Dlhoroční kolegovia a zároveň rodinní priatelia, ktorí za svoje kamarátstvo vďačia spoločným rokom v FC Barcelone, nesú odlúčenie od seba veľmi ťažko. Po odchode Luisa Suareza z Barcelony ostávajú obom rodinám doslova iba oči pre plač.

Messi sa vyjadril, že si myslel, že to bude v poriadku, no všetko mu doplo, až keď prišiel do šatne a zistil, že svojho dlhoročného parťáka tam už neuvidí. Prestup Uruguajčana ťažko znáša aj Messiho polovička Antonela, ktorá Suarezovej manželke a svojej veľmi dobrej priateľke Sofii nechala dojímavý odkaz.

“Priateľka moja, sestra moja, ďakujem ti za toľko spoločných rokov. Za toľko smiechu, priateľstva a nekonečného četovania. Boli ste pre nás ako rodina. Neviem vyjadriť, ako nesmierne veľmi mi budeš ty a tvoja rodina chýbať. Ďakujem za všetko a dúfam, že život nám prinesie chvíle, ktoré budeme môcť spoločne stráviť už čoskoro,” napísala rozcítená Antonela.

Po prečítaní dojemného odkazu sa Sofia priznala, že ju krásne slová jej dlhoročnej priateľky nesmierne dojali. Messiho polovička taktiež dúfa, že sa stretnú už čoskoro. Bohužial, futbal rozdelil cesty ich milovaných manželov.