Po jesennej časti má Slovan päťbodový náskok na čele tabuľky. S akými cieľmi idete do jarnej časti Fortuna ligy?

Ciele zostávajú nezmenené a rovnaké ako sme prezentovali na začiatku sezóny. Aj na jar bude naším cieľom obhajoba majstrovského titulu.

Naznačili ste, že v tíme môžu nastať zmeny. O aké zmeny konkrétne pôjde?

Vzhľadom na vážnu ekonomickú situáciu v celom slovenskom športe a futbale, musíme aj my hľadať priestor, ako vykompenzovať finančné výpadky. Ak na trhu bude šanca speňažiť 1-2 hráčov a zrealizovať výhodný prestup pre klub i hráča, budeme na to reagovať. Nehovorím o žiadnom výpredaji, v prípade výhodnej ponuky si však viem predstaviť predaj jedného či dvoch hráčov.

Môžeme očakávať príchod zvučného mena, naopak, odchod stabilného člena mužstva?

Aj vzhľadom na spomenutú ekonomickú situáciu musíme zostať realistickí, preto nepredpokladám príchod žiadneho zvučného mena. Káder je dostatočne široký, pribudnú nám traja hráči, ktorí sa vracajú po zraneniach. Čo sa týka odchodov, v súčasnej situácii si nemôžeme dovoliť vyhlásiť, že niektorý z našich hráčov je nepredajný. Ako som však už spomenul, nehrozí výpredaj, aj do jarnej časti vstúpime so silným mužstvom.

Čo sa týka krídelníka Mohu. Aká je momentálne situácia s ním, opustí klub, alebo ste to v klube už urovnali?

Situácia s Mohom sa počas zimy nezmenila. Moha má stále platný kontrakt a začíname spoločne zimnú prípravu. Uvidíme, ako sa jeho budúcnosť u nás vyvinie. Nevylučujem jeho odchod a nevylučujem jeho zotrvanie. Všetko bude záležať od toho, ako sa situácia v najbližších dňoch a týždňoch vyvinie. Moha bol a je súčasťou nášho kádra a je len na ňom, ako sa k tejto situácii postaví, a či sa bude mysľou opäť stopercentne koncentrovať na Slovan. My ho nijako neznevýhodňujeme, kým je hráčom Slovana, tak má v tréningu rovnakú šancu ako ostatní hráči na to, aby presvedčil trénera, že si zaslúži miesto na ihrisku.

Opäť sa začalo hovoriť o možnom odchode hviezdneho brankára Dominika Greifa. Je reálne, že odíde ešte počas zimy?

Sme ochotní vyjsť si navzájom v ústrety, aby mal z toho prospech klub i hráč, ktorý sa chce posunúť. Ak príde ponuka na Dominika Greifa, určite budeme o nej rokovať, aby sme našli čo najlepšie riešenie pre všetky strany.

NA ĎALŠEJ STRANE SA DOZVIETE, AKO JE NA TOM SLOVAN PO FINANČNEJ STRÁNKE