Na spomínanej zjazdovke však vyhrala dvakrát za tri dni., „Dosiahla som tu dve víťazstvo v pomerne krátkom čase. Keď chodím okolo fotografie pod zjazdovkou sa mi spomienky vracajú,“ povedala pre Šport24.sk Velez Zuzulová.

Špeciálnu príchuť nielen pre ňu, ale aj pre celé Slovensko, malo však to druhé víťazstvo  15. januára 2016: „Bolo to prvé pódium, na ktorom sme stáli spoločne s Petrou Vlhovou (skončila 3., pozn. red.). Vtedy sme spolu strávili dosť veľa času a trénovali sme spoločne. O to to bolo krajšie, keď sme boli spolu na pódiu,“ opísala Velez Zuzulová.

V utorok sa však bude pozerať na preteky spoza komentátorského mikrofónu. Hlasom bola aj pri poslednej jazde Vlhovej, keď vypadla už v 1. kole alpskej kombinácie v Altmarkte. Poznačí nepríjemné odopnutie lyže aj preteky vo Flachau. „S vypadnutím nemohla nič robiť. Odopla sa jej lyža a nebolo to veľká chyba. Pozitívne je, že išla veľmi dobre a tento pocit si z tých pretekov odnáša,“ nadája sa Veronika.

Momentálne expertka RTVS, ktorá bude aj v utorok spolukomentátorkou priameho prenosu, očakáva zaujímavé preteky: „Posledný slalom vyhrala Petra, ale bude to veľmi zaujímavý slalom. Teším sa naň, ale neodvážim sa tipovať, aby som niečo nezakríkla. Uvidíme v utorok.“