Prvé FOTO Gáboríka po návrate domov!

Gáboríkovci sa tesne po narodení dcérky rozplývali a na fotografii so svojím pokladom doslova žiarili šťastím. „Bella, vitaj v našom svete. Sme neskutočne šťastní, že si tu s nami,“ napísal hokejista. Dojatá bola aj jeho krásna manželka Ivana. „Najkrajší pocit na svete,“ uviedla čerstvá a vyčerpaná mamička.

Ostrieľaný kanonier bol svojej polovičke počas celého tehotenstva veľkou oporou a hoci prežíva najkrajšie chvíle v živote, musí myslieť aj na každodenné záležitosti. Elitný kanonier si svoju dcérku čoskoro privezie do svojho luxusného sídla v Trenčíne, odkiaľ má nádherný výhľad na celé mesto a v luxusnej vile a pripravenej izbičke sa malá Bella bude cítiť ako princezná.

Gáborík počas štvrtka okrem návštevy pôrodnice riešil aj ďalšie záležitosti a zatiaľ čo behal po meste, do jeho luxusného sídla zamierila nečakaná, no podľa všetkého pravidelná návšteva, ktorá sa stará o pozemok hokejistovho sídla, aby vždy vyzeral tip-top. Každopádne, dcéra prominentného páru sa bude mať doma ako v bavlnke.