menu
Kompletný zoznam autorov
Karol Farkaš

Karol Farkaš

Články autora
Neuveriteľný škandál v derby medzi Trnavou a Slovanom: Chuligáni sa mlátili na trávniku
Slovensko 17.10. 2021 20:35

Neuveriteľný škandál v derby medzi Trnavou a Slovanom: Chuligáni sa mlátili na trávniku

TRNAVA – Mal to byť sviatok futbalu, ale zvrhlo sa to na krviprelievanie. Šokujúci priebeh mal zápas o čelo Fortuna ligy medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava. Chuligáni z oboch táborov sa pobili priamo na hracej ploche a zápas museli predčasne ukončiť. Po zápasu polície ostali desiatky fanúšikov s rozbitými hlavami.

Na snímke je jubilejný desiaty ročník behu Mariatálsky Štvanec ktorý sa uskutočnil v bratislavskej Mariánke.
Video 28.9. 2020 13:06

Okúsili sme ako "chutí" Mariatálsky Štvanec: Tento raz to bol doslova štvanec

Bežci si opäť zmerali sily v prírode Malých Karpát, medzi pretekmi nechýbali Detský beh Záhoráčik na 100-800m, štafety na 3x5,5km a Malý 5,5km a Veľký Štvanec na 10km. Jubilejný 10. ročník sme si vyskúšali na vlastnej koži. A bola to veru poriadna "štvanica".

Fanúšik Slovana čelí okrem obvinenia z výtržníctva aj ďalšiemu problému
Slovensko 28.1. 2020 15:33

Ďalší problém pre fanúšika, čo kopol hráča Trnavy: Čelí obvineniu z propagácie fašizmu

BRATISLAVA – Už čelí ďalšiemu obvineniu! Po tom, čo polícia v septembri minulého roku obvinila fanúšika futbalového Slovana M.R. z prečinu výtržníctva, kvôli tomu, že počas zápasu so Spartakom Trnava vbehol na ihrisko a kopol hosťujúceho hráča Bogdana Mitreu, má na krku ďalší problém. A o nič menší, ako ten prvotný.

Slovenskí siloví trojbojári dobili Ameriku: Z počtu tých medailí sa vám zatočí hlava
Ostatné 12.11. 2019 12:02

Slovenskí siloví trojbojári dobili Ameriku: Z počtu tých medailí sa vám zatočí hlava

CHICAGO – Ameriku si užili tým najlepším spôsobom. Slovenskí reprezentanti v silovom trojboji sa v októbri zúčastnili v Chicagu majstrovstiev sveta, keď výprava vybojovala 19 medailí, z toho 14 zlatých a 5 strieborných. Ako bonus si všetci užili atrakcie tretieho najväčšieho mesta USA.

Daniel Bartko.
Slovensko 28.10. 2019 10:30

Bartko podozrivý z futbalovej korupcie si môže vydýchnuť: Polícia zastavila trestné stíhanie

BRATISLAVA – Skutok sa nestal a potencionálni páchateľ(ia) si môže vydýchnuť. V júni minulého roku futbalovým Slovenskom otriasla aféra, ktorej hlavným aktérom bol bývalý funkcionár 1. FC Košice a neskôr majiteľ KOBA Senec Daniel Bartko (64). Práve on sa mal údajne pokúsiť podplatiť brankára Ružomberka Matúša Macíka (26), aby ovplyvnil zápas s Trnavou. Odvtedy polícia viedla trestné stíhanie, ktoré však prednedávnom zastavila.

Na snímke fanúšikovia ŠK Slovan vnikli na hraciu plochu počas zápasu 8. kola Fortuna Ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava.
Slovensko 7.10. 2019 14:34

Chuligán, ktorý napadol hráča Trnavy konečne spoznal svoj trest: Podá si ho aj NAKA

BRATISLAVA - Fanúšik, ktorý v závere futbalového derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava (2:0) napadol hráča Trnavy Bogdana Mitreu spoznal svoj trest. A môže vyfasovať ešte viac.

Časť výpravy silových trojbojárov sa pripravovala na svetový šampionát v Chicagu spolu s boxeristom Tomim Kidom.
Bojové športy 27.9. 2019 13:34

Tomi Kid učil silných chlapov ako prísť k medailám: Takto si ich vyboxujete

Z Matúškova rovno do Chicaga! Aj takto by sa dala nazvať cesta slovenských silových trojbojárov, ktorí sa chystajú do Ameriky na októbrové MS. V rámci prípravy si zatrénovali v známej boxerskej akadémii Tomiho Kida, ktorý im názorne ukázal, ako si "vyboxujú" vytúžené medaily.

Talentovaný silový trojbojár Juraj Bakoš pôjde na MS s veľkými ambíciami
Ostatné 31.8. 2019 13:33

Siloví trojbojári idú dobiť Ameriku: Chcú aspoň päť zlatých

TRNAVA – Nič nepodceňujú! Slovenskí siloví trojbojári, ktorí sa chystajú na októbrové majstrovstvá sveta v Chicagu v príprave zdvíhajú tony železa a upravujú si stravu s cieľom urobiť v Amerike dieru do sveta a získať minimálne päť zlatých medailí.

Náš redaktor si zatrénoval ešte počas zimnej prípravy s futbalistami Spartaka Trnava.
Na vlastnej koži 4.7. 2019 10:50

Redaktor Šport24.sk absolvoval tréning so Spartakom Trnava: Miestami ma obchádzal infarkt!

TRNAVA – Pot ma oblieval už počas rozcvičky. Ako redaktor portálu šport24.sk som si chcel na vlastnej koži vyskúšať tréning prvoligového tímu počas zimnej prípravy. Mojím obľúbeným klubom je trnavský Spartak, tak som oslovil vtedajšieho majiteľa „Bílych andelov“ Vladimíra Poóra, či by mi neumožnil absolvovať tréningovú jednotku.

Slovenský cyklista Peter Sagan neobhájil triumf na treťom monumente sezóny, 117. ročníku Paríž - Roubaix. V nedeľňajších pretekoch obsadil 5. miesto.
Cyklo 14.4. 2019 19:40

Prvé FOTO vytrápeného Sagana po veľkej klasike: Takto zničeného ste ho ešte vari nevideli!

ROUBAIX - Slovenský cyklista Peter Sagan neobhájil triumf na treťom monumente sezóny, 117. ročníku Paríž - Roubaix. V nedeľňajších pretekoch obsadil 5. miesto. Víťazom sa stal Belgičan Philippe Gilbert z tímu Quick Step. Na druhom mieste sa umiestnil Nils Politt (Kaťuša-Alpecin), tretí bol ďalší jazdec z Quick-Stepu Yves Lampaert.

VIDEO: SME PRI TOM! Šokujúce FOTO ciest, na ktorých trpí Sagan: Takto vyzerá pravé „peklo severu“
Cyklo 14.4. 2019 17:32

VIDEO: SME PRI TOM! Šokujúce FOTO ciest, na ktorých trpí Sagan: Takto vyzerá pravé „peklo severu“

Nie je to prechádzka ružovým sadom. Nie nadarmo sa preteky Paríž - Roubaix považujú za najťažšiu jarnú klasiku kalendára UCI. Na trati dlhej 257 kilometrov sa ide až 54 kilometrov po dlažobných kockách. Peter Sagan (29) a spol. dostávajú poriadne zabrať.

Peter Sagan prehral veľkú klasiku v posledných metroch: Triumf na Paríž - Roubaix neobhájil!
Cyklo 14.4. 2019 11:00

Peter Sagan prehral veľkú klasiku v posledných metroch: Triumf na Paríž - Roubaix neobhájil!

Slovenský cyklista Peter Sagan neobhájil triumf na treťom monumente sezóny, 117. ročníku Paríž - Roubaix. V nedeľňajších pretekoch obsadil 5. miesto. Víťazom sa stal Belgičan Philippe Gilbert z tímu Quick Step.

Majstrovské oslavy titulu v podaní trnavských fanúšikov, hráčov aj majiteľa klubu Vladimíra Poóra.
Slovensko 6.5. 2018 11:05

EXKLUZÍVNE FOTO+VIDEO: Trnavské majstrovské šialenstvo. Pozrite, čo vyvádzal v bare majiteľ Spartaka Poór

TRNAVA – Futbalisti Spartaka Trnava získali majstrovský titul po nekonečných 45 rokoch. O to emotívnejšie boli oslavy „bílich andelov“. Režírovali ich odviazaný majiteľ klubu Vladimír Poór (61) spoločne s trénerom Nestorom El Maestrom (35).

EXKLUZÍVNA spoveď krvavého fanúšika Slovana: Slová, z ktorých behá mráz po chrbte
Slovensko 11.4. 2017 10:00

EXKLUZÍVNA spoveď krvavého fanúšika Slovana: Slová, z ktorých behá mráz po chrbte

BRATISLAVA - Stretnutie Fortuna ligy medzi DAC Dunajská Streda a Slovanom Bratislava (1:0) rozpútalo vo futbalovej verejnosti horúcu diskusiu. Môže za to moment z 15. minúty zápasu, keď museli fanúšikovia hostí opustiť štadión. Tí majú ťažké srdce na domáceho usporiadateľa.

VIDEO+FOTO: V Dunajskej Strede to vrelo. Fanúšik v bezvedomí a strach starších o život
Slovensko 8.4. 2017 18:35

VIDEO+FOTO: V Dunajskej Strede to vrelo. Fanúšik v bezvedomí a strach starších o život

DUNAJSKÁ STREDA - Súboj Fortuna ligy medzi Dunajskou Stredou a Slovanom už na začiatku zápasu poznačil nevídaný moment na tribúne hostí. Približne 300 belasých priaznivcov totiž po necelých dvadsiatich minútach vyhodili zo štadióna.