Horúce FOTO Vonnovej nájdete TU!

Valentín si mohla Vonnová užiť maximálne so svojimi psami, ktorí pri nej po celé roky verne stoja. Bývalá lyžiarka by však bola šťastnejšia, ak by sa mohla o niekoho oprieť. Na sociálnych sieťach zverejnila fotografiu v červenom svetri a s úsmevom na tvári, ktorý však vyzeral byť viac silený ako úprimný. Na deň lásky si neodpustila aj patričný komentár.

„Dnes sa sústredim na to, aby som milovala svoju rodinu, kamarátov a čo je najpodstatnejšie - samu seba. Byť šťastná a užívať si život... nielen dnes, ale každý deň. Verím, že všetci nájdete šťastie a lásku,“ vyznala sa slávna lyžiarka. Tá sa pritom len pár týždňov dozadu rozišla s ďalšou svojou známosťou. S hokejistom P. K. Subbanom bola dokonca zasnúbená, no aj tento vzťah nakoniec stroskotal.

Horúce FOTO Vonnovej nájdete TU!

Zatiaľ čo na svahoch bola Vonnová zvyknutá na víťazstvá, jedna z najkrajších športovkýň na svete však zažila v súkromí niekoľko ťažkých momentov. Raz už bola vydatá, keď svojho doteraz jediného manžela spoznala na ZOH v roku 2002. Sexi blondínka dokonca randila aj s golfistom a záletníkom Tigerom Woodsom. Pri pohľade na jej krivky má záujemcov kráska určite neúrekom, no zdá sa, že na toho pravého stále čaká.