menu
Na fotkách sú hráči slovenskej reprezentácie pred kvalifikačným zápasom s Walsom v Šamoríne. Na fotke je Marek Hamšík.

Marek Hamšík

MIROSLAV MIKLAS

Marek Hamšík je slovenský profesionálny futbalista, momentálne hrajúci za čínsky klub Dalian Yifang F.C.. Hrá na pozícii stredopoliara a je považovaný za jedného z najlepších hráčov Slovenska. Reprezentoval Slovensko na MS v roku 2010 v Juhoafrickej republike a na ME v roku 2016 vo Francúzsku. Meno si urobil v drese talianskeho SSC Neapol, kde prekonal viaceré klubové rekordy. 

Športovci maturity
Ostatné 4.6. 7:40

Zarábajú ťažké milióny, no viacerí sú bez maturity: Odpadnete, čo vyštudovali naše hviezdy

BRATISLAVA - Naši úspešní športovci si každoročne pripíšu na svoje bankové účty milióny. To aj napriek tomu, že vzdelanie obetovali kariére. Koniec koncov sa rozhodli správne a vedeli prečo.

Jeho slabosť pre luxusné autá je dobre známa. Marek Hamšík ukázal fanúšikom, aké „žihadlá“ skrýva v garáži. Jeho vozový park vás posadí na zadok.
Slovensko 2.6. 8:01

Luxus nad luxus. Hamšíkove autá vás posadia na zadok: V garáži skrýva tank aj rýchle žihadlá!

Jeho slabosť pre luxusné autá je dobre známa. Marek Hamšík ukázal fanúšikom, aké „žihadlá“ skrýva v garáži. Jeho vozový park vás posadí na zadok.

Marek Hamšík, ktorý v národnom drese skončil pred pár dňami prišiel v stredu na zraz Sokolov do Šamorína.
Video 1.6. 14:36

Hamšík prekvapil bývalých spoluhráčov: Dorazil na reprezentačný zraz

ŠAMORÍN – Splnil to, čo sľúbil. Už bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík, ktorý v národnom drese skončil pred pár dňami prišiel v stredu na zraz Sokolov do Šamorína. „Hamšo“ ich prišiel pozdraviť a najmä podporiť pred bojmi v Lige národov.

Sestra Mareka Hamšíka Miška si na instagrame užíva popularitu desiatok tisíc followerov, ktorým pravidelne predvedie svoje sexi krivky.
Ostatné 1.6. 7:45

FOTO Hamšíkova prekrásna sestra potí krv v posilňovni: Výsledkom je TÁTO dokonalá figúra

BRATISLAVA – Sestra legendárneho slovenského futbalistu Marka Hamšíka je poriadny kus krásnej ženy. Miška Gargano však svoju dokonalú figúru nedostala zadarmo a tvrdo si ju vydrela v posilňovni. Z jej tréningov by mali dosť aj viacerí muži.

xy
Ostatné 30.5. 12:01

Luxus v garáži. Marek Hamšík ukázal svoje nadupané štvorkolesové žihadlá

To, že Marek Hamšík má slabosť pre luxusné autá, je dobre známa vec. Hviezda slovenského futbalu sa aj teraz pochválila, aké žihadlá skrýva v garáži. Hamšík v krátkom videu na instagrame ukázal, ako to vyzerá, keď otvorí dvere svojej garáže a na čom sa vozí naša futbalová superstar.

Na reprezentačný zraz už nezavíta, o to viac času môže tráviť s rodinou a vo svojej luxusnej vile! Futbalista Marek Hamšík ukončil v pondelok kapitolu v národnom tíme. Fanúšikovia tak dlhoročného kapitána Slovenska už na trávniku neuvidia, ten si však duely môže vychutnávať v domácom pohodlí.
Reprezentácie 29.5. 4:01

FOTO Hamšík si po konci v reprezentácii môže užívať svoj luxus: Z jeho vily vám padne sánka

BRATISLAVA - Na reprezentačný zraz už nezavíta, o to viac času môže tráviť s rodinou a vo svojej luxusnej vile! Futbalista Marek Hamšík (34) ukončil v pondelok kapitolu v národnom tíme. Fanúšikovia tak dlhoročného kapitána Slovenska už na trávniku neuvidia, ten si však duely môže vychutnávať v domácom pohodlí.

Slovenský futbalista Marek Hamšík (34) pred pár dňami oznámil, že končí v našej reprezentácii, čím zarmútil svojich spoluhráčov a fanúšikov.
Slovensko 27.5. 8:45

Hamšík šokoval po konci v reprezentácii: Čo bude robiť po úplnom ukončení kariéry?

BANSKÁ BYSTRICA – Slovenský futbalista Marek Hamšík (34) pred pár dňami oznámil, že končí v našej reprezentácii, čím zarmútil svojich spoluhráčov a fanúšikov. Na štvrtkovej tlačovej konferencii odhalil náš legendárny stredopoliar, čomu sa bude venovať po definitívnom zavesení kopačiek na klinec.

TLAČOVKA MARKA HAMŠÍKA
Slovensko 26.5. 17:35

Hamšík vysvetľoval dôvody, prečo skončil v reprezentácii: Našiel už za seba aj náhradu

BANSKÁ BYSTRICA – Slovenský futbalista Marek Hamšík (34) pred pár dňami oznámil, že končí v našej reprezentácii, čím zarmútil svojich spoluhráčov a fanúšikov. Na štvrtkovej tlačovej konferencii odhalil legendárny stredopoliar dôvody, prečo sa v národnom výbere rozhodol skončiť. „Hamšo“ povedal tiež to, kto by ho mohol nahradiť.

Tlačová konferencia k ukončeniu reprezentačnej kariéry Marka Hamšíka. Na fotke je Marek Hamšík.
Slovensko 26.5. 15:55

HAMŠÍK: Končiť kariéru doma? Ostatní to nemali na Slovensku ružové. Ja to nechcem zažiť

Dlhoročný kapitán Marek Hamšík sa rozhodol ukončiť pôsobenie v slovenskej futbalovej reprezentácii ešte v januári. Hoci sa ho snažil tréner národného tímu Štefan Tarkovič koncom mája ešte presvedčiť o pokračovaní, napokon s intervenciou priamo v Turecku neuspel.

Ladislav Jurkemik si myslí, že Hamšíka momentálne nemá kto v reprezentácii nahradiť.
Reprezentácie 24.5. 8:30

Jurkemik to po Hamšíkovom konci povedal bez servítky: Momentálne ho nemá kto nahradiť!

BRATISLAVA - Za reprezentačnou kariérou dal bodku! Našu futbalovú hviezdu Marka Hamšíka (34) už v národnom tíme neuvidíme. Dlhoročný kapitán Slovenska sa rozhodol uzavrieť jednu kapitolu svojej úspešnej kariéry a mnohí sa po jeho konci pýtajú, kto ho v reprezentácii nahradí a či sa vôbec nájde adekvátna náhrada.

Štefan Tarkovič.
Reprezentácie 23.5. 12:20

Tarkovičova nominácia na zápasy Ligy národov už bez Hamšíka: Mužstvo potrebuje nových lídrov

Tréner slovenských futbalistov Štefan Tarkovič tvoril nomináciu na júnové stretnutia Ligy národov už bez Mareka Hamšíka, ktorý ukončil reprezentačnú kariéru. Zo zdravotných dôvodov chýba aj brankár Martin Dúbravka z Newcastlu United, nováčikovia sú trnavský brankár Dominik Takáč a obranca Juraj Chvátal z Olomouca.

Marek Hamšík.
Reprezentácie 23.5. 11:13

Nebolo to jednoduché, priznal. Marek Hamšík ukončil reprezentačnú kariéru

V najcennejšom drese ho už zrejme neuvidíme. Marek Hamšík ukončil reprezentačnú kariéru.

Fanúšikovia sú z toho nadšení a tvrdia, že vyzerajú božsky a zub času im dokonca pridal na kráse.
Ostatné 19.5. 8:30

FOTO Hamšíkova sexi sestra a mama sa zmenili na nepoznanie: Z Mišky vyrástla veľká dračica

BRATISLAVA – Sestra kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie Marka Hamšíka žije v Uruguaji so svojim manželom Walterom Garganom. Miška len výnimočne navštívi Slovensko, alebo naopak jej rodina zavíta do Južnej Ameriky. Naposledy ju svojou prítomnosťou potešila milovaná matka Renáta Hamšíková a vzišlo z toho veľké porovnanie.

Richard Hamšík so synom Marerom a trofejou pre víťazov tureckej ligy.
Ostatné 17.5. 9:00

Hamšíkov otec bol uchvátený z osláv Trabzonsporu: Toto prezradil o Markovom postavení v klube

ISTANBUL – Futbalisti Trabzonsporu získali po dlhých 38. rokoch turecký ligový titul. Svojimi výkonmi k tomu výrazne prispel kapitán našej reprezentácie Marek Hamšík (34). Pri veľkolepých oslavách v Istanbule bol aj jeho otec Richard, ktorý nám prezradil viacero zákulisných informácií. Odhalil aj to, aké postavenie má jeho syn v tíme novopečeného tureckého šampióna.

Hamšík si svoj prvý titul v seniorskej kategórii náramne užíva.
Ostatné 16.5. 16:01

Sukňa z vlajky aj triumfálna jazda na mori. Hamšíkom na oslavách titulu lomcovali emócie

Hoci double z toho nebude, oslavy ligového titulu v podaní Trabzonsporu nemajú konca-kraja a náramne si ich užíva aj Marek Hamšík.