Kompletný zoznam autorov
Ľubomír Mravec

Redaktor

Ľubomír Mravec

Venuje sa aktuálnym športovým témam, špecializuje sa na futbal, tenis a bojové športy.

Venuje sa aktuálnym športovým témam, špecializuje sa na futbal, tenis a bojové športy.

Články autora
Hodnotenie legendárneho trénera Jána Kociana.

Legendárny tréner známkuje Slovákov: Španielsko všetko znegovalo. Kto bol hráč šampionátu?

BRATISLAVA – Slovenskí futbaloví reprezentanti sa po debakli od Španielska 0:5 rozlúčili s EURO 2020. V skupine E obsadili so ziskom troch bodov tretie miesto. Bývalý reprezentačný tréner Ján Kocian (63) vystavil našim hráčom vysvedčenie za celý šampionát. Hodnotenie výrazne znegoval posledný zápas.

Slovenskú futbalovú reprezentáciu dnes o 15:00 čaká druhý zápas E-skupiny na majstrovstvách Európy proti Švédsku.

Švédsky novinár na rovinu o slovenskom tíme a Hamšíkovi: Máme z vás veľký rešpekt

BRATISLAVA – Slovenskú futbalovú reprezentáciu dnes o 15:00 čaká druhý zápas E-skupiny na majstrovstvách Európy proti Švédsku. Oslovili sme preto švédskeho novinára, aby nám prezradil, ako vníma švédska verejnosť náš výber. Robert Börjesson veľmi jasne pomenoval silné stránky „Sokolov“ a odhalil recept, ktorý by mohol platiť na jeho krajanov.

Javorčeková má v podobe Kamily vážnu konkurenciu.
Ostatné 15.6. 10:01

FOTO Sexi slovenská cyklistka vám krásou vyrazí dych: Denne nabicyklujem aj 130 kilometrov

BRATISLAVA – Zatienila aj Luciu Javorčekovú. Slovenská cyklistka Kamila Černáková je na bicykli neuveriteľne sexi. Napriek tomu, že sa cyklistike nevenuje profesionálne, v sedle strávi denne niekoľko hodín. Príťažlivá blondínka odhalila aj ďalšie aktivity, ktoré robia jej život pestrejším a šťastným.

Legendárny slovenský futbalista Stanislav Šesták (38) si zaspomínal na nezabudnuteľné zápasy s Poľskom v boji o postup na MS 2010.

Šesták spomína na famózne víťazstvá nad Poľskom: Lewa ukázal už pri debute, aká bude hviezda

BRATISLAVA – Legendárny slovenský futbalista Stanislav Šesták (38) si zaspomínal na nezabudnuteľné zápasy s Poľskom v boji o postup na MS 2010. Jeho dva góly na Tehelnom poli zlomili celú kvalifikáciu. Bol aj pri tom, keď kanonier Róbert Lewandowski (32) prvýkrát nastúpil za národný tím.

...
Ostatné 14.6. 7:40

FOTO Zabudnite na Javorčekovú: Z tejto neuveriteľne sexi slovenskej cyklistky vám odpáli dekel

BRATISLAVA – Bývalú slovenskú cyklistku Luciu Javorčekovú predovšetkým zahraničné médiá označujú za najkrajšiu cyklistku všetkých čias. Teraz má však vážnu konkurenciu. Pri pohľade na našu cyklistku Kamilu Černákovú nejeden chlap stratí reč. Prekrásna blondínka na bicykli vás zaručene dostane do varu.

Slovensko sa bude na ME môcť pýšiť takouto sexi hovorkyňou.

FOTO Slovensko bude mať na ME sexi hovorkyňu: Jurigová odhalila ťažké začiatky na zväze

BRATISLAVA – Všetkých hráčov má pod palcom. Slovenský futbalový zväz sa môže pochváliť, že na EURO 2020 bude mať jednu z najsexi hovorkýň. Pôvabná Monika Jurigová velí PR oddeleniu SFZ a zastrešuje všetky mediálne povinnosti nášho národného výberu. Pre Šport24.sk odhalila mnoho zákulisných informácií, ale aj to, ako sa dostala k tejto práci a prečo bol pre ňu začiatok ťažký.

Slovenskí reprezentanti ohúrili všetkých prítomných štýlovými tmavomodrými oblekmi na mieru.
Reprezentácie 9.6. 11:31

FOTO Slovenskí futbalisti odleteli do dejiska ME: Na letisko dorazili štýlovo ako jeden muž

BRATISLAVA – Slovenskí futbaloví reprezentanti včera dopoludnia nabrali smer Petrohrad a v dobrej nálade odleteli vládnym špeciálom do dejiska majstrovstiev Európy 2O2O. Naši chlapci dorazili na letisko vo veľkom štýle ako jeden muž. Všetkých prítomných totiž ohúrili štýlovými oblekmi na mieru.

Tarkovič má hlavu v smútku kvôli útočnej fáze, s ktorou sa naši hráči trápia dlhodobo.
Reprezentácie 7.6. 15:01

Slovákov trápi pred začiatkom EURO tragická koncovka: Jurkemik pomenoval problémy veľmi jasne

BRATISLAVA – Slovenskí futbaloví reprezentanti remizovali aj v druhom prípravnom zápase pred začiatkom ME 2020 s Rakúskom 0:0. Tréner Štefan Tarkovič (48) bol spokojný s viacerými aspektami hry. Hlavu v smútku má však náš lodivod s útočnou fázou, kde sa naši hráči trápia dlhodobo.

 Nerobia to len preto, že sú krásne, ale najmä preto, že majú talent a sú v tom dobré. Napriek tomu nesú veľké riziko. Pri mnohých ženských športoch nosia športovkyne na svojich vypracovaných sexi telách len veľmi málo oblečenia. Keď sa k tomu pridá pot, tak z toho vzniknú veľmi pikantné zábery. Na nich si zgustnú fotografi, ale aj páni, ktorí sa pohľadom na zarezané rozkroky určite nevyhnú.
Ostatné 9.5. 10:04

FOTO Zarezané rozkroky športovkýň vás rozpália: Priliehavý odev odtajnil celému svetu všetko

BRATISLAVA – Nerobia to len preto, že sú krásne, ale najmä preto, že majú talent a sú v tom dobré. Napriek tomu nesú veľké riziko. Pri mnohých ženských športoch nosia športovkyne na svojich vypracovaných sexi telách len veľmi málo oblečenia. Keď sa k tomu pridá pot, tak z toho vzniknú veľmi pikantné zábery. Na nich si zgustnú fotografi, ale aj páni, ktorí sa pohľadom na zarezané rozkroky určite nevyhnú.

Zástupcovia futbalového Slovana Bratislava už niekoľko dní rokujú o prípadnej spolupráci s legendárnym slovenským trénerom Vladimírom Weissom starším.
Slovensko 6.5. 8:31

Exkluzívny rozhovor s Kmotríkom o situácii v klube: Spôsobí Weiss v Slovane zemetrasenie?

BRATISLAVA – Situácia sa zamotáva. Zástupcovia futbalového Slovana Bratislava už niekoľko dní rokujú o prípadnej spolupráci s legendárnym slovenským trénerom Vladimírom Weissom starším (56). Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší exkluzívne odhalil detaily vyjednávania. Nevylučuje pritom ani zotrvanie Darka Milaniča (53).

Tlacova beseda Vladimira Weissa pri prilezitosti jeho agresivneho spravania sa v Bratislave.
Slovensko 4.5. 17:01

Weiss má namierené do Slovana: Koník, pre belasých najlepší možný tréner za posledné roky

BRATISLAVA – Futbalový Slovan Bratislava intenzívne rokuje s legendárnym slovenským trénerom Vladimírom Weissom starším. Vzájomná dohoda spolupráce je na spadnutie. Pýtali sme sa na názor našich futbalovým odborníkov, aký majú názor na prípadné angažovanie bývalého trénera našej futbalovej reprezentácie na lavičku „belasých“.

Attila po dlhšej opäť začal naplno trénovať  a mnohí sa domnievajú, že je to predzvesť niečoho veľkého.
Bojové športy 30.4. 11:01

Legendárny Végh opäť naplno zarezáva v tréningoch: Chystá sa veľkolepá odveta s Vémolom?

BRATISLAVA – Slovenský MMA zápasník Attila Végh (35) naposledy absolvoval zápas pred takmer rokom a pól, keď v „zápase storočia“ zdolal systémom KO českú ikonu Karlosa Vémolu (35). „Pumukli“ sa po dlhej dobe opäť naplno začal venovať tréningového procesu a mnohí sa domnievajú, že je to predzvesť niečoho veľkého.

Legendárny slovenský tenista Dominik Hrbatý portálu Šport24.sk exkluzívne dovolil nahliadnuť do jeho kráľovskej záhrady, ktorú má v luxusnej vile, v lukratívnej časti Bratislavy.
Ostatné 29.4. 0:01

FOTO Hrbatý odhalil súkromie: Jeho megaluxusná vila skrýva kráľovskú záhradu a golfové ihrisko

BRATISLAVA – Rajská záhrada je oproti tomu nič. Len málokto vie, že legendárny slovenský tenista Dominik Hrbatý (42) je vášnivý záhradkár. Portálu Šport24.sk exkluzívne dovolil nahliadnuť do jeho kráľovskej záhrady, ktorú má v luxusnej vile, v lukratívnej časti Bratislavy. Súčasťou obrovskej vily je golfové ihrisko, na ktorom si užíva hranie.

Jednou zo záľub slovenských športovcov sa stalo záhradkárčenie. Posvietili sme si na to, aké bohatstvo skrývajú naše hviezdy na svojich pozemkoch.
Ostatné 11.4. 7:40

ZÁHRADY našich ŠPORTOVCOV: Kvetinový raj Hantuchovej, Véghov koberec či MEGALUXUS Hrbatého

BRATISLAVA – Pandémia koronavírusu doslova paralyzovala našu spoločnosť. Neobišla ani športovcov, ktorí už niekoľko týždňov trávia nútene doma. Mnohí sa venujú aktivitám, na ktoré za normálnych okolností nemajú čas. Jednou zo záľub slovenských športovcov sa stalo záhradkárčenie. Posvietili sme si na to, aké bohatstvo skrývajú naše hviezdy na svojich pozemkoch.

Šéf slovenského futbalu Ján Kováčik (58) verí, že víťazstvo s Ruskom bude veľkou vzpruhou pred blížiacim sa EURO 2021.
Reprezentácie 1.4. 11:01

Kováčik má veľkú radosť z víťazstva nad ruskom: Nechápem, prečo sme takto nehrali s outsidermi

BRATISLAVA – Slovenská futbalová reprezentácia má za sebou úvodné tri zápasy kvalifikácie na MS 2022. Výsledkovo sme negatívne prekvapili s outsidermi, naopak, pozitívne s favoritom. Šéf slovenského futbalu Ján Kováčik (58) verí, že víťazstvo s Ruskom bude veľkou vzpruhou pred blížiacim sa EURO 2021.

Realita však bola úplne iná. Po dvoch nečakaných remízach s Cyprusom a Maltou sa naši futbalisti zomkli a ukázali veľkú morálnu silu. S Ruskom predviedli výborný výkon a zvíťazili 2:1.
Reprezentácie 31.3. 17:01

Legendárny Pavľučenko pred zápasom zosmiešňoval našich: Všetkým kritikom sme vytreli zrak!

BRATISLAVA – Po úvodných dvoch kvalifikačných zápasoch na MS 2022 sa na slovenských futbalistov vzniesla veľká vlna kritiky a len málokto veril, že so silným Ruskom dokážu uspieť. Pred výkopom doslova zosmiešnil našich reprezentantov legendárny ruský reprezentant Roman Pavľučenko, ktorý ich označil za nekonkurenčných.

Na adresu trénera Štefana Tarkoviča sa po zlých výsledkoch vzniesla vlna kritiky.
Reprezentácie 30.3. 9:01

Neúspech s Ruskom môže znamenať negatívny rekord: Mal by Tarkovič skončiť?

BRATISLAVA – Slovenská futbalová reprezentácia odštartovala kvalifikáciu na MS 2022 dvoma nečakanými remízami. Na adresu trénera Štefana Tarkoviča (48) sa po zlých výsledkoch vzniesla vlna kritiky. Po dnešnom zápase s Ruskom to môže by najhorší vstup nášho národného výberu do kvalifikácie za poslednú dekádu.

Lodivod národného tímu odhalil, ako je pripravený riešiť situáciu na kapitánskom poste.
Reprezentácie 20.3. 9:31

Tarkovič musí hľadať v reprezentácii nového lídra: Kto zastúpi Hamšíka a bude kapitánom?

BRATISLAVA – Slovenská futbalová reprezentácia sa ešte ani nezišla na zraze a tréner Štefan Tarkovič (48) musí riešiť viacero problémov. Pred úvodom kvalifikácie na MS 2022 vypadli zo zostavy veľkí lídri nášho mužstva. Lodivod národného tímu odhalil, ako je pripravený riešiť situáciu na kapitánskom poste.

Slovenská futbalová reprezentácia budúcu stredu začína kvalifikáciu na MS 2022 zápasom na pôde Cyprusu.
Reprezentácie 18.3. 11:02

Tragická minutáž našich reprezentantov v kluboch: Legendárny Jurkemik v tom vidí najmä peniaze

BRATISLAVA – Slovenská futbalová reprezentácia budúcu stredu začína kvalifikáciu na MS 2022 zápasom na pôde Cyprusu. Tréner nášho národného výberu Štefan Tarkovič (48) musí okrem zranených hráčov riešiť problémy s Covidom-19 a najmä to, že naši hráči majú tragickú vyťaženosť v kluboch.

Z ulice až na samý vrchol: Dojemné zábery Ronaldovej cesty za futbalovou nesmrteľnosťou
Video 17.3. 17:01

Z ulice až na samý vrchol: Dojemné zábery Ronaldovej cesty za futbalovou nesmrteľnosťou

LISABON – Príbeh jedného z najlepších futbalistov histórie Cristiana Ronalda pozná azda každý. Portugalčan sa z veľmi ťažkých podmienok, ktoré mal v mladosti dokázal vypracovať na svetovú megahviezdu. Na svojom Instagrame zverejnil video, ktoré dokumentuje jeho úžasnú cestu, počas ktorej dokázal na profesionálnej úrovni nastrieľať už 770 gólov.