Tenisový duel mladých dievčat sa ihneď stal virálnym a dostal sa do celého sveta. Carola a Vittoria si v čase vrcholiaceho koronavírusu krátili čas pinkaním na strechách domov, pričom ako sieť poslúžila medzera medzi budovami. Nádejné tenistky nedávno oslovila firma, ktorá patrí medzi hlavných sponzorov Rogera Federera a chcela s nimi urobiť rozhovor. 

Ich netradičné predstavenie neušlo ani samotnému švajčiarskemu tenistovi, ktorý sa dievčatá rozhodol počas rozhovoru prekvapiť. Najskôr za závesom počúval ich odpovede a oslavné slová o tom, čo na ňom obdivujú a dobre sa zabával. Následne vyšiel a keď ho mladé tenistky o pár sekúnd neskôr zbadali, stratili slová a zmeraveli. 

Keď prvotný šok opadol, Federer ich vyzval na partičku, ktorá ich preslávila a spoločne si zahrali tenis na strechách obytných budov. To však nebolo všetko, po niekoľkých výmenách ich 20-násobný grandslamový šampión pozval na obed, na ktorom sa vzhľadom na destináciu servírovali, pochopiteľne, cestoviny. Tam im Roger ako bonus venoval ešte jeden darček. Letný pobyt v akadémii svojho rivala Rafaela Nadala, z čoho mali Carola aj Vittoria obrovskú radosť.