Sexi FOTO Badosovej a Šarapovovej TU!

Badosová dosiahla na parížskej antuke svoj najlepší grandslamový výsledok, keď nestačila až vo štvrťfinále na Slovinku Zidanšekovú v troch setoch. Mladá Španielka sa však čoraz viac začína predierať na vrchol rebríčka WTA, no fanúšikov okrem jej hry zaujala aj nezameniteľná podoba s legendárnou Mariou Šarapovovou. 

Momentálne 35. hráčka sveta svojím výzorom skutočne pripomína päťnásobnú grandslamovú víťazku, no ako sa priznala, porovnávania so Šarapovovou jej v minulosti skôr zväzovali ruky. „Snažila som sa to brať normálne, no keď som bola mladšia, bolo to pre mňa ťažšie kvôli tlaku a očakávaniam, pretože vás porovnávali s jednou z najlepších tenistiek v histórii,“ prezradila Badosová.

Okrem fyzickej podoby ich spája aj to, že obe rady hrajú na antuke. Šarapovová turnaj v Paríži dokonca dvakrát ovládla a Badosová sa na ňom po prvýkrát výrazne dostala do povedomia tenisovej verejnosti. „Bodaj by som bola rovnako skvelá ako ona. Vždy ma to však poteší, keď ma porovnávajú s Mariou,“ dodala španielska tenistka, ktorá má na konte zatiaľ jeden víťazný turnaj na okruhu WTA.