Vladimir Weiss

Vladimír Weiss ml.

MICHAL SMRCOK

Vladimír Weiss je slovenský futbalista, ktorý hráva na poste krajného záložníka. Je odchovancom Interu Bratislava a do profesionálneho futbalu nazrel v Anglicku. V Premier League debutoval v sezóne 2008/09 v poslednom 38. kole 24. mája 2009, keď v 70. minúte zápasu medzi Manchestrom City a Boltonom Wanderers (1:0) vystriedal Stephena Irelanda. Ďalej pôsobil v kluboch ako Manchester City, Bolton Wanderers, Glasgow Rangers, Espanyol, Olympiakos Piraeus, Lekhwiya.V súčasnosti (od januára 2016) pôsobí v katarskom Al Gharafe.Weiss mladší je tiež známy svojimi výstrelkami a opletačkami s políciou. Aj vďaka tomu si vyslúžil si prezývku „zlého chlapca“.

V slovenskej reprezentácii debutoval za seniorov proti Islandu v roku 2009, keď v 63. minúte vystriedal Róberta Vitteka. Zápas sa skončil remízou 1:1. Bol súčasťou tímu trénera Vladimíra Weissa staršieho, ktorý sa prvýkrát v histórii Slovenska predstavil na Majstrovstvách sveta 2010 v Juhoafrickej republike. Takisto bol v kádri, keď naša reprezentácia postúpila na majstrovstvá Európy 2016 vo FrancúzskuVlado sa však nevyhol problémom ani v repre. Po návrate z prvého kvalifikačného zápasu o postup na Majstrovstvá sveta 2014 v Litve porušil po príchode na Slovensko spolu s ďalšími troma spoluhráčmi večierku. To isté zopakoval o štyri roky neskôr aj s ostatnými šiestimi reprezentantmi. Od roku 2018 odmietol reprezentovať pod trénerom Pavlom Hapalom.

Weiss
Reprezentácie 5.11. 14:40

Hapal prehovoril o možnom návrate Weissa do reprezentácie: S Vladom komunikujem cez smsky

BRATISLAVA – Reprezentácie sa zriekol pred rokom, teraz sa nebráni návratu. Pavel Hapal prehovoril o medializovanom prípade Vladimíra Weissa ml.

Vladimír Weiss ml.
Slovensko 4.11. 10:00

Vladimír Weiss sa nebráni prestupu do Slovana: Kmotríkovi chce splniť veľký sen!

K otcovým slovám pridal niečo navyše! Keď pred pár dňami bývalý reprezentačný tréner Vladimír Weiss st. (55) vyhlásil, že jeho syn Vlado (29) bude raz hrať za Slovan, nevypustil džina z fľaše. O tom, že krídelník katarskej Al–Gharafy by chcel v budúcnosti obliekať belasý dres, sa vedelo dávnejšie.

Peniaze, z ktorých sa vám zatočí hlava! Presnejšie ide o zárobky športovcov z Česka a Slovenska, na ktoré sme sa detailne pozreli. O aké sumy si tí najbohatší vylepšili svoje bankové kontá v minulej sezóne či roku? Zostavili sme rebríček TOP 30 najlepšie zarábajúcich borcov z obidvoch krajín a vyšlo nám zaujímavé poradie.
Ostatné 26.10. 16:20

TOP30 najbohatších slovenských a českých športovcov: Neuveríte,kto po revolúcii berie najviac!

BRATISLAVA - Peniaze, z ktorých sa vám zatočí hlava! Presnejšie ide o zárobky športovcov z Česka a Slovenska, na ktoré sme sa detailne pozreli.

Nateraz má Weiss dvere do národného tímu zavreté.
Reprezentácie 23.10. 10:00

Návrat Weissa do repre vedie len cez rozhovor s Hapalom: Vyjasnite si to!

Musí urobiť druhý ťah! Slovenský futbalista Vladimír Weiss (29) sa vyjadril, že sa chce vrátiť do reprezentácie, ktorej sa zriekol vlani v novembri. Vtedy vyhlásil, že pod trénerom Pavlom Hapalom (50) nebude hrať. Teraz priznal, že konal skratovo.

Anketa osobnosti na horúcu tému: Mal by sa vrátiť Weiss do reprezentácie?
Reprezentácie 22.10. 10:00

Anketa osobnosti na horúcu tému: Mal by sa vrátiť Weiss do reprezentácie?

Ako to dopadne? V novembri minulého roku slovenskou reprezentáciou zarezonovala kauza, po ktorej sa najcennejšieho dresu vzdal Vladimír Weiss ml. (29), krídelník katarského tímu Al–Gharafa. Stalo sa tak po zápase Ligy národov s Českom (0:1), pod tlakom emócií, keď futbalista vyhlásil, že pod trénerom Pavlom Hapalom (50) už nebude reprezentovať. Uplynul takmer rok a Weiss prehodnotil svoj postoj a do reprezentácie by sa opäť rád vrátil.

 „Pre mladého hráča je určite prínos, ak odíde pôsobiť do niektorej z futbalovo najvyspelejších krajín,“ myslí si Vladimír Weiss.
Slovensko 20.10. 21:05

EXKLUZÍVNE: Vladimír Weiss prezradil svoje veľké želanie: Chcem sa vrátiť do reprezentácie

Nikdy nebude sedieť v kúte! Možno aj preto, že sa narodil v novembri 1989 a takým deťom sa vravieva, že sú revolučné a rebelské. Reč je o futbalistovi Vladimírovi Weissovi ml., ktorý budúci mesiac (30. 11.) oslávi okrúhlu tridsiatku. Najkrajším darčekom pre šikovné krídlo katarského tímu Al–Gharafa by bol návrat do reprezentácie, ktorej sa pred rokom dobrovoľne zriekol. Po zápase Ligy národov s Českom (0:1) v Prahe, v ktorom zostal na lavičke, vtedy povedal, že už pod vedením Pavla Hapala (50) nebude reprezentovať. Dnes už vie, že tak urobil v návale emócií a celú situáciu by riešil inak.

Milan Škriniar, Peter Sagan a Petra Vlhová robia slovenským fanúšikom svojimi výkonmi veľkú radosť. Niektorí z nich však dostávajú za úspechy diametrálne odlišné financie. Kto z našich športovcov do 30 rokov zarobí ročne najviac a kto, naopak, najmenej?
Ostatné 22.9. 5:01

Najlepšie zarábajúci slovenskí športovci do 30 rokov: Z Vlhovej umiestnenia budete v šoku!

BRATISLAVA - Sú mladí, úspešní a bohatí! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí nám vo svete robia dobré meno, no okrem úspechov na ich kontá nabiehajú aj slušné sumy peňazí. Pozreli sme sa bližšie na to, koľko zarábajú naši najlepší krajania do 30 rokov.

Berú milióny, ale vydreli si ich! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí sa za uplynulý rok, či sezónu, prišli na poriadne slušný balík peňazí. Nie je im čo závidieť, pretože si svoje odmeny poctivo vypotili. Zostavili sme dvadsiatku tých najlepšie zarábajúcich Slovákov.
Ostatné 17.9. 13:25

Z TOP 25 najbohatších slovenských športovcov zostanete v šoku: Vlhová je iba chudobná príbuzná

Berú milióny, ale vydreli si ich! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí si sa za uplynulý rok, či sezónu, prišli na poriadne slušný balík peňazí. Nie je im čo závidieť, pretože si svoje odmeny poctivo vypotili.

Príchodom Pavla Hapala (49) na lavičku slovenskej futbalovej reprezentácie sa otvorili mnohé témy. Jednou z nich je aj jeho plat, ktorý včera zverejnil prezident Slovenského futbalového zväzu. Po rokoch sme odhalili skutočnosti, ktoré mnohých prekvapia. Koľko brali ostatní tréneri Slovenska? Vladimír Weiss sa nabalil, Jozef Jankech to robil doslova za almužnu. A na koľko si prišiel Ján Kozák? Dozviete sa v GALÉRII.
Reprezentácie 31.8. 10:05

Šokujúce odhalenia po rokoch: Koľko brali tréneri: Weiss sa nabalil, Jankech robil za almužnu

O motiváciu má postarané. Slovákov čaká náročný kvalifikačný dvojzápas o postup na ME 2020 s Chorvátskom (6. septembra v Trnave) a Maďarskom (9. septembra v Budapešti). Príchodom Pavla Hapala (49) na lavičku našej repre sa otvorili mnohé témy. Jednou z nich je aj jeho plat. Český lodivod zarába mesačne 15 000 eur a v prípade postupu na ME 2020 sa môže tešiť na dvestotisícovú odmenu.

Na snímke Vladimír Weiss a Ivan Kmotrík vo VIP počas zápasu 2. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a FK Feronikeli.
Európska liga 24.7. 23:59

Prekvapenie počas Európskej ligy: Na tribúne sa objavil horúci kandidát na trénera Slovana

BRATISLAVA – Gratuloval mu k meninám, alebo riešili aj niečo viac?! Na včerajšom zápase 2. predkola Európskej ligy medzi Slovanom Bratislava a kosovským tímom KF Feronikeli sedel na tribúne Tehelného pola po boku generálneho riaditeľa domáceho klubu Ivana Kmotríka mladšieho bývalý reprezentačný tréner Slovenska a horúci kandidát na trénera Slovana.

Svojimi činmi sa zapísali do histórie slovenského športu. Aktuálne však nie je reč o športových úspechoch ale o kurióznych situáciach, problémov či až zločinoch. Prinášame Vám TOP 15 najhorších mužov slovenského športu.
Ostatné 23.6. 8:00

TOP 15 Zlých mužov a darebákov slovenského športu: Majú na rováši doping, problémy i zločiny!

Svojimi činmi sa zapísali do histórie slovenského športu. Aktuálne však nie je reč o športových úspechoch ale o kurióznych situáciach, problémov či až zločinoch. Prinášame Vám TOP 15 najhorších mužov slovenského športu.

Ľubomír Moravčík je prvým strelcom Slovenska v kvalifikáciách o MS.
Slovensko 14.6. 14:00

Gólové míľniky slovenskej futbalovej reprezentácie: Kto bol prvý a kto najrýchlejší?

Slovenská futbalová reprezentácia nastupuje v novodobej histórii na medzištátne zápasy už takmer štvrťstoročie. Dlhé obdobie so sebou prinieslo aj niekoľko štatistických údajov, ktoré sa už nikdy nikomu nepodarí prepísať.

Galavečer OKTAGON 12 priniesol okrem krvavých súbojov v klietke aj prehliadku známych osobností. Pozornosť na seba strhol tradične raper a milovník bojových umení Patrik Rytmus Vrbovský, ale najmä športové tváre.

Rytmusa na OKTAGONE 12 zatienili športovci: Pozrite, čo robil náš futbalista s bojovníkom

BRATISLAVA – Galavečer OKTAGON 12 priniesol okrem krvavých súbojov v klietke aj prehliadku známych osobností. Pozornosť na seba strhol tradične raper a milovník bojových umení Patrik Rytmus Vrbovský, ale najmä športové tváre.

Slovenskí futbalisti Milan Škriniar, Stano Lobotka a Vladimír Weiss ml. pútali v sobotu v popoludňajších hodinách v jednom z bratislavských podnikov pozornosť na všetky strany. Pozrite, čo stvárali s neznámymi ženami priamo pred očami verejnosti!
Slovensko 9.6. 10:00

Naši futbalisti prichytení v jednom z podnikov:Aha, čo robili s neznámymi ženami na verejnosti!

BRATISLAVA - Slovenskí futbalisti Milan Škriniar, Stano Lobotka a Vladimír Weiss ml. pútali v sobotu v popoludňajších hodinách v jednom z bratislavských podnikov pozornosť na všetky strany. Pozrite, čo stvárali s neznámymi ženami priamo pred očami verejnosti!

Štadión Ondreja Nepelu hostil v sobotu veľkolepý turnaj MMA. Do hlavného mesta zavítali elitní československí bojovníci, ktorí si zmerali svoje sily so svetovými súpermi. Pozornosť na seba pútali aj viaceré známe tváre, ktorí sa na podujatí objavili.
Ostatné 8.6. 18:00

Dráma na OKTAGONE 12: Doudierané ženy, športovci v kaluži krvi a pozrite na Rytmusa s Jasminou!

BRATISLAVA - Štadión Ondreja Nepelu hostil v sobotu veľkolepý turnaj MMA. Do hlavného mesta zavítali elitní československí bojovníci, ktorí si zmerali svoje sily so svetovými súpermi. Pozornosť na seba pútali aj viaceré známe tváre, ktorí sa na podujatí objavili. Azda najväčší záujem prítomných na seba opäť strhol reper a MMA milovník Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý na galavečer zavítal v spoločnosti tehotnej manželky Jasminy Alagič. Pozrite sa, čo stvárali v hľadisku!