Prvý zápas play-off EL s PAOK-om Solún ste na domácom trávniku vyhrali 1:0. Čo očakávate od odvety v Grécku?

Myslím, že sa zhodneme všetci, že to bude na gréckej pôde doslova peklo. Či už po fanúšikovskej stránke, alebo aj od hráčov súpera nič iné neočakávam. Určite je pre nich výsledok z prvého zápasu zlý, pretože boli veľkým favoritom.

Máte pocit, že vás hráči PAOK-u podcenili?

Je možné, že nás úplne nezobrali vážne, čiže práve kvôli tomu musia doháňať a môžeme od nich čakať odlišný výkon.

Každý hráč z kabíny Slovana si uvedomuje, že to bude v odvete náročné. Môžete ísť však do odvety po víťazstve 1:0 sebavedomejšie?

Samozrejme, keby sme si neverili, že dokážeme uspieť aj v odvete, tak ani nemusíme ísť na ihrisko. Výsledok 1:0 nám dodáva veľa sebavedomia. Je však jasné, že to bude ťažké. Bude to dlhých 90 minút, možno viac, kto vie. Dáme však do toho všetko, ako v prvom zápase a uvidíme.

Greif sa tiež zdôveril s tým, čo očakáva od odvetného zápasu play-off Euróspkej ligy na horúcej pôde PAOK-u Solún.
Greif sa tiež zdôveril s tým, čo očakáva od odvetného zápasu play-off Euróspkej ligy na horúcej pôde PAOK-u Solún.
Zdroj: Martin Baumann

Fanúšikovia Slovana predviedli pred úvodným hvizdom choreografiu, ktorá sa týkala výhradne vás. Čím si vysvetľujete, že vás priaznivci doslova milujú?

Určite je to spojené najmä s tým, že som jediný Slovák, ktorý nastupuje v základnej zostave. Chalani v kabíne sa už smejú na tom, že ak dá hocikto dobrú prihrávku, tak ľudia budú aj tak skandovať Domino, Domino. Som za to veľmi rád a tiež ma teší, že aj spoluhráči to berú s nadhľadom.

Čo to pre vás osobne znamená, keď niekoľko tisíc ľudí kričí vaše meno?

Pre mňa osobne sú to fantastické pocity, keď cítim takúto podporu od ľudí. Človeka to hreje pri srdiečku.