20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

Trinásty október patrí Medzinárodnému dňu bez podprseniek. Viaceré športovkyne ho však uctievajú nielen dnes, ale počas celého roka. Tie, ktoré chodia medzi ľudí naostro patria aj viaceré Slovensky.
Ostatné 13.10. 2:35

FOTO Odhodili všetky zábrany: Tieto športovkyne rady chodia naostro. Sú medzi nimi aj Slovenky!

Trinásty október patrí Medzinárodnému dňu bez podprseniek. Viaceré športovkyne ho však uctievajú nielen dnes, ale počas celého roka. Tie, ktoré chodia medzi ľudí naostro patria aj viaceré Slovensky.

Aj pri týchto záberoch sa fanúšikovia pýtali,či nie je Dominika tehotná.
Ostatné 12.10. 12:02

Cibulková všetkých poriadne šokovala: Domi, veď vyzeráš ako medveď!

Tenistka Dominika Cibulková (30) rada prezrádza aj veci zo svojho súkromia. Tentokrát uznala, že sa cíti ako medveď. Dominika, čo si tým myslela?

Nielen svetoví, ale aj slovenskí športovci si vedia užívať vydreté milióny. Kým niektorí púšťajú peniaze na rozprávkové dovolenky, luxusné domy či prepychové módne doplnky, iní sa radi obklopia unikátnymi mašinami, ktorých hodnota sa šplhá k státisícom eur! Pozrite sa v GALÉRII, v čom sa vozia Sagan, Cibulková, Hamšík a ďalší.
Ostatné 12.10. 7:30

FOTO Luxus za státisíce.Sagan, Cibulková a ďalší vysolili za svojich miláčikov šialené peniaze!

BRATISLAVA - Nielen svetoví, ale aj slovenskí športovci si vedia užívať vydreté milióny. Kým niektorí púšťajú peniaze na rozprávkové dovolenky, luxusné domy či prepychové módne doplnky, iní sa radi obklopia unikátnymi mašinami, ktorých hodnota sa šplhá k státisícom eur!

Tenistky.
Fotostory 7.10. 8:40

Tenistky sa po zápase vyzliekajú: Cibulková a Hantuchová ukázali všetko. Aha, čo skrýva Serena!

Keď nie sú na kurte, nehanbia sa odhodiť šaty a odhaliť svoje telá. Najsexi tenistky sveta nemajú problém so zábranami, čo často ukazujú pred fotoaparátmi. Vybrali sme najkrajšie tenistky s telami bohýň, ktoré neváhali a ukázali, aké poklady skrývajú pod šatami. Kompletne nahé sa nafotili Slovenky Dominika Cibulková a Daniela Hantuchová, ale aj Američanka Serena Williamsová, ktorá veru má čo ponúknuť. Ako bonus ruská tenisová bohyňa Anna Kurnikovová odhalila všetkým nahý rozkrok.

Dominika Navara Cibulková
Ostatné 6.10. 12:32

Cibulkovej šľachetné gesto: Dievčatku s rakovinou chce zachrániť život!

Tenistka Dominika Cibulková (30) odhalila svoje dobré srdce. Dievčatko trpiace na rakovinu má už naozaj poslednú šancu. Dominika pomohla a žiada o pomoc aj iných.

Keď nie sú na kurte, nehanbia sa odhodiť šaty a odhaliť svoje telá. Najsexi tenistky sveta nemajú problém so zábranami, čo často ukazujú pred fotoaparátmi.

Vybrali sme najkrajšie tenistky s telami bohýň, ktoré neváhali a ukázali, aké poklady skrývajú pod šatami. Pre svetoznáme časopisy, ale aj pre vlastné potešenie sa vyzlekli krásky ako Eugenie Bouchardová, Caroline Wozniacka, Dominika Cibulková, ale aj Američanka Serena Williamsová, ktorá veru má čo ponúknuť.
Tenis 5.10. 15:05

Tenistky sa po zápase vyzliekajú: Cibulková a Hantuchová ukázali všetko. Aha, čo skrýva Serena!

Keď nie sú na kurte, nehanbia sa odhodiť šaty a odhaliť svoje telá. Najsexi tenistky sveta nemajú problém so zábranami, čo často ukazujú pred fotoaparátmi.

Dominika Cibulková.
Ostatné 5.10. 14:02

Cibulková verejne vyznala lásku inému mužovi: Dominika a čo Michal?

Dominika Cibulková (30) verejne vyznala lásku mužovi. Momentálne si s ním užíva v Paríži. Čo jej manžel Michal?

Honosné, bizarné, divoké. Také boli svadby slovenských športových hviezd. Ktorá bola tá naj? Viaceré zábery vás prekvapia aj rozosmejú.
Ostatné 5.10. 0:00

Svadby slovenských športovcov: Sagan ako bohatier a šaty Kuzminovej vás šokujú!

Honosné, bizarné, divoké. Také boli svadby slovenských športových hviezd. Ktorá bola tá naj? Viaceré zábery vás prekvapia aj rozosmejú.

Dominika tvrdí, že jej znamenie horokopu – Býk na ňu sedí.
Ostatné 29.9. 18:02

Prekvapivá spoločnosť Cibulkovej v posteli: Neuveríte, vedľa koho sa zabudila!

Tenistka Dominika Cibulková (30) je už 3 roky vydatá za jej manžela Michala Navaru. Vedľa neho sa však dnes nezobudila. Aha, s kým sa ocitla v posteli tentokrát!

Dominka má čo ukázať!
Ostatné 28.9. 10:25

Cibulková čoskoro odhalí šokujúci život tenistu spoza opony: O pár týždňov vydám knihu!

Slovenská tenistka Dominika Cibulková (30) sa rozhodla podniknúť rázny krok vo svojom živote a úspešnej kariére. O pár týždňov totiž vydá vlastnú knihu, ktorá bude plná tajomstiev z jej súkromného života.

Dominika Cibulková vypadla z elitnej stovky tenistiek.
Ostatné 23.9. 9:31

Cibulkovej obrovský prepad v rebríčku: Tak zle bola na tom ešte ako 18-ročná

Londýn - V prvej desiatke ženského svetového tenisového rebríčka WTA nenastali žiadne zmeny. Pozíciu líderky si udržala šampiónka Austrálčanka Ashleigh Bartyová, druhá je Češka Karolína Plíšková a tretia Ukrajinka Jelina Svitolinová.

Slovenská tenistka Dominika Cibulková navštevuje aj so svojim tímom profesionálnych trénerov základne školy. Jej cieľom je, ukázať im základy tenisu a motivovať detičky k športu.
Ostatné 22.9. 9:02

Cibulková si našla novú záľubu, ktorá ju napĺňa: Stovky detí učí základom tenisu

BRATISLAVA – Slovenská tenistka Dominika Cibulková (30) od mája tohto roku nútene pauzuje kvôli zraneniu ľavej nohy. Jej návrat na dvorce je zatiaľ v nedohľadne. Bez tenisu však naša najúspešnejšia tenistka dlho neostala. Záľubu si našla v deťoch, ktoré motivuje k hraniu „bieleho športu“.

Dominika Cibulková.
Ostatné 21.9. 12:02

Cibulková po boku známych športovcov: Tenistky to však nie sú. Kde Dominika hviezdila?

Dominika Cibulková (30) strávila deň po boku známych športovcov. Nepovedali by ste, že sa slovenská tenistka vyskytne práve po ich boku. Pozrite sa, kde zažiarila!

Sexi tenistkám sa počas zápolenia na kurte často stane, že pri prudkých pohyboch príde nehoda. V spojení s úbormi, ktoré už tak viac odkrývajú ako zakrývajú, to má za následok doživotné zvečnenie intímnych polôh.
Tenis 19.9. 13:15

Tenisová erotika na kurtoch:Vypadnuté prsia aj rozkroky.Slovenská hviezda odhalila úplne VŠETKO

BRATISLAVA – Tenis, to nie sú len lahodné výmeny, esá a smeče. Najmä u žien prichádza počas zápasov k zaujímavým situáciám.

Slovenská tenistka sa na rolu matky teší, ale dieťa s manželom zatiaľ nemajú v pláne.
Fotostory 18.9. 6:45

Veľká zmena. Cibulkovej FOTO zmiatlo celý svet: Pravda o údajnom tehotenstve vás dostane

Hoci slovenská tenistka Dominika Cibulková jasne prehovorila o svojom údajnom tehotenstve, najnovšie zábery však poriadne zmiatli fanúšikov. Aká je pravda?