Staronový tréner Slovana už po víkendovom zápase v Zlatých Moravciach, v ktorom belasí spečatili zisk titulu, avizoval, že hráčom zakáže oslavy, pretože cez týždeň ich čaká finále Slovenského pohára. To zverenci Vladimíra Weissa st. zvládli s odretými ušami, keď Žilinu zdolali po predĺžení 2:1. Víťazný gól pritom strelil jeho syn Vladko z bieleho bodu práve počas predĺženia. 

Počas tlačovej konferencie tak znova došla reč na oslavy a Weissovci sa postarali o zábavu. „Hráčom som dnes povolil malú oslavu. Čo sa týka mňa, ja už niekoľko rokov vôbec neoslavujem. Dal som si sprchu a tým zo mňa opadol zápasový stres. Vyhrali sme, hráči splnili cieľ a získali double, ale ja už sa pripravujem na ďalšiu robotu. Zodpovednosť je veľká, Slovan je klub s veľkou históriou. Musíme pridať vo všetkých sférach,“ povedal Weiss st.

Po týchto slovách sa vedľa neho usmieval od ucha k uchu jeho syn, ktorý sa už neraz dostal do pozornosti vďaka rôznym škandálom a oslavám s partiami kamarátov. „Ja to oslávim aj za vás, pán tréner,“ usmieval sa Vladko junior smerom k svojmu otcovi. Ten sa však svojou reakciou nedal zahanbiť. „O tom nepochybujem,“ dodal Weiss st. v rámci rodinnej konverzácie, ktorou pobavili všetkých prítomných.