Sexi krivky a bujné prsia Jágrovej novej známosti si pozrite TU!

Rande cez internet? V dnešnej dobe to nie je nič nezvyčajné, no na jedného z najlepších českých hokejistov v histórii by to povedal len málokto. Jágr práve sledoval cez sociálnu sieť Instagram živé vysielanie svojho synovca a kladenského manažéra Jiřího Kallyho, keď zrazu dostal netradičný nápad. Poďme sa spojiť s nejakou neznámou slečnou, ktorá sa so mnou spojí prostredníctvom tohto vysielania.

Nevyšlo to na prvýkrát. Po niekoľkých neúspešných pripojeniach však „Jardu“ pozdravila usmievavá plavovláska Linda. „Pozerám zo Španielska, akurát som prišla z práce,“ pochválila sa. Zároveň vysvetlila, ako na spomínané live vysielanie natrafila. „Dostala som sa sem cez Jágra, sledovala som ho. Zdravím Jardu, je najlepší!“ nechala sa počuť sexi Linda.

Český hokejista, ktorý je už niekoľko týždňov nezadaný v tej chvíli spozornel a chvíľami bol celý bez seba. Takúto krásku totiž nečakal. „Linda je pekná. Vzťahy, vzťahy,“ napísal verejne do konverzácie Jágr, ktorý momentálne pôsobí v Kladne. Nepriamo pritom narážal na to, či je okúzľujúca blondínka zadaná. „Žiadny vzťah nemám, som sama,“ pochopila kontext a pohotovo reagovala.

Na ikonického Jágra pravdepodobne ešte viac zapôsobila priznaním, že má hokej v krvi. „Tri roky som ho hrala. Môj brat ho tiež hrá, ide mu to skvele,“ pokračovala česká kráska, ktorá žije v Španielsku. Slávny hokejista ukázal, že mu nechýba ani zmysel pre humor. „Do Třinca nejdem, letím do Španielska," napísal. Na 1. ligové kolo nakoniec išiel. Hráč s číslom 68 ho pre zranenie presedel na lavičke a sledoval prehru Kladna 2:6.

Písal jej súkromné správy

Plavovlasá kráska zaujala Jaromíra Jágra natoľko, že jej písal súkromné správy. „Lindo, bola si dobrá. Máme ťa radi,“ To už slečnu dostalo do kolien a neustála to. „Ďakujem, bolo to fajn. Ja teraz normálne nemôžem zaspať,“ zverila sa Linda. Tá sa vraj aspoň štyrikrát za rok vracia do Česka, kam lieta za rodinou a priateľmi. Stretne sa počas nasledujúcej cesty do rodnej krajiny aj so slávnym hokejistom?

Sexi krivky a bujné prsia Jágrovej novej známosti si pozrite TU!