Pozrite si FOTO z Koliby po smrti Pašeka v GALÉRII

Dušan Pašek ml. bol synom legendárneho hokejistu Dušana Pašeka, ktorý si podľa záverov vyšetrovania siahol na život takisto sám, keď sa v roku 1998 zastrelil ako vtedajší šéf Slovenského hokejového zväzu. Bohužiaľ, rovnaký osud postihol aj jeho syna, ktorého bezvládne telo našli v piatok ráno na Kolibe. Mladý Ceco síce nikdy nedosiahol úroveň svojho otca, no mal za sebou peknú kariéru ovenčenú tromi titulmi. V roku 2016 korčule zavesil na klinec, keď mu problémy s platničkami nedovolili pokračovať ďalej a vrhol sa na dráhu funkcionára.

Viceprezident Bratislava Capitals sa obesil neďaleko bobovej dráhy, pričom svoj luxusný biely Mercedes odparkoval na neďalekom parkovisku. Na sebe mal bielu bundu, čierne tepláky a tenisky a svoj čin podľa všetkého plánoval. Pašeka totiž údajne vo štvrtok videli v jednom z obchodov s domácimi potrebami, ako si kupuje hrubé lano. To mal na svoj šokujúci skutok zrejme aj použiť.

Pomoc existuje

Ocitli ste sa v psychickej kríze, či v ťažkej situácii? Pomoc existuje. Volajte bezplatne 0800 800 566 alebo 0800 500 333.