menu
Toto mu predurčili hviezdy: Nič ho nevytočí.

Roger Federer

gettyimages

Roger Federer sa narodil 8. augusta 1981 a je to švajčiarský tenista. Patrí medzi najlepších hráčov všetkých čias. Federer vyhral 20 Grand Slamov v dvojhre. Najviac v histórii mužských tenistov. Na vrchole rebríčka ATP bol rekordných 310 týždňov. Z toho 237 v rade. Federer začal profesionálnu kariéru v roku 1998 a v TOP 10 ATP bol nepretržite od roku 2002 do 2016. 
Federerové štatistiky sú impozantné. Wimbledon vyhral osemkrát, šesťkrát Austrelian Open, päťkrát US Open a raz French Open. Federer má najviac titulov z Turnaja majstrov, až šesť. 28-krát ovládol turnaj Masters 1000 a 23-krát podujatie ATP Tour 500. Po Jimmym Connorsovi je jediný hráč, ktorý triumfoval na 100 a viac turnajoch a zaznamenal viac ako 1200 víťazstiev v Open ére. Federer je  ženatý so slovenskou rodáčkou, bývalou tenistkou Mirkou Vavrincovou. SPolu majú štyri deti. Dvojičky dievčatá - Myla Rose a Charlene Riva a dvojičky chlapcov Lenny a Leo. 

Roger držal Mirku za ruku.
Ostatné 23.2. 6:00

FOTO Federerovci sa ukázali v Londýne: Nežnosti na verejnosti!

Opäť v Londýne. Po tom, čo tenista Roger Federer (41) ukončil pred piatimi mesiacmi aktívnu kariéru na Laver Cupe v Londýne, sa do hlavného mesta Veľkej Británie opäť vrátil. Prečo navštívil metropolu na ostrovoch sa špekuluje a nahlas sa hovorí o jeho ďalšej kariére.

Federer bude musieť zabrať. Preskočila ho futbalistka.
Ostatné 3.2. 12:10

FOTO Potupa pre Federera. O peniaze ho pripravuje necudná futbalistka

Niečo nepredstaviteľné. Bývalý tenista Roger Federer je vo svete veľkou osobnosťou a doma vo Švajčiarsku hotovým polobohom. O to paradoxnejší je fakt, že sledovanejším športovcom na Instagrame od neho je futbalistka Alisha Lehmannová.

Roger a Mirka
Ostatné 31.1. 19:40

FOTO Federer s manželkou na galavečeri v Paríži: Mirka vyzerala dokonale a POZRITE na Rogera!

Športový dôchodok si naplno užíva. Po dlhých rokoch na tenisových dvorcoch má konečne čas aj iné veci, ako tenis. Roger Federer s manželkou Mirkou vyrazili na niekoľko dní do Paríža.

Rozhovor s Federerom v Lenzerheide si nenechala ujsť ani americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová.
Lyžovanie 27.1. 15:01

Po olympiáde bola naplnená hnusným pocitom. Shiffrinovú nakopol obed s Federerom

Mikaela Shiffrinová dosiahla vo svojej kariére početné víťazstvá a úspechy, no našli sa aj chvíle, keď to s ňou nevyzeralo ružovo. Ako tvrdí americká lyžiarka, pomohol jej obed s Rogerom Federerom.

20-násobný grandslamový víťaz tak konečne bude mať dostatok času na to, aby sa plnohodnotne venoval milovanej rodine. Takisto svojej manželke Mirke.
Ostatné 27.1. 10:40

FOTO Federerovci vymetajú módne dni v Paríži:Vau, Mirka, tento outfit si zabila

Na športovom dôchodku ho nič nebrzdí. Roger Federer zavesil raketu na klinec a venuje sa rodine. V týchto dňoch zobral aj so slovenskou manželkou Mirku útokom parížsky týždeň módy.

Roger miest košele zvolil rolák a Mirka zas ukázala svoje vyšportované nohy vo vysokých čižmách. Zaujala však svojim outfitom.
Ostatné 25.1. 7:22

FOTO Federerova žena v Paríži vysmiata ako lečo: Mirka ukázala nohy aj barana

Užívajú si. Už to nie sú tenisové kurty, na ktorých sa objavuje Roger Federer a v hľadisku ho podporuje manželka Mirka. Párik si po konci tenistov kariéry výdatne užíva aj spoločnosť a prestížne akcie. Nechýbali ani týždni módy v Paríži.

Federerov výhľad z jeho zimné sídla vo Valbelle.
Ostatné 24.1. 12:05

FOTO Federer lyžoval po 15 rokoch. Z jeho zimných sídiel odpadnete

Počas kariéry sa tomu vyhýbal. Na športovom dôchodku si bývalý tenista Roger Federer môže dovoliť prevetrať lyže. Švajčiar miluje hory, v ktorých rozhadzuje peniaze na luxusné sídla.

Federera na Wimbledone nespoznali SBS-kári a nechceli ho vpustiť na slávny turnaj.
Video 18.1. 12:10

VIDEO Federera na Wimbledone nespoznali! Nechceli ho vpustiť dnu

Wimbledon - Najznámejšiu tenisovú legendu Rogera Federera na poslednom Wimbledone SBS-kári nespoznali a nechceli ho vpustiť na turnaj. V jednej z relácií vtipne popisuje, ako to prebiehalo.

Roger so slovenskou manželkou Mirkou.
Ostatné 19.12. 2022 0:10

FOTO Federer zobral Mirku do spoločnosti: Fú, veď ona ho úplne zatienila

Komu viac prospel koniec kariéry? I keď Roger Federer po odpadnutí pravidelných tréningov žiari, tak jeho slovenská manželka Mirka prechádza veľkou premenou.

Mirka Federerová by si mala dávať pozor na Rogera, pretože jej čoskoro odíde s inou ženou.
Ostatné 16.12. 2022 10:01

FOTO Roger Federer si užíva dôchodok v obklopení žien! Mirka, toto necháš tak?

Niet pochýb o tom, že extenista Roger Federer je atraktívny a zvodný muž aj vo svojich 41. rokoch. A manželka Mirka (41) by si ho mala držať na uzde, pretože pri takomto užívaní si dôchodku, jej ho niektorá uchmatne.

Mirka Federerová a Roger Federer
Ostatné 6.12. 2022 18:22

Federer nemá chvíľku pokoja! Neuveríte, čo vystrájal Roger v Amerike, ale Mirka to úplne zabila

Je to paradox. Tenisová legenda Roger Federer po skončení kariéry nemá chvíľku voľna. A zdá sa, že aj napriek tomu, akoby si život na dôchodku naplno užíval. Vždy usmiaty brázdi ulice Tokia, Francúzska a najnovšie aj Ameriky.

Ako je známe, aj Mirka hrala kedysi tenis, kariéru jej však ukončili zranenia. Zahrala si kedysi aj po boku Rogera. Na šport však pani Federerová nezanevrela.
Ostatné 5.12. 2022 17:36

Chcela tam byť inkognito. Federerova žena na pretekoch: Takto ste Mirku ešte nevideli!

Je všeobecne známe, že Roger Federer nie je jediný športovec v rodine. Jeho manželka Mirka si totiž odbehla na najpopulárnejšie ženské preteky vo Francúzsku. A išlo veľmi dobre.

Keď Mirka povzbudzovala Rogera na turnajoch, na rukách sa jej pravidelne ligotal obrovský prsteň.
Ostatné 15.11. 2022 9:35

Mirkina odvrátená tvár. Špinavé praktiky pani Federerovej?! Keby tam boli kamery, tak...

Fanúšikovia tenisu ju poznajú ako najväčšiu fanúšičku svojho manžela, večne usmiatu a sympatickú Slovenku. Mirka Federerová však má aj odvrátenú tvár, ktorou sa postarala o škandál a ostrý spor medzi Rogerom a jeho krajanom Stanislasom Wawrinkom.

Na ples zvolila Mirka Federer dievčenskejší výzor.
Ostatné 30.10. 2022 0:10

FOTO Federerovci na luxusnej párty: Takto ste Mirku dávno nevideli. Výstrih zabila

Švajčiarsky tenista Roger Federer si už užíva zaslúžený športových dôchodok. Už nemusí život podriaďovať tenisu a môže si kedykoľvek odletieť kam len ukáže prstom na mape a vyhodiť si z kopýtka bez toho, aby na druhý deň musel vstávať na zápas.

Roger Federer je dnes ukážkovým manželom jeho slovenskej polovičky Mirky, no v minulosti legendárny tenista obdivoval známu herečku a vtedajší sexsymbol. Viac nájdete v galérii!
Ostatné 27.10. 2022 0:01

Toto u Mirky nenájde. Federer mal v izbe silikónovú sexbombu: Jej prsiam neodolali mnohí!

BRATISLAVA - V mladosti bol poriadny divoch! Hoci dnes pozná každý Rogera Federera (41) ako jedného z najlepších tenistov všetkých čias a vzorného otca, švajčiarsky velikán počas dospievania v ničom nezaostával za svojimi bežnými rovesníkmi.