Anglický talent a rýchlonohý útočník Manchestru United Marcus Rashford sa na svojej sociálnej sieti podelil o dojímavý odkaz. Len sedemročný Jack mu vrúcne ďakuje za jeho pomoc, ktorú pravidelne poskytuje charite. Marcus je týmito gestami dobre známi, jeho srdce je na správnom mieste.

Rashfordov nadšenec mu zároveň vzdáva hold a tvrdí, že ho veľmi inšpiruje v pomoci iným. „Inšpiruješ ma, lebo pomáhaš rodinám a deťom v ich najťažších časoch," napísal malý Jack. Okrem toho útočníka nezabudol ani pochváliť vo futbale: „Tvoje futbalové zdatnosti ma inšpirujú a chcem byť lepším futbalistom."

Celý list však nebol iba o inšpirácii. Na konci listu totiž malý Jack všetkým vytrel zrak, a to konkrétne jednou jedinou otázkou. Rashforda sa spýtal, či by nechcel prestúpiť do Tottenhamu. Práve tento klub z Londýna je jeho najobľúbenejším klubom.

Po všetkých dojímavých slovách a odkazoch, ktoré fanúšik svojmu obľúbencovi poslal, práve táto ponuka všetkých pobavila. A nikto nevie, možno sa raz naozaj bude konať transfer anglickej hviezdy ku rivalovi. No a malý Jack? Ten sa týmto štálom nestratí, bol by z neho dobrý futbalový agent!