Stanislav Lobotka

Stanislav Lobotka

Catherine Ivill

Stanislav Lobotka je slovenský profesionálny futbalista, ktorý hrá ako záložník v španielskom klubu Celta Vigo. Je tiež pevnou súčasťou slovenského národeného tímu. Lobotka, ktorý je odchovancom AS Trenčín debutoval za tento tím na profesionálnej úrovni 4. marca 2012 v Corgoň lige proti FK Dukla Banská Bystrica 4. marca 2012. V auguste roku 2015 prestúpil do dánskeho FC Nordsjælland krátko pred zatvorením transferového okna. Debutoval proti Brøndby. 21-ročný Slovák bol zvolený hráčom roka hneď vo svojej prvej sezóne. V roku 2017 bol opäť zvolený hráč klubu roka po ďalšej skvelej sezóne. Po ďalšej fantastickej sezóne v drese FC Nordsjælland Stanislava Lobotku v roku 2017 kúpila španielska Celta Vigo, kde podpísal päťročný kontrakt. Lobotka reprezentoval rôzne mládežnícke slovenské výbery. Nechýbal ani na Majstrovstvách Európy hráčov do 21 rokov, kde bol jeden z lídrov mužstva. V novembri 2016 ho tréner Ján Kozák povolal do seniorského družstva Slovenska na zápasy proti Litve a Rakúsku. Debutoval práve v poslednom priateľskom zápase 15. novembra 2016 s Rakúskom.

Stanislav Lobotka a jeho prvý tréning v SSC Neapol.
Taliansko 18.1. 15:01

Lobotku chcel už Sarri. O dva roky nebude lacnejší ako 50 miliónov, tvrdí jeho agent

Pre Stanislava Lobotku bol prestup do Neapola významným krokom v kariére. Jeho agent prezradil viac o odchode zo španielskej Celty Vigo.

Peniaze, z ktorých sa vám zatočí hlava! Presnejšie ide o zárobky športovcov z Česka a Slovenska, na ktoré sme sa detailne pozreli. Pozrite si rebríček 30 najlepšie zarábajúcich športovcov.
Ostatné 18.1. 9:15

TOP 30 najbohatších slovenských a českých športovcov: Neuveríte, kto zarobil najviac!

BRATISLAVA - Peniaze, z ktorých sa vám zatočí hlava! Presnejšie ide o zárobky športovcov z Česka a Slovenska, na ktoré sme sa detailne pozreli.

Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka si zo srandy rýpol do sestier Nízlových, že konečne vie, ktorá je ktorá. Odveta prišla okamžite.
Ostatné 17.1. 7:40

Po hektických dňoch prichádza ťažké obdobie: Lobotka tak skoro svoju dcérku neuvidí!

NEAPOL – Jedna radostná správa za druhou! Slovenský futbalista Stanislav Lobotka (25) prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. V pondelok mu priateľka Daniela Nízlová porodila dcérku Lindu a v stredu definitívne skompletizoval svoj prestup zo Celty Vigo do Neapola. Vzhľadom na to, že jeho transfer sa „naťahoval“ a šikovný stredopoliar musel byť po celý čas v meste pod Vezuvom, svoju dcérku uvidí po prvýkrát až budúci týždeň, keď si na pár dní odskočí na Slovensko.

Lobotka sa o prestupe do Neapola radil s Hamšíkom aj Hapalom: Musím na sebe veľa makať!
Taliansko 15.1. 19:47

Lobotka sa o prestupe do Neapola radil s Hamšíkom aj Hapalom: Musím na sebe veľa makať!

Bratislava - Slovenský futbalista Stanislav Lobotka sa o prestupe do SSC Neapol rozprával už aj s trénerom reprezentácie Pavlom Hapalom, i bývalou ikonou "Partenopei" Marekom Hamšíkom. Budúce pôsobenie na Apeninskom polostrove vníma 25-ročný hráč ako veľký posun v kariére.

Slovenský futbalista Stanislav Lobotka je definitívne hráč SSC Neapol. Podľa talianskeho žurnalistu zo Sky Italia Sport Gianlucu Di Marzia podpísal zmluvu na štyri a pol roka s gážou 1,8 milióna eur ročne.
Futbal 15.1. 14:15

Megaprestup slovenského futbalistuje realitou: Lobotka podpísal s Neapolom dlhodobý kontrakt

NEAPOL - Slovenský futbalista Stanislav Lobotka (25) je definitívne hráč SSC Neapol. Podľa talianskeho žurnalistu zo Sky Italia Sport Gianlucu Di Marzia podpísal zmluvu na štyri a pol roka s gážou 1,8 milióna eur ročne. Celta Vigo za neho zinkasovala 20 miliónov eur, ďalšie štyri milióny môžu dostať vo forme bonusov. Neapol zatiaľ neposkytol oficiálne vyhlásenie.

Stanislav Lobotka je už v Taliansku: V Ríme si na neho posvietili lekári
Video 11.1. 13:00

Stanislav Lobotka je už v Taliansku: V Ríme si na neho posvietili lekári

Neapol - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka v sobotu dorazil do Ríma, kde sa podrobil lekárskym testom pred prestupom z Celty Vigo do SSC Neapol.

Stanislav Lobotka je už v Taliansku.
Prestupy 11.1. 12:18

VIDEO Ošiaľ v Neapole! Lobotka je už v Taliansku: Takýto bude jeho ročný plat a cena

Neapol - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka v sobotu dorazil do Ríma, kde sa podrobil lekárskym testom pred prestupom z Celty Vigo do SSC Neapol.

Stanislav Lobotka už čoskoro vymení dres Celty Vigo za neapolský.
Španielsko 10.1. 14:05

Upiekli prestup? Lobotka nie je na súpiske Celty: V sobotu by mal pricestovať do Neapola

Neapol - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka nefiguruje na súpiske Celty Vigo na nedeľné stretnutie Copa del Rey na pôde Meridy.

SSC Neapol sa podľa talianskeho portálu calciomercato.com dohodol so Celtou Vigo na výške prestupovej sumy za slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku.
Taliansko 9.1. 18:00

Talianske médiá majú jasno: Neapol sa dohodol s Celtou na sume za Lobotku

Neapol - SSC Neapol sa podľa talianskeho portálu calciomercato.com dohodol so Celtou Vigo na výške prestupovej sumy za slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku. Zo Španielska by mal prísť za 20 miliónov eur, čiastka sa môže zvýšiť o ďalších 4 až 5 miliónov vďaka bonusom.

Lobotka odohral v španielskom klube 90 zápasov.
Reprezentácie 8.1. 10:00

Prestup Stanislava Lobotku do Neapola je na spadnutie: Vysolia za neho 25 miliónov

Slovenský futbalový stredopoliar Stanislav Lobotka (25) je veľmi blízko k prestupu do talianskeho Neapola. Tieto informácie potvrdil aj jeho súčasný tréner v Celte Vigo, ktorý ho v nedeľu vynechal zo zápasovej súpisky. Samotný hráč poslal na sociálnej sieti veľavravný odkaz!

Slovenský futbalový stredopoliar Stanislav Lobotka (25) je veľmi blízko k prestupu do talianskeho Neapola.
Taliansko 6.1. 22:23

Lobotkov prestup do Neapola je na spadnutie: Futbalista poslal TENTO veľavravný odkaz

Slovenský futbalový stredopoliar Stanislav Lobotka (25) je veľmi blízko k prestupu do talianskeho Neapola. Tieto informácie potvrdil aj jeho súčasný tréner v Celte Vigo, ktorý nášho záložníka v nedeľu vynechal zo zápasovej súpisky. Lobotka teraz poslal na sociálnej sieti veľavravný odkaz!

Jasný dôkaz, že s Lobotkom počítajú v Neapole už za pár dní
Slovensko 4.1. 15:05

Lobotku delia od prestupu do Neapola iba hodiny: Tréner ho chce mať k dispozícii už 11. januára

NEAPOL – Tréner ho chce mať k dispozícii už o týždeň. Vtedy je na programe 19. kolo najvyššej talianskej futbalovej súťaže v ktorom rímske Lazio hostí SSC Neapol a kouč hostí Gennaro Gattuso (41) by rád už videl na trávniku slovenského reprezentanta Stanislava Lobotku (25). Toho od prestupu na juh Talianska tak delia už len hodiny.

Zmení Stano Lobotka dres už v zime?
Španielsko 3.1. 13:08

Rokuje sa o cene hráča: Lobotkov prestup do SSC Neapol je na spadnutie

Neapol 3. januára (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka sa môže stať hráčom SSC Neapol už budúci týždeň. Jeho doterajší zamestnávateľ Celta Vigo intenzívne rokuje s talianskym vicemajstrom o odstupnom za 25-ročného stredopoliara. Podľa piatkového reportu portálu gazzetta.it by záležitosť oba kluby mohli dokončiť do polovice budúceho týždňa.

Odvaha im nechýba ani v tehotenstve. Partnerky športovcov odhodili zábrany a aj s tehotenským bruchom sa vyzliekli pred objektívom.
Ostatné 29.12. 2019 0:01

Tehotným partnerkám našich športovcov odvaha nechýba: Pred fotoaparátom odhodili zábrany!

Odvaha im nechýba ani v tehotenstve. Partnerky športovcov odhodili zábrany a aj s tehotenským bruchom sa vyzliekli pred objektívom.

Stanislav Lobotka
Futbal 28.12. 2019 18:30

Neapol čoskoro pošle za Lobotku prvú oficiálnu ponuku: Stanislav sa prestupu nebude brániť

Zástupcovia Neapola sú v pokročilých rokovaniach o prestupe nášho reprezentanta pod Vezuv. Čoskoro by mala prísť do Viga prvá oficiálna ponuka.