Celý svet v súčasnosti oplakáva zosnulého manžela britskej kráľovnej Alžbety II. Princ Philip sa dožil úctyhodného veku, v rovnaký deň ako on zomrel aj známy raper tmavej pleti DMX, ktorý však počas svojho života nebol žiadnym neviniatkom. Jeho si však na rozdiel od popredného člena kráľovskej rodiny Lewis Hamilton uctil na sociálnych sieťach a zožal za to poriadnu kritiku. 

„Smrť DMX ma hlboko zasiahla. Vyrastal som pri jeho pesničkách, jeho slová a príbehy mi ako dieťaťu pomohli v náročných časoch. Som mu veľmi vďačný za jeho múdrosť a svetlo. Odišiel príliš skoro, ale verím, že aspoň na pokojnejšie miesto. Odpočívaj v pokoji, DMX,” napísal jazdec Mercedesu na sociálnych sieťach.

K smrti princa Philipa len prezdieľal na Instagrame jeden príbeh so slovami, že v ťažkých časoch „myslí na kráľovskú rodinu”. Mnohí priaznivci mu to dali na sociálnych sieťach ihneď vyžrať. „A čo o vojvodovi z Edinburghu?” pýtali sa mnohí hviezdneho pretekára. Samotná kráľovná pritom Hamiltonovi pred rokmi udelila rytiersky rád. „Wow, takže si vlastne rytierom krajiny, ale o princovi Philipovi nenapíšeš ani slovo,” krútil hlavou ďalší fanúšik.