Dominika, ako prebieha tehotenstvo, je všetko v poriadku?
Áno, musím zaklopať, vďaka Bohu je všetko v poriadku. Stále som veľmi aktívna, robím rôzne akcie sponzorské, fotenia či točenia. Čiže zatiaľ som veľmi aktívna tehulka.

Momentálne ste v už v 6. mesiaci tehotenstva, viete približný termín pôrodu?
Približný termín je niekde začiatkom júna. Uvidíme však ako sa to bude vyvíjať. Možno to príde skôr, možno neskôr.

Pravdepodobne sa už u vás doma začína pravý babyboom, zariaďujete Jakubkovi izbu?
Zatiaľ sa z hosťovskej izby nič nezmenilo. Dali sme len prvé návrhy, ako by to mohlo vyzerať. Už sa na tom ale čoskoro začne pracovať s našou bytovou dizajnérkou, ktorá je veľmi šikovná. Veľmi sa na to teším.

Nakupujete už pre vaše bábätko všetko potrebné?
Myslela som si, že to bude s tým oblečením horšie, ale väčšinu budeme asi kupovať až keď sa malý narodí. Zatiaľ som kúpila iba pár vecí. Skôr moja mamina je v tomto veľmi aktívna a zariaďuje mu už skriňu.

Aké darčeky, respektíve výbavičku ste už dostali od iných ľudí?
Je pravda, že rôzne veci už Jakubko podostával. Najmä rôzne oblečenie. Teraz sa skôr už začíname orientovať na jeho izbičku a také veci, ktoré budú k tomu potrebné. My s manželom sme v tomto pomerne pokojní a nič nesílime. Od rodičov sme akurát dostali kočiar, ktorý som dostala na Vianoce a z toho sa veľmi teším. Z poverčivosti však ešte nie je u nás.

Potrpíte si na luxusnejšie veci pre malého, alebo to naopak budete riešiť ako bežní ľudia, žiadny veľký prepych?
Samozrejme, že niektoré kúsky má doma luxusnejšie, ale to sa smejeme, že to bude mať na iba na vychádzky. Avšak také veci na doma bude mať myslím si úplne normálne a bežné.

Nebojíte sa, že bude malý Jakubko rozmaznaný?
Ja osobne si aj tak myslím, že keď je nejaké dieťa oblečené v drahších, alebo luxusnejších veciach, tak to nemusí znamenať, že je to rozmaznané dieťa. Keď som bola malá, tak mi rodičia vždy dopriali všetko, čo som chcela, ale vždy som bola veľmi poslušná, takže verím, že to tak bude aj u nášho malého.

Čo bude s vecami, ktoré vás syn nikdy nevyužije?
Dostala som taký nápad, že všetky veci, čo ostanú po malom, alebo nikdy na seba neoblečie, tak by som ich určite chcela niekde venovať. Zatiaľ som sa ale ešte nerozhodla, že kam. Každopádne do rodín, ktoré to viac potrebujú. Aj na to sa teším, že budem môcť pomôcť aj slabším rodinám.