Horúce FOTO Vlhovej rivalky s roztiahnutými nohami TU!

Suterová patrí medzi najlepšie lyžiarky na svete v rýchlostných disciplínach. V predošlej sezóne získala malé glóbusy za celkové prvenstvo v zjazde a super-G a v tomto ročníku vo svojich obľúbených disciplínach zažiarila na svetovom šampionáte. V Cortine d'Ampezzo brala zlato v zjazde a striebro v super-G. Sexi Švajčiarka si teraz užíva zaslúžene voľno a na svojich priaznivcov nezabudla ani na dovolenke. 

Corinne ich pozdravila videom pri bazéne, no 26-ročná lyžiarka na dovolenke rozhodne neleňoší. Okrem toho, že predviedla svoje sexi telo, ukázala v plnej paráde aj svoju ohybnosť. Suterová totiž okrem stojky na rukách čarovala aj so svojimi nohami, ktoré rozťahovala do rôznych polôh a jej priaznivci museli blednúť závisťou a zároveň slintať pri pohľade na Suterovú, čo všetko so svojím telom dokáže. Dá sa povedať, že krásna športovkyňa by sa pokojne uživila nielen na lyžiach, ale napríklad aj ako gymnastka v cirkuse.

Nebolo to totiž prvýkrát, čo sa Suterová na sociálnych sieťach predviedla v krkolomných pózach. Šnúra na zábradlí, pri bazéne či na paddleboarde vo vode je ešte nič oproti tomu, čo Corinne dokáže. Zdá sa, že sympatická lyžiarka miluje adrenalín, pretože problémy jej nerobí ani bungee jumping a kaskadérske kúsky stvára aj s lyžami na nohách. Zapichnúť sa do snehu a vznášať sa vo vzduchu? Pre rodáčku zo Schwyzu a rivalku našej Petry Vlhovej žiadny problém! Môžete sa o tom presvedčiť TU!