FOTO Gáboríka s dcérou a v meste nájdete TU!

Na našom skvelom útočníkovi je vidieť, že ho nová životná rola napĺňa. Na fotografiách s dcérkou Bellou doslova žiari. „Moja princezná,“ napísal hokejista na sociálnej sieti pod fotografiu, na ktorej na ňom dievčatko leží a Gáborík si to zjavne užíva. Po narodení dieťaťa však na rodičov čaká množstvo vybavovačiek, ktorým sa nevyhýba ani rodák z Trenčína.

Okrem mojkania a hrania sa s Bellou musí Marián v týchto dňoch ešte vyriešiť niekoľko ďalších povinností. Nám sa ho včera podarilo prichytiť pri tom, ako počas upršaného dňa v Trenčíne navštívil zdravotnú poistovňu. V nej sa zdržal niekoľko minút, pretože musel podľa všetkého dať dokopy všetky potrebné záležitosti po minulotýždňovom pôrode.

Následne Gáborík na luxusnom aute zamieril na svoj zimný štadión, ktorý v Trenčíne pred rokmi postavil. Športový život sa na Slovensku v rámci pandémie koronavírusu začína vracať do normálu po uvoľňovaní prísnych opatrení. Hrdý otecko sa v posledných dňoch totiž okrem svojej dcéry stihol fanúšikom pochváliť, že v aréne je už všetko pripravené a čerstvý ľad čaká na prvých korčuliarov.