery z posledného stretnutia Cibulkovej s Vašom trhajú srdce

Cez víkend bol na jej tvári úsmev, ten však o pár dní vystriedali slzy smútku. Reč je o Dominike Cibulkovej.

V bielom. Dominika si na dcérin krst obliekla biele šaty.
Ostatné 1.9. 6:01

V bazároch nenakupuje. Cibulkovej dcéra na krste v luxuse: Značkový outfit za mastnú sumu!

Nešetrí na sebe ani na deťoch, čo dokonale potvrdila na krste dcérky. Dominika Cibulková si svoju Ninku hýčka ako v bavlnke, či už outfitom, alebo luxusnými doplnkami.

Dominika Cibulková s mamou Katarínou po krste na slávnosti, ktorá sa konala na Bratislavskom hrade.
Ostatné 31.8. 16:35

FOTO Na krste nežiarila len Dominika: Pri pohľade na Cibulkovej mamu vám padne sánka

BRATISLAVA - Majú za sebou ďalšiu veľkolepú udalosť! Dominika Cibulková (34) v nedeľu pokrstila dcérku Ninu v Dóme sv. Martina. Bývalá tenistka pútala v uliciach hlavného mesta pozornosť a na samotnom obrade nechýbali kamaráti či najbližšia rodina na čele s mamou Katarínou (61).

Pozornosť nepútala len malá princezná, ale aj jej mama Dominika.
Ostatné 31.8. 0:01

Toto by mnohé Slovenky neurobili. Cibulkovej intímne zábery: Dcérku zaujal prsník aj šperky

Dominika Cibulková ukázala fanúšikom nielen luxusné, ale aj intímne zábery z krstu dcérky Niny.

To, že si potrpí na luxus, je u nej dobre známe. Dominika Cibulková to zase raz potvrdila, tento raz na krste svojej dcérky Niny, kde vytiahla poriadne ťažké kalibre.
Ostatné 29.8. 0:01

Cibulková vytiahla na krst dcérky ťažké kalibre: Luxusné šperky sa ligotali na celú Bratislavu!

To, že si potrpí na luxus, je u nej dobre známe. Dominika Cibulková to zase raz potvrdila, tento raz na krste svojej dcérky Niny, kde vytiahla poriadne ťažké kalibre.

Dominika sa snažila usmerniť hostí.
Ostatné 28.8. 6:00

EXKLUZÍVNE FOTO Oslava krstu Cibulkovej Niny: Čo sa dialo v záhrade Bratislavského hradu?

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková a jej manžel Michal sa v nedeľu popoludní v Dóme sv. Martina v Bratislave pokrstili dcérku Ninku. Po obrade to slávnostne oslávili v Barokovej záhrade Bratislavského hradu.

Pozrite, ako to ide Cibulkovej synčekovi v kuchyni.
Video 25.8. 18:30

Cibulková má z jeho zručností obrovskú radosť: Pozrite, ako to ide jej synčekovi v kuchyni

Bývalá slovenská tenistka a dvojnásobná matka Dominika Navara Cibulková si užíva veľkú rodinnú pohodu. O tú sa naposledy podelila aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame. Odhalila tiež to, ako to ide jej trojročnému synčekovi Jakubkovi v kuchyni.

Dcéra Dominiky Cibulkovej Nina rastie ako z vody a je čoraz jasnejšie, na koho z rodičov sa podobá. Dievčatko sa však nepodalo na mamu, práve naopak.
Ostatné 25.8. 6:01

Cibulková ukázala dcérku Ninu. Na koho sa podobá? Priznanie extenistky: Je to tatkov klon!

Dcéra Dominiky Cibulkovej Nina rastie ako z vody a je čoraz jasnejšie, na koho z rodičov sa podobá. Dievčatko sa však nepodalo na mamu, práve naopak.

Naša bývalá tenistka však toho stihla viac než dosť. Ešte pred samotným zápasom sa predviedla fanúšikom na trenčianskom námestí, kde sa prezentovali aj aktéri exhibičného zápasu.
Ostatné 20.8. 8:00

Kilá navyše vôbec nerieši: Cibulková to na Hossovej rozlúčke roztočila v obtiahnutých legínach

TRENČÍN – Legendárna slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) si nenechala ujsť rozlúčkový zápas s kariérou ikony slovenského hokeja Mariána Hossu (44). Už pred samotnou akciou sa vyjašila v spoločnosti MMA zápasníka Attilu Végha na trenčianskom námestí a všetkým ukázala, že nemá problém s tým, dať si napasované legíny.

Cibulková si to namierila aj na honosnú Hossovu párty, ktorá sa uskutočnila aj po skončení exibičného zápasu.
Ostatné 19.8. 17:30

FOTO Cibulková si Hossovu rozlúčku užívala s Véghom: Keď videla svoj idol, híkala od šťastia

TRENČÍN – Ikonický slovenský hokejista Marián Hossa odohral v piatok v Trenčíne svoj posledný zápas. Pred 6150 divákmi sa legendárna 81. rozlúčila v exhibícii plnej zvučných mien z NHL i slovenskej reprezentácie. V hľadisku nechýbala naša bývalá tenistka Dominika Cibulková, ktorá si užívala každý okamih po boku MMA hviezdy Attilu Végha.

Keď idú na dovolenku, nerobí im problém ukázať sa nielen v plavkách, ale dokonca aj bez nich. Odvážne športovkyne, ale aj sexi partnerky športovcov, sa predviedli hore bez.
Ostatné 13.8. 8:20

Na dovolenke vyzliekli aj plavky: Cibulkovej opaľovanie, Vlhová hore bez a trénerka s melónmi!

Keď idú na dovolenku, nerobí im problém ukázať sa nielen v plavkách, ale dokonca aj bez nich. Odvážne športovkyne, ale aj sexi partnerky športovcov, sa predviedli hore bez.

Dominika si obliekla veci svojej pestúnky, ktorá mala našťatie náhradné veci na prezlečenie.
Ostatné 4.8. 9:01

Prekvapenie od starých rodičov, značkové doplnky a teraz: Cibulkovej dcéra s luxusným darčekom

Jej deti sú zahrnuté luxusom. Reč je o Dominike Cibulkovej, ktorá s rodinou a kamarátmi rozmaznáva takmer polročnú dcérku Ninku.

Pastrňákovci a Gáboríkovci
Ostatné 20.7. 17:00

FOTO Pastrňák vyváža dcéru v luxusnom tátošovi! Na Gáboríkovcov sa však nechytá ani zďaleka

Na účtoch majú milióny a najviac sa to odzrkadľuje na ich rodinách. Gáborík, Sagan či česká hviezda Dávid Pastrňák kočíkovali resp. kočíkujú svoje ratolesti na poriadnych žihadlách.