S myšlienkou predať milovaný klub sa Ivan Kmotrík st. pohráva už dlhší čas. Dôvodov, pre ktoré začal nad tým vôbec uvažovať, je viacero. Jedným z nich je súčasná koronakríza, ktorá Slovan do dnešného dňa pripravila o kopu peňazí. „Platíme pokuty, máme zavretý štadión alebo nás jednoducho vykážu z Európskej ligy hygienici z Faerských ostrovov,“ vysúkal z rukáva Ivan Kmotrík niekoľko vecí, ktoré ho trápili najmä v uplynulých mesiacoch.

Len čo sa objavila na verejnosti správa, že Slovan bude možno zrejme v dohľadnom čase na predaj, začalo sa vo futbalových kruhoch hovoriť o potenciálnych kupcoch. Tých je podľa našich informácií viacero, pričom v hre sú vraj aj investori z Maďarska či Ruska.

„Všetko je len v štádiu rokovania, určite to nie je beh na krátku trať,“ tajil súčasný šéf najslávnejšieho slovenského klubu, ktorý by o ďalšej dlhoročnej podpore Slovana rozmýšľal za týchto podmienok. „Ak by sme mali otvorený štadión a na zápasy by chodilo pätnásťtisíc ľudí, tak by som mal pocit, že je ešte záujem,“ dodal Ivan Kmotrík.