POZRITE SA NA IMPÉRUIM FEDEREROVCOV ZA DESIATKY MILIÓNOV

Švajčiar je jedným z najlepších tenistov histórie a tomu patrične zodpovedá aj jeho bývanie. S manželkou Mirkou a štyrmi deťmi si počas 11 ročného manželstva vybudovali doslova impérium nehnuteľností. Počas roka si užívajú vo viacerých sídlach. Keď si chcel s rodinkou „Fedex“ zalyžovať, mohol využiť svoje hniezdočko vo švajčiarskej dedinke Valbella, ktorá sa nachádza v známej lyžiarskej oblasti.

Federerovci naopak pri letnej dovolenke v Dubaji nemusia bookovať žiadny hotel, pretože aj v tomto meste kúpil Roger dom. Viac ako na slnenie pri mori využíval túto rezidenciu na tréning, keďže luxusné sídlo má vlastný kurt. Zaujímavosťu je, že počas prípravy v Dubaji využíva akadémiu bývalého slovenského tenistu Ivana Horského.

Minulý rok navyše rozšírili Federerovci svoj zoznam nehnuteľností. Švajčiarsky tenisový velikán totiž kúpil pozemok vo švajčiarskom mestečku Rapperswil-Jona. Keď na verejnosť prenikli prvé detaily nového luxusného bývania rodinky ikonickího tenistu, mnohí doslova padli na zadok. Či už zo závisti, alebo údivu.

Najväčší luxus skrýva Roger priamo pri Zürišskom jazere. V daňovom raji Wollerau, kde žije viacero slávnych osobností si postavil neuveriteľné sídlo. Presklená vila skrýva obrovský prepych, v ktorom okrem Mirky a detí žijú aj Rogerovi rodičia. Cena tohto bývania sa odhaduje na 7,5 milióna eur.

Nahliadnite spolu s nami zákulisia jedného z najlepších tenistov histórie a prehliadnite si impérium Federerovcov. Pozrite sa, akým luxusom Roger Mirku zasypal v GALÉRII.