POZRITE SA NA PIKANTNÉ ZÁBERY CIBULKOVEJ Z DOVOLENKY

Novopečená matka už čo chvíľu trojmesačného Jakubka, si užíva materstvo plnými dúškami. Svojho synčeka nespustí z dohľadu ani na sekundu a berie ho so sebou všade. Pred niekoľkými týždňami sa spolu s manželom vybrali do Prahy, kde strávili niekoľko dní. Doma sa dlho neohriali a súkromným triskáčom vyrazili na ďalšiu dovolenku, tentokrát do Chorvátska.

Práve tam to bývalá slovenská tenistka rozbalila vo veľkom štýle. Z Dubrovníka sa pochválila fanúšikom na Instagrame prvými odvážnejšími zábermi po pôrode. Dominika sa ukázala v odvážnych plavkách. Takýmito fotkami sa pred pôrodom pýšila na počkanie.

Po návrate na Slovensko sa ukázala na galavečeri Slovenka roka, kde sa tiež predviedla v prítomnosti manžela Michala Navaru v parádnych šatách. To najlepšie však prišlo až teraz. Na Instagrame dodatočne zverejnila zábery z dovolenky na Jadrane. Treba uznať, že krátke šaty, v ktorých sa ukázala na obrovských skalách jej skutočne pristali. „Nastavte pózu a usmejte sa. Už teraz mi chýba leto,“ pridala k spomínaným záberom Dominika Cibulková.

POZRITE SA NA PIKANTNÉ ZÁBERY CIBULKOVEJ Z DOVOLENKY