Boris Valábik má s Mariánom Gáborikom rozbehnutý podcast s názvom "Boris&Brambor". Áno, "Brambor" je prezývka 37-ročnej slovenskej hokejovej legendy a držiteľa Stanley Cupu.

Toto hokejové duo sa však očividne nikdy nenudí. Páni medzi sebou uzavreli stávku. Porazený jedinec musel splniť trest. Stávku prehral práve Boris a jeho povinný trest bol skutočne originálny.

V trenčianskom drese Dukly musel ísť do Nitry a navštíviť súboj domáceho klubu HK Nitra práve proti Trenčínu. To však nie je to najťažšie. V drese musel ísť priamo do kotla domácich Nitranov!

„Našťastie sa ukázalo, že náš podcast Boris&Brambor je silnejší ako hokejová nevraživosť a prehratú stávku s @mgaborik12, že si do Nitry na zápas @hk_nitra_official vs @dukla.trencin oblečiem dres Dukly priamo v nitrianskom kotli, som nie len prežil v zdraví, ale bolo to aj fajn," pochválil sa na instagrame Boris Valábik.

Podobný scenár možno ani on sám nečakal. Bol však realitou a Boris tak mohol byť právom pozitívne naladený. Domácim sa aj patrične poďakoval: „Kto by to bol povedal. Ďakujem "NITRANČAŇÍ" ste super!"

Pozrite na ustráchaného Borisa a jeho návštevu nitrianskeho kotla, v galérii