FOTO dráždivej Georginy nájdete TU!

Tradičnej ankety sa Ronaldo zúčastnil aj pred rokom a do Spojených arabských emirátov pricestoval aj tentoraz. Hoci je obľúbená dovolenková destinácia takisto rizikovou krajinou kvôli pandémii koronavírusu, udeľovanie cien sa napriek tomu konalo, no súčasná situácia sa podpísala na prítomnosti futbalových hviezd. Útočník Juventusu však dorazil aj so svojou priateľkou, ktorá osadenstvo podujatia zaujala azda viac než samotný Portugalčan.

Sexi Georgina sa odviazala a v moslimskej krajine, ktorá je známa konzervatívnymi pravidlami, hoci ide o populárny dovolenkový raj pre ľudí z celého sveta, sa pred prítomnými predvádzala v dráždivých červených šatách. Obrovské prsia jej takmer vyskočili z výstrihu a rázporok jej odkrýval pravú nohu prakticky zdola až nahor. Polovička Cristiana Ronalda budila pozornosť na každom kroku a aj miestni šejkovia sa nechali vyviesť z miery.

Na jednej fotografii je očividné, že z nej nevedeli spustiť oči a argentínska rodáčka ich zaujala viac ako samotné vyhlasovanie ankety. V ňom Ronaldo síce neuspel, ale smútiť nemusel, pretože ho vyhlásili za najlepšieho hráča storočia. Futbalista by si mal skôr dávať pozor na svoju partnerku, veď ktovie, možno sa niektorí z prítomných snažili príťažlivú tmavovlásku získať výmenou za ťavy, ako to je v týchto krajinách bežným zvykom. Na sexi Georginu by však potrebovali poriadne veľké stádo.