menu
20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

Svitolinová a Monfils si len nedávno povedali áno a teraz sa už tenisový pár teší aj na prvého potomka.
Ostatné 17.5. 8:01

FOTO Krásna tenistka Svitolinová čaká dieťa s Cibulkovej ex: V minulosti išla aj donaha!

BRATISLAVA - Oznámili radostnú správu! Tenisový manželský pár Jelina Svitolinová (27) a Gael Monfils (35) očakávajú prírastok do rodiny. Krásna Ukrajinka povedala áno bývalému priateľovi Dominiky Cibulkovej len pred niekoľkými mesiacmi.

Na snínke Dominika Cibulková počas galavečera Športovec roka 2019.
Ostatné 8.5. 8:05

Rihanna poburuje nahotou, Cibulková obdivuje. Takto extenistka v tehotenstve šokovala Slovensko

Slávna speváčka Rihanna od oznámenia tehotenstva šokuje svojimi outfitmi. Bývalá tenistka Dominika Cibulková však jej vkus oceňuje. Nečudo, veď sama počas tehotenstva vyvolala búrlivé diskusie.

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková však túto tradíciu porušila.
Ostatné 5.5. 7:40

Cibulková dala po vypadnutí košom Let’s Dance: Takýto luxus si užívala počas šou s kamoškou

BRATISLAVA – Býva zvykom, že súťažiaci po vypadnutí z tanečnej súťaže Let’s Dance chodia na nasledujúce vystúpenia aj naďalej. Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková (32) však túto tradíciu porušila. Prednosť dala francúzskej metropole, v ktorej to poriadne rozbalila s blízkou kamarátkou Barborou Franekovou.

Práve na Jakubka nemá v posledných týždňoch toľko času, ako za normálnych okolností.
Ostatné 20.4. 9:00

FOTO Cibulkovej Jakubko má za sebou prvú šibačku: Odpadnete, aký bol zlatý s korbáčom v ruke

BRATISLAVA – O niekoľko týždňov to budú dva roky, čo naša bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková (32) priviedla na svet vytúženého synčeka. Malý Jakubko rastie ako z vody a už je dostatočne veľký na to, aby zvládol šibačku. Spoločne s otcom Michalom Navarom zobrali korbáče a išlo sa do akcie.

V hľadisku Let's Dance sa objavil aj legendárny hokejista Vinco Lukáč, ktorý kedysi sám v tejto súťaži štartoval. Spoločnosť mu robila priateľka Natália.
Ostatné 19.4. 8:05

Nečakaný hosť na Let's Dance: TÁTO blondínka robila spoločnosť Vincovi Lukáčovi

Tanečná šou láka aj športové hviezdy! Súťaž Let's Dance patrí medzi obľúbené u väčšiny televíznych divákov a skvelé vystúpenia známych tvárí si nenechajú ujsť na vlastné oči ani slovenskí športovci. Tých bolo v nedeľu v bratislavskej Inchebe hneď niekoľko.

Samba býva vždy plná divokých kostýmov a pestrých farieb. Ani v prípade Dominiky Cibulkovej to nebola výnimka.
Ostatné 14.4. 14:30

Natrénovaný tanec a úsmev pred kamerou, ale… Priznanie Cibulkovej: Prekonali sme prvú krízu

Fanúšikovia vidia len usmiatu tvár a tanečný výkon na parkete. Bývalá tenistka Dominika Cibulková priznala, že v príprave na nedeľné vystúpenie v Let‘s Dance si s tanečným partnerom prešli prvou krízou.

Dominika Cibulková počas prvého prenosu Let´s Dance. Napriek tomu, že bývalá tenistka doteraz nikdy netancovala, bola veľkým prekvapením večera.
Ostatné 6.4. 7:55

FOTO Takto ste Cibulkovú ešte nevideli: Šokujúca zmena kvôli tanečnej šou Let’s Dance

BRATISLAVA – Takmer by ste ju nespoznali. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (32) už niekoľko týždňov baví divákov v tanečnej šou Let’s Dance. Kvôli poslednému tancu však musela radikálne zmeniť imidž a keď ju fanúšikovia zbadali, tak ostali vo veľkom šoku.

Neuveríte, čo robil Jakubko v Cibulkovej šatni na Lets Dance
Video 5.4. 14:30

Mamina, ale veď ty si tanečníčka a nie tenistka: Pozrite, čo robil Cibulkovej Jakubko v šatni

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková je už niekoľko týždňov účastníčka tanečnej šou Let’s Dance. Treba povedať, že sa jej v nej zatiaľ náramne darí. Radosť z toho má aj jej synček Jakubko, ktorý ju viac vníma ako tanečníčku než tenistku. Odpadnete, čo drobec robil v šatni s jej podobizňou.

Cibulkovej Jakubko bol u barbera: Odpadnete, ako celú situáciu zvládal jej manžel Michal
Video 1.4. 14:30

Cibulkovej Jakubko bol u barbera: Odpadnete, ako celú situáciu zvládal jej manžel Michal

Každý, kto má dieťa vie, že návšteva u kaderníka v jeho prvých rokoch života vie byť poriadna „zábava“. Mnoho z nich totiž neustále plače a nevie vydržať. To však nie je prípad synčeka Dominiky Navara Cibulkovej. S malým Jakubkom si vie jej manžel Michal hravo poradiť.

Neuveríte, s kým Cibulková popíjala na tréningu šampanské.
Video 31.3. 14:30

Cibulková si užila netradičný tanečný tréning: Neuveríte, s kým popíjala od rána šampanské

Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková si už niekoľko týždňov užíva pôsobenie v tanečnej šou Let’s Dance. Jej výkonnosť s tanečným partnerom Róbertom Pavlíkom rastie od vystúpenia k vystúpeniu. Možno práve preto si dopriala s jej tanečnými súperkami netradičný začiatok tréningu.

Petra Vlhová je najlepšou slovenskou športovkyňou, ale v porovnaní s ostatnými zarába len minimum.
Ostatné 31.3. 0:01

FOTO Vlhová ako chudobná príbuzná: Títo slovenskí športovci zarábajú najviac peňazí!

BRATISLAVA - To, čo si zaumienila, dosiahla! Lyžiarka Petra Vlhová (26) má za sebou skvelú sezónu okorenenú zlatou olympijskou medailou, ktorá jej v zbierke úspechov chýbala ako posledná. Okrem toho zhrabla za výkony vo Svetovom pohári slušný balík a dosiahla ďalšie prvenstvo, ktoré jej ešte chýbalo. Napriek tomu v porovnaní s inými slovenskými športovcami zarába len omrvinky.

Zatiaľ to bol ich najlepší výkon, čo ocenila aj porota. Dostali on nej totiž až 31 bodov a v tabuľke skončili na druhom mieste.
Ostatné 29.3. 9:45

Cibulková predviedla najlepší tanec v Let’s Dance: Neuveríte, čo vyvádzali v zákulisí s Véghom

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková predviedla v nedeľu so svojim tanečným partnerom Róbertom Pavlíkom doposiaľ najlepší tanec, ktorý patrične ohodnotila aj porota. Pred vystúpením si naplno užívala uvoľnenú atmosféru v zákulisí aj s jej obľúbencom, legendárnym zápasníkom Attilom Véghom.

Dominika Cibulková odhalila pre portál Šport24.sk zákulisie Let's Dance.
Ostatné 28.3. 9:01

Cibulková odhalila pikantnosti zo zákulisia Let’s Dance: Takáto je skutočná pravda o jej váhe!

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (32) patrí k hlavným hviezdam tanečnej súťaže Let’s Dance. Už tri týždne baví divákov pred televíznymi obrazovkami pohybmi, na ktoré sme neboli počas jej kariéry zvyknutí. Exkluzívne pre Šport24.sk odhalila množstvo pikantností zo zákulisia a najmä to, ako zvláda obľúbenú tanečnú šou.

Dominika exkluzívne pre Šport24.sk odhalila, ako prebiehajú jej tréningy pred ostrými vystúpeniami v Let's Dance.
Ostatné 26.3. 0:01

Unikátne zábery z Cibulkovej tanečného tréningu: Odpadnete, čo stvárala za zatvorenými dverami

BRATISLAVA – Našla v sebe skrytý talent? Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (32) už vyše troch týždňov baví divákov pred televíznymi obrazovkami svojimi pohybmi v tanečnej šou Let’s Dance. Exkluzívne pre Šport24.sk odhalila zákulisie a za zatvorenými dverami ukázala, ako prebieha jej tréning s partnerom Róbertom Pavlíkom.

Exkluzívne zábery z tréningu Cibulkovej: Takto to vyzerá za zatvorenými dverami v Let’s Dance
Video 25.3. 16:14

Exkluzívne zábery z tréningu Cibulkovej: Takto to vyzerá za zatvorenými dverami v Let’s Dance

Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (32) patrí k hlavným hviezdam tanečnej súťaže Let’s Dance. Už tri týždne baví divákov pred televíznymi obrazovkami pohybmi, na ktoré sme neboli počas jej kariéry zvyknutí. Exkluzívne pre Šport24.sk ukázala, ako prebieha jej tréning.