Luxusný Hamšíkov dom si môžete pozrieť TU!

Hamšík sa do národného tímu vrátil takmer po roku, pretože predošlý reprezentačný zraz vynechal kvôli tomu, že by po návrate do Číny musel do trojtýždňovej karantény, čo jeho zamestnávateľ Dalian Pro nedovolil. Na jar reprezentačné stretnutia zrušila pandémia koronavírusu a práve vtedy bol náš hviezdny záložník naposledy na Slovensku. Aj vtedy trávil čas vo svojom luxusnom dome v Badíne pri Banskej Bystrici.

Tentoraz dorazil kapitán reprezentácie na Slovensko už niekoľko dní pred dôležitým barážovým stretnutím s Írskom o postup na ME. Naši futbalisti v ňom zvíťahili po penaltovom rozstrele. Najviac sa, pochopiteľne, tešil na manželku Martinu a ich tri deti, ktoré nevidel práve od jari. „Veď to bolo pol roka, čo som si ich nepostískal. Veľmi, veľmi dlhý čas. Najcennejšie je teraz užiť si chvíle s manželkou a deťmi,“ povedal pre denník Šport.

Futbalový stredopoliar Marek Hamšík sa mal pôvodne vrátiť do Číny, no napokon zmenil plány. Po októbrových reprezentačných dueloch zostal na Slovensku, kde sa individuálne pripravuje na ďalšie zápasy národného tímu. Dvanásteho novembra by v pozícii kapitána mal viesť Slovákov vo finále baráže EURO 2020 na pôde Severného Írska. "Keby som sa vrátil do Číny, musel by som ísť do dvojtýždňovej karantény. Priamo z hotelovej izby, bez futbalového tréningu by som nemohol hrať zápas. Teoreticky by som mohol absolvovať iba jeden duel Ta-lienu. Takže zostal som doma," povedal Hamšík pre svoju oficiálnu webovú stránku.

Marek trénuje doma individuálne aj za asistencie osobného kondičného trénera.
Marek trénuje doma individuálne aj za asistencie osobného kondičného trénera.
Zdroj: mh

V domácich podmienkach trénuje individuálne pod vedením osobného kouča Richarda Kapustíka. "Striedam moju posilňovňu a futbalové ihrisko s jazdou na bicykli. Pôvodne som plánoval trénovať aj s jedným futbalovým tímom, no nakoniec som sa rozhodol, že budem v bubline. Chcem maximálne dodržať predpisy a byť čo najlepšie pripravený."

Hviezdny stredopoliar stihol okrem toho odhaliť aj niečo viac zo svojho miliónového sídla pri Banskej Bystrici. Na Instagrame zverejnil video, kde fanúšikom ukázal jazierko, ktoré má na pozemku, ale nielen to. Futbalista odhalil okolie krásnej vily a to, čo skrýva za vysokými múrmi. Samozrejmosťou je možnosť zahrať si futbal a ďalšie športy. Ako to vyzerá u Hamšíka, to si môžete pozrieť TU!