20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

Na snímke Dominika Cibulková a Michal Navara vychádzajú z Privatklinik Döbling vo Viedni, pôrodnice, v ktorej Dominika priviedla na svet prvorodeného syna Jakuba.
Ostatné 29.6. 12:30

Na toto sme čakali. Cibulková dojala fanúšikov aj súperky: Jakubka ukázala svetu v plnej paráde

Dominika Cibulková sa opäť pochválila synčekom Jakubkom, tentoraz ho však celému svetu ukázala v plnej paráde.

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková absolvovala spoločne s manželom Michalom Navarom test na Covid19, pár dní pred plánovaným termínom pôrodu.
Ostatné 27.6. 20:20

Cibulková a depresie z kíl navyše? Dara Rolins jej posiela jasný odkaz!

Dominika Cibulková (30) je už hrdou mamičkou malého Jakubka. Svojho synčeka si veľmi užíva, no aj napriek tomu sú veci, ktoré našu tenistku trápia. S pôrodom sa totiž aj u Dominiky dostavili kilá navyše...

Pred pár dňami bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková porodila synčeka Jakuba, teraz si ho konečne zobrala domov, kde ju čakalo niečo, čo nečakala.
Ostatné 20.6. 4:30

Cibulková si z kliniky odniesla synčeka aj mega prekvapenie: Doma ju čakalo niečo, čo nečakala!

VIEDEŇ/BRATISLAVA - Pred pár dňami bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková porodila synčeka Jakuba, teraz si ho konečne zobrala domov, kde ju čakalo niečo, čo nečakala.

Prvé foto Dominiky Cibulkovej a jej manžela Michala Navaru po odchode z pôrodnice vo Viedni.
Ostatné 18.6. 6:30

PRVÉ FOTO Cibulkovej po odchode z pôrodnice: Takto sa ukázala novopečená mamička na verejnosti!

VIEDEŇ – Majú ho už v teple domova. Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (31), ktorá v nedeľu ráno priviedla na svet vytúženého syna Jakubka, opustila dnes poobede súkromnú viedenskú pôrodnicu. S manželom Michalom Navarom ešte pred odchodom do Bratislavy ukázali celému svetu svojho milovaného synčeka.

Prekvapenie pre Dominiku: Pozrite, čo čakalo na Cibulkovú po príchode domov
Video 17.6. 23:30

Prekvapenie pre Dominiku: Pozrite, čo čakalo na Cibulkovú po príchode domov

Zdroj videa: instagram D.C.

Podarilo sa nám dostať ku kamerovým záznamom z terasy na chalupe Dominiky Cibulkovej. Poznáte zlodeja? Takto prebiehala krádež.
Video 17.6. 12:30

Cibulkovej luxusnú chalupu vykradli počas tmavej noci: Prinášame vám EXKLUZÍVNE ZÁBERY zlodeja

PLAVECKÉ PODHRADIE - Radostné chvíle Dominiky Cibulkovej s čerstvo narodeným synčekom Jakubom vystriedala šokujúca správa. Z pondelka na utorok jej totiž zlodej vykradol luxusnú chatu na Záhorí a odcudzil drahý nábytok. Nám sa podarilo dostať ku kamerovému záznamu priamo z terasy chalupy, ktorá zachytila jedného zo zlodejov.

Dominiku Cibulkovú vykradli.
Ostatné 17.6. 11:04

Nechutný hyenizmus. Kým Cibulková rodila, zlodeji si ju podali: Šokujúce zábery z krádeže!

PLAVECKÉ PODHRADIE - Toto veru nečakala. Radostné chvíle Dominiky Cibulkovej s čerstvo narodeným synčekom Jakubom vystriedala šokujúca správa.

Dominika Cibulková sa na svojom instagrame  pochválila najnovšou fotkou, na ktorej prvýkrát odkrýva tvár svojho synčeka. Malého Jakubka tak konečne vidí aj verejnosť. Pod fotku vyjadrila svoje pocity slovami
Ostatné 16.6. 20:01

Cibulková šokuje krátko po pôrode: Tváričku syna už viac neskrýva, pozrite na malého Jakubka!

Bratislava - Dominika Cibulková (30) bola v posledných dňoch azda najviac sledovanou celebritou slovenského šoubiznisu. Na jej luxusný pôrod čakal v napätí naozaj každý. Jakubko prišiel na svet pred dvoma dňami a Cibulková sa ním ihneď pochválila!

10. decembra Cibulková týmto záberom na instagrame oznámila, že čaká dieťa.
Ostatné 16.6. 10:35

Cibulkovej cesta za pôrodom: Narastajúce bruško, kontroverzný outfit aj nahé fotenie

Tehotenstvo Dominiky Cibulkovej stálo za to a bolo plné nielen emotívnych, ale aj kontroverzných či odhalených záberov.

Dominika odhalila, že manžel Michal Navara pred príjazdom do pôrodnice na pár minúz zablúdil.
Ostatné 16.6. 0:05

EXKLUZÍVNE Prvé slová Cibulkovej po pôrode: Po ceste do pôrodnice nastali nečakané komplikácie

VIEDEŇ – Cesta plná adrenalínu. Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) je od nedele šťastnou matkou synčeka Jakuba, ktorého priviedla na svet v ranných hodinách. Novopečená matka exkluzívne pre Šport24.sk. porozprávala detaily cesty do pôrodnice a tiež to, ako sa momentálne cíti.

Súkromná klinika, v ktorej rodila Dominika Cibulková, ponúka všetko, na čo si čerstvé mamičky spomenú. Za prvotriednu starostlivosť si však aj poriadne zaplatia.
Ostatné 15.6. 0:01

FOTO Cibulková priviedla synčeka na svet v luxuse: Za pôrod vo Viedni vysolí tisíce eur!

VIEDEŇ - Konečne sa dočkala! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (30) v nedeľu v skorých ranných hodinách priviedla na svet vytúženého synčeka Jakuba. O chlapčeka je postarané ako v bavlnke hneď od začiatku, čím nemáme na mysli len luxusnú výbavu a izbu, ktorá ho čaká doma v Bratislave.

Dočkala sa. Dominika Cibulková sa pochválila luxusným kočíkom, na ktorý čakala od Vianoc a cenou totálne zatienila aj Petra Sagana či Attilu Végha. Pozrite si jej luxusný kočík aj kočíky ďalších športovcov.
Ostatné 14.6. 20:07

Cibulková má pre synčeka TAKÝTO luxusný kočík: Naši hviezdni športovci sa na ňu vôbec nechytajú

BRATISLAVA – Dočkala sa. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (30) priviedla na svet svojho prvorodeného synčeka. S manželom Michalom nenechali nič na náhodu a pre Jakubka nakúpili všetko potrebné ešte pred pôrodom. Dominika sa pochválila luxusným kočíkom, na ktorý čakala od Vianoc.

Kríza - nekríza, vozový park treba obmeniť. V posledných mesiacoch sa slovenskí športovci pochválili hneď niekoľkými unikátnymi kúskami, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale aj zatrasú bankovým kontom.
Ostatné 14.6. 18:00

FOTO Športovci menia vozový park: Pozrite, čo majú nové v garáži Vlhová, Cibulková či Gáborík

Peniaze doma nesušia v ponožkách, ale ich investujú. Často aj do áut najbohatší slovenskí športovci si na luxus na štyroch kolesách potrpia. Presvedčte sa sami.

Nenechali si to ujsť. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (31) v nedeľu nad ránom porodila vo Viedni svojho prvorodeného synčeka Jakuba. Niekoľko hodín po tom prišla do súkromnej kliniky vzácna návšteva.
Ostatné 14.6. 17:40

FOTO: Cibulková mala po pôrode v nemocnici vzácnu návštevu: Kto sa prišiel pozrieť na Jakubka?

VIEDEŇ – Nenechali si to ujsť. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (31) v nedeľu nad ránom porodila vo Viedni svojho prvorodeného synčeka Jakuba. Niekoľko hodín po tom prišla do súkromnej kliniky vzácna návšteva. Na svojho vnúčika sa prišli prvýkrát pozrieť jeho starí rodičia.

Dominika Cibulková sa stala prvýkrát mamou.
Ostatné 14.6. 6:31

FOTO: Dominika Cibulková porodila vytúženého synčeka: POZRITE sa, aký je Jakubko rozkošný!

VIEDEŇ - Dočkala sa! Najočakávanejšie športové dieťa tohto roku je na svete. Naša bývalá tenistka Dominika Cibulková (31) v nedelu ráno priviedla na svet vytúženého synčeka Jakubka. Prvý záber zo súkromnej kliniky vo Viedni vás chytí za srdce.