POZRITE SA, AKO SI ZAROBIL BALE NA PROBLÉM, V GALÉRII

Fanúšikovia Walesu vymysleli pre Bala špeciálny pokrik Wales, golf, Madrid“, ktorý kričali z tribún už v predposlednom zápase kvalifikácie proti Azerbajdžanu. Dali ním vtipne najavo poradie priorít, ktoré má Bale nastavené. Waleský futbalista totiž vyhlásil, že hrať za reprezentáciu ho baví viac ako za Real Madrid. „Je to ako hrať sa svojimi kamarátmi v nedeľu v parku,“ vyhlásil.

Hviezdu Walesu kritizoval aj bývalý hráč Realu Predrag Mijatovič, ktorý vyhlásil, že „prvá vec, na ktorú Bale myslí, je Wales, potom golf a až po ňom Real Madrid.“

Fanúšikom Walesu viac nebolo treba a dokonale si vystrelili zo španielskeho veľkoklubu. V spomínanom pokriku dali pred Real Madrid aj golf, ktorý Bale veľmi rád hráva. Walesan mal opustiť Real v lete tohto roka, neodcestoval však ani na predsezónne klubové turné. Zidane vyhlásil, že za to môže zranenie, no Bala nachytali v tom istom čase na partičke golfu.

Ofenzívna hviezda Realu Madrid si najnovšie zarobila na problém po poslednom zápase kvalifikácie, v ktorom Wales zdolal Maďarsko 2:0. Futbalisti oslavovali rovno na ihrisku, tancovali a najviac na seba upozornil práve Bale, ktorého gesto sa vedeniu Realu Madrid a určite ani trénerovi Zinedinovi Zidanovi nebude páčiť. Pozrite si viac v GALÉRII.