V prípade úspechu na pôde gibraltarského Lincolnu Red Imps v 4. kole, pôjde o priamy súboj o postup z F-skupiny Európskej konferenčnej ligy UEFA. Vstupenky sú v predaji od 15 eur prostredníctvom oficiálneho distribučného partnera a taktiež budú v predaji na pokladnici štadióna v každý pracovný deň od 18. novembra do začiatku zápasu s PAOKom.

"Prestíž a význam zápasu predstavujú tú najlepšiu pozvánku pre všetkých našich priaznivcov z Bratislavy a celého Slovenska. Všetci túžime opäť si zopakovať atmosféru z duelu s PAOKom spred dvoch rokov a spoločnými silami môžeme opäť dosiahnuť aj priaznivý výsledok. Vaša podpora z tribún bude v tomto prípade nesmierne dôležitá a veríme, že zaplníte tribúny na Tehelnom poli," uviedol marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka v tlačovej správe.

Držitelia permanentiek ŠK Slovan si môžu od piatku uplatniť predkupné právo na svoje miesto a vstupenku na duel si zakúpiť s 20-percentnou zľavou. Zľavnené vstupenky sú k dispozícii aj pre deti do 15 rokov, dôchodcov a ZŤP, pričom fanúšikovia si môžu tieto vstupenky objednať aj pohodlne online so zľavovou kartou.