Marián Gáborík

Marián Gáborík

Karl B DeBlaker

Marián Gáborík  je slovenský hokejový útočník, hviezda NHL.S hokejom začínal v Dukle Trenčín. V extralige debutoval už ako šestnásťročný v sezóne 1997/98.V roku 2000 si ho vybral v úvodnom drafte NHL klub Minnesota Wild v prvom kole ako tretieho v poradí a stal sa tak najvyššie draftovaným slovenským hokejistom v histórii. Už v nasledujúcej sezóne 2000/01 začal hrať za Minnesotu, kde sa stal napriek mladému veku lídrom svojho mužstva. Dňa 6. októbra 2000 strelil v zápase proti Anaheimu svoj prvý gól v NHL. Tento zásah bol zároveň aj prvým gólom v histórii tímu Minnesota Wild.Marián Gáborík získal bronzové medaily so slovenskou reprezentáciou v roku 1999 na majstrovstvách sveta do 18 aj do 20 rokov. V seniorskom tíme reprezentoval Slovensko na šampionátoch v rokoch 2001, 2004, 2005 a 2007. Reprezentoval aj na Svetovom pohári v roku 2004 a Zimných olympijských hrách 2006 v Turíne. Spolu odohral 53 reprezentačných zápasov a dal v nich 20 gólov. Nosí dres číslo 10. V sezóne 2013/14 získal Stanleyho pohár s klubom Los Angeles Kings. V júli 2017 sa oženil s tanečnicou Ivanou Gaborik.

Peniaze dávajú do obehu! Život vrcholového športovca je krátky a tak už počas kariéry myslia na zadné vrátka. Preto sa snažia zabezpečiť na športový dôchodok! čim skôr a investujú hlavne do nehnuteľností a služieb. Z mnohých sa teda stávajú hotelieri či developeri.
Ostatné 19.8. 7:40

FOTO Takto obracajú milióny: Slovenskí športovci ovládajú hotely, štadióny a aj divadlá!

Peniaze dávajú do obehu! Život vrcholového športovca je krátky a tak už počas kariéry myslia na zadné vrátka. Preto sa snažia zabezpečiť na športový dôchodok! čim skôr a investujú hlavne do nehnuteľností a služieb. Z mnohých sa teda stávajú hotelieri či developeri.

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky. Vedeli ste, že Dominika Cibulková chodila až s tromi tenistami? Hokejista Gáborík zase mal mať románik s inou slovenskou tenistkou a najväčšia športová nevernica pochádza taktiež zo Slovenska. Pozrite si najslávnejšie športové páry v GALÉRII.
Ostatné 14.8. 5:01

Najslávnejšie športové páry: Nevernica zo Slovenska. Cibulková vystriedala viacero tenistov!

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky.

Užíva si. Či bude Marián Gáborík (37) nastúpi v prvých zápasoch novej sezóny NHL alebo nie, tak to nevieme. Vieme však, že si vie dobre vybrať, čo sa týka krásnych žien či rýchlych áut. Najnovšie však sa ukázal aj ako milovník luxusných plavidiel.
Ostatné 12.8. 16:09

FOTO Luxusná dovolenka Gáboríkovcov: Na tejto kráske jazdí celé dni!

Užíva si. Či bude Marián Gáborík (37) nastúpi v prvých zápasoch novej sezóny NHL alebo nie, tak to nevieme. Vieme však, že si vie dobre vybrať, čo sa týka krásnych žien či rýchlych áut. Najnovšie však sa ukázal aj ako milovník luxusných plavidiel.

Berú milióny, ale vydreli si ich! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí sa za uplynulý rok, či sezónu, prišli na poriadne slušný balík peňazí. Nie je im čo závidieť, pretože si svoje odmeny poctivo vypotili. Zostavili sme dvadsiatku tých najlepšie zarábajúcich Slovákov.
Ostatné 10.8. 20:10

Z TOP 25 najbohatších slovenských športovcov zostanete v šoku: Vlhová je iba chudobná príbuzná

Berú milióny, ale vydreli si ich! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí si sa za uplynulý rok, či sezónu, prišli na poriadne slušný balík peňazí. Nie je im čo závidieť, pretože si svoje odmeny poctivo vypotili.

Slnko, pláže, more a spoznávanie nových kútov. V takom duchu trávia dovolenku manželia Marián a Ivana Gáborikovci. Nie, nevybrali sa do ďalekých destinácii a exotiku vymenili za Chorvátsko.
Slovensko 8.8. 8:00

FOTO Gáboríkovci vyrazili na dovolenku: Žiadna exotika sa nekoná, Ivana ukázala postavu snov!

Slnko, pláže, more a spoznávanie nových kútov. V takom duchu trávia dovolenku manželia Marián a Ivana Gáborikovci. Nie, nevybrali sa do ďalekých destinácii a exotiku vymenili za Chorvátsko.

Vedia sa odviazať! Slovenskí športovci majú polovičky, ktoré im závidí cely svet.
Ostatné 3.8. 5:00

Polovičky slovenských športovcov dovolenkujú: Zarezané plavky v zadočkoch i opaľovanie hore bez

Martin Škrtel, Adam Nemec, Milan Škriniar, Ján Ďurica či Miroslav Stoch majú doma polovičky, ktoré im závidí cely svet. Nežné žienky však vedia v sebe prebudiť aj poriadne dračice. Stačí im na to dovolenka, slnko plavky.

Dominika CIbulková si užívala charitatívnu akciu Hviezdy deťom aj s malým karambolom.
Ostatné 23.6. 18:00

FOTO Dominika Cibulková ako ste ju ešte videli: Mladého futbalistu trafila medzi nohy!

TRENČÍN - Športovo-charitatívna akcia Hviezdy deťom patrí každoročne k najväčším podujatiam s dobroočinným účelom na Slovensku. Do Trenčína v nedeľu zavítala slovenská športová smotánka, aby si zmerala sily v plážovom futbale i volejbale. Dôležitým však nebol výsledok, ale najmä dobrá zábava a finančná zbierka pre tých, ktorí to najviac potrebujú.

Po náročných povinnostiach prišli tie príjemnejšie. Prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová sa bavila na luxusnej párty a spoločnosť jej okrem iných robila aj slovenská hokejová hviezda.
Ostatné 22.6. 11:00

Po povinnostiach sa odviazala na párty: Prezidentka Čaputová sa bavila po boku slovenského hokejistu!

PEZINOK – Po náročných povinnostiach prišli tie príjemnejšie. Prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová sa bavila na luxusnej párty a spoločnosť jej okrem iných robila aj slovenská hokejová hviezda.

Prirodzená krása a sexi postava Ivany Gáborík vyráža dych.
Ostatné 19.6. 0:15

FOTO Padne vám sánka až po zem: Gáboríkova žena opäť dobýja mužov sexi zábermi

BRATISLAVA – Tanečníčka Ivana Gáborík (32) opäť predviedla svoju dokonalú krásu v plnej paráde. Manželka nášho hokejistu Mariána Gáboríka (37) si užívala slnečné lúče na jachte. Predtým však dokázala, že nie je len žena do voza, ale aj do koča.

Párty, aká sa len tak nevidí. V pondelok večer spúšťal predaj nový internetový obchod s oblečeniami. Na veľkej párty sa vraj „zišli všetci Slováci, ktorí na Instagrame niečo znamenajú.“ Chýbal tam už asi len Peter Sagan, ktorého zastúpili iní slvoenskí športovci.
Ostatné 5.6. 2:01

FOTO Celebrity na párty zatienila najsexi slovenská športovkyňa: Vytiahla výstrih a ostatní onemeli

BRATISLAVA - Párty, aká sa len tak nevidí. V pondelok večer spúšťal predaj nový internetový obchod s oblečeniami. Na veľkej párty sa vraj „zišli všetci Slováci, ktorí na Instagrame niečo znamenajú.“ Chýbal tam už asi len Peter Sagan, ktorého zastúpili iní slovenskí športovci.

Gáboríkovci besedovali v košickom nákupnom centre.
MS v hokeji 20.5. 15:00

FOTO Fanúšikovia onemeli: Keď sa Gáborík postavil vedľa Táslera, tak sa začali diať veci!

Prekvapil všetkých. Za optimálnych podmienok by hokejista Marián Gáborík hral na Majstrovstvách sveta v hokeji s dvojkrížom na hrudi. Lenže vinou zranenia neodohral v predchádzajúcej sezóne ani jeden zápas. Napriek tomu počas šampionátu vyhráva.

V sobotu si áno povedal na svadbe roka raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič. Svadba v pezinskom zámočku bola naozaj veľkolepá a zišla sa na ňom slovenská smotánka. Lenže aj Patrik Vrbovský a dnes už jeho manželka sa musia skloniť pred niektorými svadbami športovcov.
Ostatné 20.5. 9:40

FOTO Aj športovci zatienili Rytmusovu svadbu roka: Takto svadbovali milionárske hviezdy!

PEZINOK - V sobotu si áno povedal na svadbe roka raper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič. Sobáš v pezinskom zámočku bol naozaj veľkolepý a zišla sa na ňom slovenská smotánka. Jeho sobáš by sme pokojne mohli prirovnať k tým najveľkolepejším za posledné roky. No a tie najveľkolepejšie mali určite slovenský športovci. Ako svadbovali milionárske hviezdy?

Domáci šampionát si nemohol nechať ujsť! Marián Gáborík v piatok pricestoval s manželkou Ivanou na Slovensko a v týchto chvíľach sa už pripravuje na druhý duel slovenských hokejistov proti reprezentantom Fínska.
Ostatné 11.5. 20:30

FOTO Gáborík prišiel do dejiska šampionátu: Chystá sa pomôcť chalanom?

KOŠICE - Domáci šampionát si nemohol nechať ujsť! Marián Gáborík (37) v piatok pricestoval s manželkou Ivanou na Slovensko a v týchto chvíľach sa už pripravuje na druhý duel slovenských hokejistov proti reprezentantom Fínska.

Slovenský raj vystriedal raj tropický. Slovenský hokejista Marián Gáborík si s manželkou Ivanou vyrazil na Kajmanské ostrovy a veru stálo to za to.
Ostatné 7.5. 13:00

Po túre na Slovensku Gáboríkovci oddychujú v tropickom raji: Horúce pozdravy z mora

STINGRAY CITY - Slovenský raj vystriedal raj tropický. Slovenský hokejista Marián Gáborík si s manželkou Ivanou vyrazil na Kajmanské ostrovy a veru stálo to za to.

Holá vo vani! Slovenský hokejista Marián Gáborík (37), ktorý je od februára v službách klubu Ottawa Senators, má doma ženu snov.
Ostatné 5.5. 9:40

FOTO Nálož sexepílu: Gáboríkova manželka si zapózovala vo vani tak, ako ju príroda stvorila!

BRATISLAVA - Holá vo vani! Slovenský hokejista Marián Gáborík (37) má doma ženu snov. Jeho manželka Ivana (32) už totiž dlhé roky patrí medzi najsexi ženy na Slovensku. Dôkazom môže byť aj jej odvážna fotografia z vane, prostredníctvom ktorej podráždila zmysly pánov tak ako nikdy.