SEXI FOTO Suterovej si môžete pozrieť TU!

Krásna Suterová potvrdila v rýchlostnej disciplíne výbornú formu, keď nad jej sily bola podľa očakávaní iba hviezdna krajanka Lara Gutová-Behramiová. Pred dvoma rokmi bola Suterová v rovnakej disciplíne na svetovom šampionáte vo švédskom Are tretia. Na najcennejší kov ešte stále čaká, no v minulej sezóne získala dva glóbusy v Svetovom pohári za prvenstvá v zjazde aj super-G.

Švajčiarka nepatrí len medzi najlepšie lyžiarky súčasnosti, ale aj medzi najväčšie krásky z celého štartového poľa a fanúšikovia to veľmi dobre vedia. Keď sa totiž vyzlečie z kombinézy, tak to stojí za to. Suterová  sa môže pochváliť okrem dokonalej postavy aj poriadne bujným dekoltom a v obvode hrudníka by medzi súčasnými kolegyňami len ťažko hľadala konkurenciu. 

Pre portál blick.ch priznala aj svoje poriadne divoké sny, pričom najväčším je výlet do vesmíru. „S mojou kolegyňou Jasmine Fluryovou máme zoznam vecí, ktoré by sme chceli v živote stihnúť. Napísala som doň aj výlet do vesmíru, za čo sa mi dodnes smeje, ale je to môj obrovský sen,“ priznala Suterová. Ako profesionálna športovkyňa spáli aj veľké množstvo kalórií, čo sa odzrkadľuje aj na jej obľúbených jedlách. „Mám rada hlavne lasagne a veľa cordon bleu,“ prezradila kráska.