V trojkráľovom vyvrcholení zvíťazil s výrazným náskokom 20,3 bodu pred Nórom Mariusom Lindvikom, ktorý po operácii čeľuste vynechal súťaže v Garmisch-Partenkirchene a Innsbrucku. Tretí skončil Nemec Karl Geiger.

Stoch na Turné nadviazal na celkové triumfy z rokov 2018 i 2017 a v historických tabuľkách je už na treťom mieste spoločne s Helmutom Recknagelom z bývalej NDR a Nórom Björnom Wirkolom. Rekordérom je s piatimi titulmi Fín Janne Ahonen, Nemec Jens Weissflog má na konte štyri prvenstvá. Stoch predviedol na nemeckých a rakúskych mostíkoch najvyrovnanejšie výkony. V Oberstdorfe bol druhý, v Garmisch-Partenkirchene štvrtý. Po triumfe v Innsbrucku sa vyhupol na čelo priebežnej klasifikácie a šancu stať sa trojnásobným šampiónom Turné už z rúk nepustil.

V 1. kole v Bischofshofene zaletel Stoch do vzdialenosti 139 m a od rozhodcov dostal vysokú známku 150,9 bodu. Pred druhým Nemcom Karlom Geigerom mal v priebežnom hodnotení Turné už 32-bodový náskok. V druhom kole pristál Stoch na značke 140 m a pripísal si na konto 38. individuálny triumf vo Svetovom pohári.

Pred štartom prestížneho podujatia v Oberstdorfe pritom reálne hrozilo, že Stoch, obhajca prvenstva Dawid Kubacki ani ich tímoví kolegovia sa nebudú môcť zúčastniť na Turné. Miestne orgány totiž uvalili na poľskú reprezentáciu povinnú karanténu pre pozitívny test Klemensa Muraňku. Na základe ďalších negatívnych testov však napokon Poliakov pustili na štart.