POZRITE SI ODHALENÉ FOTO GREIFOVEJ PRIATEĽKY V GALÉRII

Talentovaný slovenský brankár tvrdí, že základom úspechu každého športovca je harmónia medzi vzťahom a športovými výkonmi. „Keď má človek pohodu v súkromnom živote, tak sa mu určite ľahšie trénuje a hrá. Myslím si, že takéto veci zo súkromného života majú vplyv na každého z nás,“ nechal sa počuť Greif.

Brankár „belasých“ otvoril svoju trinástu komnatu a prezradil nám, pri akej príležitosti sa s priateľkou zoznámili. Dominik a Natália tvoria pár približne šesť mesiacov. „Naše zoznámenie bolo, povedal by som, typické pre dnešnú dobu. Začali sme komunikovať cez sociálne siete a nakoniec z toho zišiel vzťah, za čo som veľmi rád. Nie je na tom, myslím si, nič špeciálne,“ povedal odchovanec Slovana Bratislava.

Futbal je tímová hra a na ihrisku je vzájomná podpora veľmi dôležitá. Krásna modelka Natália Kalužová si tieto slová vzala k srdcu. Hoci svoju lásku nepodporuje priamo na zelenej pažiti, v hľadisku je pri každej možnej príležitosti.

"Odkedy sme si začali písať, bola na každom mojom zápase, dokonca aj s rodinou, čiže teraz mám podporu z dvoch rodinných táborov,“ zdôveril sa brankár, ktorý udržal v prvom zápase play-off Európskej ligy proti gréckemu PAOK-u Solún čisté konto.

Ak by ste čakali, že Greif dostal od priateľky po víťaznom zápase špeciálny darček, ste na omyle. Práve naopak, pred súbojom s PAOK-om mu pohrozila. „Povedala mi, že keď dostanem gól, tak ma bude biť reťazou, ktorú má na kabelke. Povedala mi to už po prvom zápase 2. predkola s Feronikeli, kde sme dostali gól. Odvtedy ich už nejako nedostávame, čiže to asi zabralo,“ zakončila s úsmevom na perách opora „belasých“ Dominik Greif.