Hoci pár tvoria dva mesiace, až v týchto dňoch priznali farbu. „Napísali sme si na instagrame, čo je asi dnes dosť časté. Písali sme si však už pred niekoľkými rokmi, vtedy boli témami našich rozhovorov futbal či hokej. Teraz sme sa bavili o tom, ako sa máme a podobne. Písali sme si a písali, až sme zistili, že toho máme veľmi veľa spoločného a že si rozumieme. Prišlo to samo, bolo to vzájomné, obaja sme sa zamilovali. Je to chlap, na ktorého som čakala,“ povedala nám Peková o tom, ako sa dala dokopy s obrancom Kodane.

Vavro v hlavnom meste Dánska už v minulosti pôsobil. Po anabázach v talianskom Laziu a španielskej Huesce sa po dva a pol roku vrátil do Kodane. Pre českú vlogerku to znamená pendlovanie medzi Českom a Dánskom. „Ja mám svoju prácu v Prahe, moja práca sa však často dá robiť na diaľku, keďže veľa ľudí chce dnes robiť rozhovor online. V tom mám výhodu. Plánujem chodiť na Denisove domáce zápasy, aby som ho podporila. Uvidíme, čo bude o pol roka, či Denis zostane v Kodani alebo nie, vtedy by sme začali riešiť spoločné bývanie,“ dodala novinárka a priznala, že prvýkrát sa s futbalovým obrancom stretla práve počas jeho pôsobenia v rímskom klube.

Zdá sa, že Peková svojmu priateľovi prináša šťastie. Kodaň v prvom zápase jarnej časti zdolala Odense 2:0, vďaka čomu sa drží na 1. mieste najvyššej dánskej súťaže. Navyše, Vavro bol hneď v prvom zápase vyhlásený za najlepšieho hráča stretnutia.

Schválila ich aj rodina

Párik predstavil svojho partnera, resp. partnerku, aj svojim rodinám. Peková tvrdí, že rodina si futbalistu obľúbila a je to tak vraj aj naopak. „Moja rodina si ho zamilovala, môj otec sleduje zápasy, Denis mu už prichystal dres. Volali sme aj s Denisovou rodinou, povedali mu, že som sympatická, takže v tomto smere je všetko v poriadku. Kamaráti nám posielajú gratulácie a veľmi nám to prajú,“ zakončila.