Známa hra, ktorá bude mať názov NHL 20, má vždy pútavý obal. Reklamným pútačom sú hokejisti z NHL. No, keďže niektoré krajiny majú svoje vlastné edície, čiže sa líšia aj borci na "titulke". 

Medzi takéto štáty patrí Švédsko aj Fínsko, kde už vedia, kto bude svojim zjavom zdobiť populárnu hru. V krajine tisícich jazier to je kanonier Winnipegu Jets Patrik Laine (21). "Mal som radosť, keď som sa to dozvedel. Hlavne, keď budem na obale už po druhýkrát. Musím povedať, že tento obal je parádnejší ako minulý," prezradil Laine.

Aj u susedov vo Švédsku zvolili za tvár hry mladého hráča. No a nie je ním nik iný ako držiteľ ceny pre najlepšieho nováčika sezóny, útočník Vancouveru Canucks Elias Pettersson (20). "Ako celoživotný fanúšik tejto hry, som neskutočne nadšený, že sa objavím na obale. Hrať v NHL je splneným snom a hneď po nováčikovskej sezóny je to pre mňa česť," skonštatoval 20-ročný Švéd a pokračoval: "Očakávam, že za to mi nedajú spoluhráči nič zadarmo, ale som pripravený na kúkoľvek výzvu."