V Trnave už nebudú pokračovať Matej Čurma, Alex Iván, Dyjan Azevedo a Kyriakos Savvidis. Okrem nich Realizačný tím nezahrnul do svojich plánov na ďalšiu sezónu ani štvoricu hráčov, ktorí boli v uplynulej sezóne na hosťovaniach v iných kluboch – Gergely Tumma, Kelvin Boateng, Kenneth Ikugar a Samuel Benovič. Tréneri pri skladaní kádra na novú sezónu nepočítajú ani s dvojicou Milan Ristovski a Jakub Paur, ktorí si napriek platnej zmluve môžu v nadchádzajúcom prestupovom období hľadať iné pôsobisko.

Naopak futbalista Roman Procházka sa dohodol na pokračovaní zmluvy a dres Spartaka bude obliekať aj v budúcej sezóne. Procházka odohral z Trnavu doposiaľ 236 zápasov, v ktorých nastrieľal 25 gólov. "Som rád, že môžem pokračovať vo svojej kariére v Spartaku. Je to moja srdcová záležitosť a ťažko si viem predstaviť, že by som hral ešte v inom klube. Verím, že budem osožný pre mužstvo na ihrisku aj mimo neho," povedal hráč pre oficiálny web klubu.

Tréner Michal Gašparík má záujem aj o zotrvanie Martina Bukatu a Ľuboša Kamenára, ktorým sa končia kontrakty. Podľa informácií z webu Spartaka sú obaja hráči s klubom dohodnutí a po návrate z dovolenky podpíšu zmluvu.