Premenu Gáboríkovej a jej tehotenské kilá nájdete TU!

Polovička jedného z najlepších slovenských hokejistov v histórii je známa útlou a štíhlou postavou. Sexi krivky si Ivana zachovala aj počas tehotenstva a ak by ste si odmysleli rastúce bruško, ani by vám nenapadlo, že Ivana nosí pod srdcom ich prvého potomka. Teraz, niekoľko dní po pôrode, odhalila svojim fanúšikom niekoľko ďalších detailov z požehnaného stavu.

 

„Asi najviac vás zaujímalo, koľko som počas tehotenstva pribrala. Vždy som sa pousmiala nad komentármi ,veď máš len bruško a po pôrode budeš hneď fit, že máš dobrý metabolizmus.' No ale ručička na váhe ukazovala niečo iné,“ rozpísala sa čerstvá mamička na Instagrame. Hoci počas tehotenstva vyzerala skutočne výborne, ako sama priznala, pri jedení sa neobmedzovala. „Ale stále som sa snažila o vyváženú stravu, najmä pri hlavných jedlách. No a sladké, to netreba komentovať, veď ste videli na mojich storkách,“ dodala pobavene Ivana, ktorá rada zhrešila hlavne so zmrzlinou. 

Bývalá tanečnica sa pohybu nikdy nevyhýbala a v kondícii sa udržiavala aj počas tehotenstva. „Pohyb som sa snažila mať denne: plávanie, chôdza, joga, ľahké cvičenie s vlastnou váhou. Ja som sa cítila v tehotenstve super, aj keď ručička na váhe išla stále hore,“ priznala polovička hviezdneho útočníka. A prezradila aj presné číslo, ktoré jej pribudlo na váhe, to však nájdete TU!