menu
20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

V pohodlí domova si Cibulková aj so svoju dcérkou Ninkou vychutnali prvé spoločné chvíle.
Ostatné 26.3. 18:10

Cibulková sa dočkala prvého kočíkovania dcérky Ninky: Aha, kto sa zhostil výnimočnej chvíle

VIEDEŇ – Už aj to majú za sebou. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala pred dvoma týždňami v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Medzičasom sú už dávno doma v Bratislave a konečne prišlo aj na prvé kočíkovanie.

Dominika rozdávala pred nemocnicou široké úsmevy a žiarila šťastím.
Ostatné 24.3. 0:01

Otvorili sa dvere pôrodnice a pozrite, aká Cibulková z nich vyšla: Ubrala jej dcérka z krásy?

VIEDEŇ – Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Novopečená dvojnásobná matka je známa tým, že si potrpí na luxus. Posvietili sme si preto na to, čo mala na sebe, keď opúšťala nemocnicu.

Cibulkovej mama EXKLUZÍVNE prehovorila o zaťovi Navarovi.
Ostatné 23.3. 18:01

Cibulkovej mama EXKLUZÍVNE prehovorila o zaťovi: Z toľkej chvály sa musí Michal červenať

Bývalá slovenská tenistka a dvojnásobná matka Dominika Navara Cibulková (33) je už po pôrode dcérky Niny v pohodlí domova. Najväčšiu pozornosť pri odchode z nemocnice vzbudil hrdý otec Michal Navara (37), ktorý sa o všetko postaral ako profík. Neušlo to ani jeho svokre Kataríne Cibulkovej (61).

Takto si svoj poklad odnášal hrdý otec Michal Navara do auta.
Tenis 23.3. 6:00

Prvé FOTO Cibulkovej rozkošnej dcérky Niny: Pozrite, ako si ju hýčkal hrdý otec Michal Navara

VIEDEŇ - Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Boli sme pri tom, keď si ju hrdí rodičia odniesli z nemocnice. Najväčšiu pozornosť upútal hrdý otec Michal Navara.

Dominika rozdávala pred nemocnicou široké úsmevy a žiarila šťastím.
Tenis 22.3. 20:45

Cibulkovej prvé slová po odchode z pôrodnice: Nečakane odhalila, kto prestrihoval pupočnú šnúru

Viedeň - Konečne sú už všetci doma. Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková (33) v nedeľu porodila dcérku Ninu a už dnes opustila špičkovú rakúsku kliniku vo Viedni, kde v roku 2020 prišiel na svet aj jej prvorodený syn Jakubko.

Prvé zábery Cibulkovej po pôrode na verejnosti: Takto si Dominika odniesla Ninku z pôrodnice
Video 22.3. 18:34

Prvé zábery Cibulkovej po pôrode na verejnosti: Takto si Dominika odniesla Ninku z pôrodnice

Už je hrdou dvojnásobnou mamou! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) v noci na nedeľu porodila dcérku Ninu. V stredu poobede si ju odniesla z nemocnice domov.

Dominika Navara Cibulková a Michal Navara opúšťajú viedeňskú kliniku po narodení dcéry Niny.
Ostatné 22.3. 18:30

FOTO Prvé zábery Cibulkovej po pôrode na verejnosti: Plač pred nemocnicou a Jakubko ….

BRATISLAVA – Boli to veľké emócie. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Boli sme pri tom, keď si ju spoločne s manželom Michalom a synom Jakubkom odniesli domov z nemocnice.

VIDEO Michal Navara so synom prišli do Viedne po Dominiku Cibulkovú
Video 22.3. 18:30

VIDEO Michal Navara so synom prišli do Viedne po Dominiku Cibulkovú

Boli to veľké emócie. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Boli sme pri tom, keď si ju spoločne s manželom Michalom a synom Jakubkom odniesli domov z nemocnice.

VIDEO Prvý rozhovor Dominiky Cibulkovej po prepustení z pôrodnice
Video 22.3. 18:26

VIDEO Prvý rozhovor Dominiky Cibulkovej po prepustení z pôrodnice

Boli to veľké emócie. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) sa stala v nedeľu dvojnásobnou matkou, keď v súkromnej rakúskej klinike priviedla na svet dcérku Ninu. Boli sme pri tom, keď si ju spoločne s manželom Michalom a synom Jakubkom odniesli domov z nemocnice.

Šťastní rodičia takto zapózovali v pondelok na súkromnej klinike vo Viedni, kde Dominika Cibulková priviedla na svet dcérku Ninu.
Ostatné 21.3. 6:01

Cibulková EXKLUZÍVNE po pôrode: Prvé FOTO z Viedne a kto vybral meno pre dcérku

VIEDEŇ - Už je hrdou dvojnásobnou mamou! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) v noci na nedeľu porodila dcérku Ninu a nezaskočil ju ani fakt, že na jej príchod na svet ešte nebola pripravená. Pre Šport24.sk opísala, ako sa cíti, čo na sestričku hovorí syn Jakubko, ale aj to, kto rozhodol o mene.

Dominika Cibulková je už dvojnásobnou mamou, jej mama Katarína o pôrode prezradila pre Šport24.sk viac.
Ostatné 20.3. 0:01

EXKLUZÍVNE Cibulkovej mama prehovorila o pôrode: Dominika zažila nečakanú drámu

VIEDEŇ – Už sú štyria! Dominika Cibulková (33) sa v nedeľu v noci stala  druhýkrát mamou, keď na súkromnej klinike vo Viedni priviedla po synovi Jakubkovi (2) na svet dcérku Ninu. Bývalú slovenskú tenistku náhly pôrod zaskočil, pretože termín mala mať až o niekoľko dní, no dievčatko sa vypýtalo na svet skôr.

Dominika venuje veci po Jakubkovi niekomu z fanúšikov
Ostatné 19.3. 11:42

Cibulková porodila druhé dieťa: Prvé FOTO z nemocnice a Domča odhalila meno dcérky

Už sú štyria. Dominika Cibulková porodila druhé dieťa a pochválila sa záberom rovno z pôrodnice.

Dominika Cibulková na jednom z posledných fotení poriadne prekvapila novým účesom. Medzi slovenskými športovcami však nie je prvá, kto predviedol radikálnu zmenu imidžu a koho fanúšikovia takmer nespoznali.
Ostatné 6.3. 17:10

Cibulková nie je jediná. Nový imidž športovcov: Hamšík šokoval, a keď Vlhová zložila prilbu...

Dominika Cibulková na jednom z posledných fotení poriadne prekvapila novým účesom. Medzi slovenskými športovcami však nie je prvá, kto predviedol radikálnu zmenu imidžu a koho fanúšikovia takmer nespoznali.

Tmavomodrá róba, ligotavé šperky a nový účes. Takto sa predviedla Cibulková na Let's Dance.
Ostatné 6.3. 12:30

Cibulková na 1. kole Let‘s Dance: Ovešaná šperkami, nový účes a aha, kto jej robil spoločnosť!

Minulý rok aj ona bojovala v Let‘s Dance, preto si Dominika Cibulková nenechala ujsť 1. kolo súťaže v roku 2023. Bývalá tenistka na seba už tradične pútala pozornosť.

Zľava Peter Sagan, Juraj Slafkovský a Marek Hamšík.
Ostatné 5.3. 13:50

Prvé autá športovcov: Slafkovský svojím tátošom schová do vrecka aj legendárneho Hamšíka

Dnes za luxusné tátoše nemajú problém utratiť státisíce. Na čom sa však naše športové hviezdy vozili na začiatku ich kariér a v čom sa na porovnanie s nimi vozí, napríklad, 18-ročný Juraj Slafkovský po Montreale?