menu
Kompletný zoznam autorov
Ľubomír Mravec

Redaktor

Ľubomír Mravec

Venuje sa aktuálnym športovým témam, špecializuje sa na futbal, tenis a bojové športy.

Venuje sa aktuálnym športovým témam, špecializuje sa na futbal, tenis a bojové športy.

Články autora
Generálneho riaditeľa „belasých“ Ivana Kmotríka mladšieho (31) sme sa pýtali na tohtosezónne ambície, prestupy či finančnú situáciu v klube.
Slovensko 22.6. 18:00

Exkluzívny rozhovor s Kmotríkom mladším pred novou sezónou: Prioritou pre Slovan je Európa!

BRATISLAVA – Majstra uplynulého ročníka Fortuna ligy Slovan Bratislava čaká už o pár týždňov začiatok sezóny, s ktorým je úzko späté účinkovanie v európskych pohároch. Generálneho riaditeľa „belasých“ Ivana Kmotríka mladšieho (31) sme sa pýtali na tohtosezónne ambície, prestupy či finančnú situáciu v klube. Vrátil sa tiež k „telenovele“ so zotrvaním trénera Vladimíra Weissa staršieho (57).

Najvážnejším kandidátom na post trénera slovenskej futbalvoej reprezentácie je český lodivod Ivan Hašek.
Reprezentácie 17.6. 8:30

Najväčším favoritom na reprezentačnú lavičku je Hašek: Aký názor na to má Kocian s Karhanom?

BRATISLAVA – Slovenský futbal sa momentálne zmieta vo veľkých problémoch, ktoré vyvrcholili tragickými výsledkami našej reprezentácie. Prezident SFZ Ján Kováčik (59) včera predstúpil pred novinárov a hodnotil neúspešný asociačný termín, v ktorom skončil tréner Štefan Tarkovič (49). Jeho nástupcom by sa mal stať český kormidelník Ivan Hašek (58). Na jeho možné angažovanie sme sa pýtali slovenských trénerov.

Legendárny brankár Ladislav Molnár (61) na rovinu pomenoval dôvody, prečo nám Maďari utekajú.
Reprezentácie 16.6. 9:00

Slovenský futbal je na kolenách, maďarský v rozkvete: Molnár si nedával servítku pred ústa!

BRATISLAVA – Slovenský futbal momentálne prežíva obrovskú krízu, ktorej výsledkom sú žalostné výsledky a výkony nášho reprezentačného výberu. Naopak, Maďarsko, ktoré bolo dlhé roky pod nami zažíva veľký rozkvet a vyrovnáva sa najlepším tímom Európy. Legendárny brankár Ladislav Molnár (61) na rovinu pomenoval dôvody, prečo nám Maďari utekajú.

Slovenský futbal má v posledných rokoch klesajúcu krivku a výrazne zaostáva v kvalitatívnych či výsledkových parametroch.
Reprezentácie 11.6. 9:00

Slovenský futbal potrebuje urgentne obrovské zmeny: V prvom rade musí skončiť výkonný výbor!

BRATISLAVA – Slovenský futbal má v posledných rokoch klesajúcu krivku a výrazne zaostáva v kvalitatívnych či výsledkových parametroch. Vyvrcholením bola šokujúca prehra našej futbalovej reprezentácie s Kazachstanom v C-skupine Ligy národov, ktorá stála miesto trénera Štefana Tarkoviča. Obrovskú kritiku schytali aj zástupcovia SFZ na čele s prezidentom Jánom Kováčikom. Futbalový expert Peter Ďuriš bije na poplach a ponúka riešenia, ktoré sa musia podľa neho ihneď spraviť.

Návrh na odvolanie Štefana Tarkoviča predložil exekutíve prezident SFZ Ján Kováčik a viceprezident pre štátne reprezentácie Karol Belaník. Členovia výkonného výboru SFZ návrh jednohlasne odobrili a rozhodnutie nadobudlo platnosť okamžite.

Trénerské legendy naložili po hanebných výkonoch našich: Odvolaním Tarkoviča to nesmie skončiť!

BRATISLAVA – Slovenskí futbalisti šokujúco prehrali v druhom zápase C-skupiny Ligy národov s Kazachstanom 0:1. Neúspech s veľkým outsiderom spustil obrovskú vlnu kritiky, ktorú už neustál tréner Štefan Tarkovič (49). Jeho legendárnych predchodcov sme sme sa pýtali, čo bude ďalej a aké zmeny sa v našom futbale musia urgentne uskutočniť.

O Weissovej budúcnosti sa podľa slov generálneho riaditeľa „belasých“ Ivana Kmotríka mladšieho rozhodne v nasledujúcich dňoch.
Slovensko 7.6. 9:00

Slovan začal letnú prípravu bez Weissa: Znamená to pre neho definitívny koniec v klube?

BRATISLAVA – Futbalisti Slovana Bratislava odštartovali včera letnú prípravu pred novou sezónou. Na úvodnom tréningu však chýbal tréner Vladimír Weiss starší, ktorému koncom júna končí zmluva. O jeho budúcnosti sa podľa slov generálneho riaditeľa „belasých“ Ivana Kmotríka mladšieho rozhodne v nasledujúcich dňoch.

Futbalové osobnosti veria našim reprezentantom pred šialeným štvorzápasom.

Futbalové osobnosti veria našim reprezentantom pred šialeným štvorzápasom: Čo rozhodne?

BRATISLAVA – Slovenskí futbaloví reprezentanti vyhrali 1:0 v srbskom Novom Sade úvodný zápas Ligy národov v C-skupine proti Bielorusku. Naši hráči sa v tomto asociačnom termíne budú musieť okrem súperov popasovať s obrovskými presunmi naprieč celou Európou. Od futbalových odborníkov sme zisťovali, aký dopad to môže mať na ich výkony a konečné výsledky.

Pre Šport24.sk odhalil, ako sa vyrovnáva s tlakom a veľkou mediálnou pozornosťou, ktorá sa mu dostáva.
Bojové športy 31.5. 13:30

Végh exkluzívne o veľkej mediálnej a zápasníckej vyťaženosti: Má vôbec čas na rodinu?

TRNAVA – Je na roztrhanie. Legendárny slovenský zápasník Attila Végh (36) má za sebou premiéru svojho dokumentu na akcii Noc s legednou. Prekvapujúco na nej nechýbal ani jeho súper Emanuel Newton (38), s ktorým sa v piatok stretne v ringu. Pre Šport24.sk odhalil, ako sa vyrovnáva s tlakom a veľkou mediálnou pozornosťou, ktorá sa mu dostáva.

Slovenský futbalista Marek Hamšík (34) pred pár dňami oznámil, že končí v našej reprezentácii, čím zarmútil svojich spoluhráčov a fanúšikov.
Slovensko 27.5. 8:45

Hamšík šokoval po konci v reprezentácii: Čo bude robiť po úplnom ukončení kariéry?

BANSKÁ BYSTRICA – Slovenský futbalista Marek Hamšík (34) pred pár dňami oznámil, že končí v našej reprezentácii, čím zarmútil svojich spoluhráčov a fanúšikov. Na štvrtkovej tlačovej konferencii odhalil náš legendárny stredopoliar, čomu sa bude venovať po definitívnom zavesení kopačiek na klinec.

TLAČOVKA MARKA HAMŠÍKA
Slovensko 26.5. 17:35

Hamšík vysvetľoval dôvody, prečo skončil v reprezentácii: Našiel už za seba aj náhradu

BANSKÁ BYSTRICA – Slovenský futbalista Marek Hamšík (34) pred pár dňami oznámil, že končí v našej reprezentácii, čím zarmútil svojich spoluhráčov a fanúšikov. Na štvrtkovej tlačovej konferencii odhalil legendárny stredopoliar dôvody, prečo sa v národnom výbere rozhodol skončiť. „Hamšo“ povedal tiež to, kto by ho mohol nahradiť.

Bývalí slovenskí hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik počas tohtoročných majstrovstiev sveta vo Fínsku pôsobia ako hokejoví experti pre verejnoprávnu televíziu RTVS.
MS v hokeji 21.5. 8:30

Gáborík s Valábikom reagujú na kritiku od divákov: Neuveríte, čo odkazujú neprajníkom

BRATISLAVA – Bývalí slovenskí hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik počas tohtoročných majstrovstiev sveta vo Fínsku pôsobia ako hokejoví experti pre verejnoprávnu televíziu RTVS. Nevyhli sa však drobným prešľapom, za ktoré to poriadne schytali od fanúšikov. Ich reakcia na seba nenechala dlho nechala na seba čakať.

Richard Hamšík so synom Marerom a trofejou pre víťazov tureckej ligy.
Ostatné 17.5. 9:00

Hamšíkov otec bol uchvátený z osláv Trabzonsporu: Toto prezradil o Markovom postavení v klube

ISTANBUL – Futbalisti Trabzonsporu získali po dlhých 38. rokoch turecký ligový titul. Svojimi výkonmi k tomu výrazne prispel kapitán našej reprezentácie Marek Hamšík (34). Pri veľkolepých oslavách v Istanbule bol aj jeho otec Richard, ktorý nám prezradil viacero zákulisných informácií. Odhalil aj to, aké postavenie má jeho syn v tíme novopečeného tureckého šampióna.

Ikona slovenského hokeja Žigmund Pálffy dnes oslavuje jubilejných 50 rokov.
Slovensko 5.5. 10:00

Ikonický Pálffy oslavuje 50 rokov: Takto si na neho spomínajú legendárni Filc so Šuplerom

BRATISLAVA – Ikona slovenského hokeja Žigmund Pálffy dnes oslavuje jubilejných 50 rokov. Počas jeho bohatej kariéry ho viedli mnohí úspešní tréneri. Pri príležitosti dožitia sa Žigovej pol storočnice si na neho zaspomínali jeho niekdajší mentori Július Šupler (71) a Ján Filc (69).

Momentálne sa jeho šikovné ruky starajú o hviezdnu švajčiarsku tenistku so slovenskými koreňmi Belindu Benčičovú.
Ostatné 27.4. 9:00

Staral sa o Cibulkovú či futbalistov Slovana: Najnovšie si do parády zobral hviezdnu Benčičovú

BRATISLAVA – Pod jeho ruky sa dostávajú samé športové hviezdy. Slovenský fyzioterapeut Jaroslav Holub v minulosti spolupracoval s Dominikou Cibulkovou, Slovanom Bratislava či našou futbalovou reprezentáciou. Najnovšie si ho uchmatla švajčiarska tenistka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová. Pre Šport24.sk porozprával, ako sa mu pracuje s touto tenisovou hviezdou.

Slovenské futbalové osobnosti sa prekvapivo zhodujú v tom, kde by sa podľa nich malo hrať finále pohára.
Slovensko 23.4. 8:30

Slovenské futbalové osobnosti sa prekvapivo zhodujú: Kde by sa podľa nich malo hrať finále?

BRATISLAVA – O dejisku finále Slovenského pohára vo futbale medzi večnými rivalmi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava sa stále nerozhodlo. Dokým sa tak stane, oba tábory horlivo diskutujú, kde by sa napokon mali hrať. Nás zaujímalo, aký názor na to majú futbalové osobnosti oboch klubov.

Skúseného trénera Jána Kociana (64) sme sa pýtali, či je tento projekt po sezóne udržateľný.
Slovensko 14.4. 10:00

Tréner Kocian o budúcnosti odvážneho ružomberského projektu so Slovákmi: Kto ho má v rukách?

RUŽOMBEROK – Futbalisti MFK Ružomberok pútajú túto sezónu v našej lige obrovskú pozornosť výkonmi a výsledkami. Momentálne druhé miesto Fortuna ligy navyše nemá vo svojom kádri jediného legionára. Skúseného trénera Jána Kociana (64) sme sa pýtali, či je tento projekt po sezóne udržateľný.

Tréner Ružomberka Peter Struhár odvádza so svojim tímom skvelú prácu.
Slovensko 14.4. 8:30

Tréner Ružomberka otvorene o skvelom ťažení v lige: Ukázali sme cestu, ako to robiť so Slovákmi

RUŽOMBEROK – Ukázali recept, akým by sa mohli uberať Slovan, Trnava či Dunajská Streda. Futbalisti MFK Ružomberok bez jediného legionára v kádri okupujú druhé miesto vo Fortuna ligovej tabuľke. Tréner „Ruže“ Peter Struhár (38) otvorene pre Šport24.sk o tom, prečo je ich projekt taký úspešný.

Po súboji obrancu Trnavy Martina Škrtela a krídelníka Slovana v blízkosti šestnástky domácich odpískal hlavný rozhodca faul. Následne sa celá situácia overovala aj videorozhodcami.
Slovensko 6.4. 8:45

Šéf slovenských rozhodcov v tom má jasno: Budú šlágre našej ligy pískať zahraniční arbitri?

BRATISLAVA – Veľké emócie a vášnivé debaty spôsobilo vylúčenie Martina Šktela (37) v nedeľňajšom šlágri Fortuna ligy medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava (0:1). Naskytla sa dokonca otázka, či by derby zápasy našej najvyššej súťaže nemali riadiť zahraniční arbitri. Šéf slovenských rozhodcov Marián Ružbarský (53) má na to jasný názor.

Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší sa netají pred týmto duelom vysokými ambíciami a zo štadióna Antona Malatinského si chce odniesť všetky tri body.
Slovensko 3.4. 9:00

Kmotrík srší pred derby s Trnavou veľkým sebavedomím: Čo povedal na neúčasť fanúšikov Slovana?

BRATISLAVA – Fanúšikovia slovenského futbalu sa v nedeľu môžu tešiť na naše najväčšie derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava. „Belasí“ budú mať v prípade víťazstva takmer istý štvrtý ligový titul za sebou. Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší sa netají pred týmto duelom vysokými ambíciami a zo štadióna Antona Malatinského si chce odniesť všetky tri body.

„Pumukli“ dokázal, že je to možné aby tancoval a už má za sebou v Let’s Dance štyri vystúpenia.
Ostatné 1.4. 8:35

Attila Végh exkluzívne o účinkovaní v Let’s Dance: Neuveríte, čo prezradil na svojich rivalov

BRATISLAVA – Len málokto si vedel predstaviť, že jeden z našich najúspešnejších MMA zápasníkov Attila Végh (36) môže byť účastníkom obľúbenej tanečnej šou. „Pumukli“ však dokázal, že je to možné a už má za sebou v Let’s Dance štyri vystúpenia. Exkluzívne pre Šport24.sk odhalil, ako sa z profesionálneho zápasníka môže za pár týždňov stať tanečník. A nielen to.